Cz En

060914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Němcová

    Člen KA

Pes

  1. Desoto Ivelbero´s Darling, Australský ovčák

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  2. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  5. Agility L: 10/26, 59.02 s, 10.02 tr. b., 3.63 m/s

  6. Agility L družstva: 6/20, 58.53 s, 16.53 tr. b., 3.21 m/s

  7. Hra L neděle: Diskvalifikován

  8. Hra L sobota: Diskvalifikován

  9. Jumping L: 8/25, 46.35 s, 0.35 tr. b., 4.01 m/s

  10. Jumping L družstva: 6/19, 48.5 s, 9.5 tr. b., 3.67 m/s

  11. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  12. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  13. Agility jednotlivců AUO: 27/42, 72.07 s, 20.07 tr. b., 2.78 m/s

  14. Jump družstev AUO: Diskvalifikován

  15. Jump Jednotlivci AUO: Diskvalifikován

  16. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  17. Agility OPEN ML: 4/11, 62.84 s, 22.84 tr. b., 3.18 m/s

  18. Jumping OPEN ML: 7/11, 63.75 s, 21.75 tr. b., 3.14 m/s

  19. Zkouška MLA2: 2/5, 51.09 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  20. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  21. Agility Open: 2/11, 56.29 s, 4.29 tr. b., 3.54 m/s

  22. Agility Trial: 2/2, 61.98 s, 19.98 tr. b., 3.28 m/s

  23. Jumping Open: 5/11, 49.57 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  24. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  25. Agility Trial I: Diskvalifikován

  26. Agility Trial II: Diskvalifikován

  27. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  28. Demi Z MLA2: Diskvalifikován

  29. Jumping Extra Dry ML: Diskvalifikován

  30. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  31. Agility Trial I: 5/7, 60.17 s, 9.17 tr. b., 3.49 m/s

  32. Agility Trial II: 5/7, 69.0 s, 16.0 tr. b., 2.97 m/s

  33. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  34. Agility Trial: 1/1, 61.51 s, 16.51 tr. b., 3.14 m/s

  35. Earth dog's labyrinth: Diskvalifikován

  36. Frog's course: 1/10, 30.26 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  37. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  38. Agility Trial I: 1/3, 50.87 s, 4.87 tr. b., 3.48 m/s

  39. Agility Trial II: 1/3, 61.34 s, 12.34 tr. b., 3.54 m/s

  40. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  41. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  42. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  43. Jumping družstev AUO: Diskvalifikován

  44. Jumping jednotlivců AUO: 21/44, 64.75 s, 20.75 tr. b., 3.29 m/s

  45. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  46. Agility Open: Diskvalifikován

  47. Agility Trial: 1/1, 50.78 s, 0.78 tr. b., 3.45 m/s

  48. Jumping Open: 3/12, 51.56 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  49. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  50. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška MLA2: 2/3, 59.74 s, 18.74 tr. b., 3.16 m/s

  52. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  53. 1. zkouška: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška: 1/2, 54.2 s, 15.2 tr. b., 3.08 m/s

  55. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  56. TRIAL I.: Diskvalifikován

  57. TRIAL II. : Diskvalifikován

  58. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  59. ZkA I: Diskvalifikován

  60. ZkA II: Diskvalifikován

  61. ZkA III: Diskvalifikován

  62. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  63. Agility Trial I: 2/2, 52.57 s, 8.57 tr. b., 3.2 m/s

  64. Agility Trial II: Diskvalifikován

  65. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  66. 1.zkouška MLA2: 1/1, 63.16 s, 16.16 tr. b., 2.96 m/s

  67. 2. zkouška MLA2: 1/1, 64.39 s, 11.39 tr. b., 2.92 m/s

  68. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  69. TRIAL I.: 5/9, 72.07 s, 25.07 tr. b., 2.84 m/s

  70. TRIAL II.: 4/9, 66.54 s, 24.54 tr. b., 2.86 m/s

  71. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  72. II zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  73. I zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  74. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  75. ZkA I: 1/6, 53.91 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  76. ZkA II: Diskvalifikován

  77. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  78. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  80. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  81. Zk Agility I: Diskvalifikován

  82. Zk Agility II: Diskvalifikován

  83. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  84. ZkA I: Diskvalifikován

  85. ZkA II: 1/4, 42.88 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  86. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  87. Agility družstva L: Diskvalifikován

  88. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  89. Jumping družstva L: 17/25, 41.57 s, 16.57 tr. b., 3.34 m/s

  90. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  91. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  92. Agility Open ML: Diskvalifikován

  93. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  94. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  95. Agility Zk I: 2/2, 64.07 s, 19.07 tr. b., 3.04 m/s

  96. Agility Zk II: Diskvalifikován

  97. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  98. Agility Open: Diskvalifikován

  99. Agility Zk: Diskvalifikován

  100. Jumping Open: Diskvalifikován

  101. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  102. Zkouška II. MLA2: 1/3, 49.39 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  103. Zkouška I. MLA2: Diskvalifikován

  104. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  105. 1. Jumping LJ2: Diskvalifikován

  106. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. 2. Jumping LJ2: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  110. Agility Trial: Diskvalifikován

  111. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  112. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  113. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  114. Trial I: 5/15, 49.59 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  115. Trial II: Diskvalifikován

  116. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  117. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  118. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  119. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  120. Agility Trial I: Diskvalifikován

  121. Agility Trial II: 9/17, 48.47 s, 5.47 tr. b., 3.32 m/s

  122. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  123. Agility - 1.kolo L: 14/31, 45.73 s, 6.73 tr. b., 3.8 m/s

  124. Jumping - 2.kolo L: Diskvalifikován

  125. Jumping hra L: 22/33, 31.21 s, 17.21 tr. b., 3.08 m/s

  126. Zkoušky LA2: 2/15, 44.69 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  127. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  128. Agility Družstva L: Diskvalifikován

  129. Agility jednotlivci AO L: Diskvalifikován

  130. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  131. Jumping jednotlivci AO L: Diskvalifikován

  132. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  133. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  134. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  135. Zk.A LA2: Diskvalifikován

  136. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  137. 1. Jumping L: 13/24, 42.87 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  138. 2. Jumping L: 13/24, 40.18 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  139. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  140. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  141. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  142. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  143. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  144. Agility - 1. kolo Large: Diskvalifikován

  145. Jumping - 2. kolo Large: Diskvalifikován

  146. Jumping - hra Large: Diskvalifikován

  147. Zkouška LA1: 2/6, 48.72 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  148. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  149. Agility Trial I: 5/12, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  150. Agility Trial II: Diskvalifikován

  151. Agility Trial III: Diskvalifikován

  152. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  153. Agility 2.kolo Large: Diskvalifikován

  154. Jumping 1.kolo Large: Diskvalifikován

  155. Jumping hra Large: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  158. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  159. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  160. Zkouška č.3 LA1: 2/12, 39.1 s, 5.1 tr. b., 3.58 m/s

  161. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  162. I. Jumping L: Diskvalifikován

  163. Il. Jumping L: Diskvalifikován

  164. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  165. I. Jumping L: Diskvalifikován

  166. lI. Jumping L: Diskvalifikován

  167. lll. Jumping L: Diskvalifikován

  168. Brno - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2016, 12. 06. 2016

  169. Agility AUO: Diskvalifikován

  170. Jumping AUO: Diskvalifikován

  171. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  172. Agility I: Diskvalifikován

  173. Agility II: Diskvalifikován

  174. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  175. Jump 1 L: Diskvalifikován

  176. Jump 2 L: Diskvalifikován

  177. Jump U Lesa L: Diskvalifikován

  178. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  179. LA1-1: Diskvalifikován

  180. LA1-2: Diskvalifikován

  181. LA1-3: 5/22, 36.13 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  182. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  183. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  186. Agility AO: Diskvalifikován

  187. Agility - družstva AO: Diskvalifikován

  188. Jumping AO: Diskvalifikován

  189. Jumping - družstva AO: Diskvalifikován

  190. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  191. Agility I: 2/13, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  192. Agility II: Diskvalifikován

  193. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: Diskvalifikován

  194. Dogmania Jump: 21/31, 50.3 s, 12.3 tr. b., 3.42 m/s

  195. Free Jumping Sport: 5/33, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  196. HCV Jumping: 19/38, 54.87 s, 12.87 tr. b., 3.37 m/s

  197. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  198. Agility L: 17/34, 49.48 s, 19.48 tr. b., 3.17 m/s

  199. Jumping L: Diskvalifikován

  200. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  201. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Královské tlapkování 2015, 28. 06. 2015

  202. Agility L: Diskvalifikován

  203. Jumping L: Diskvalifikován

  204. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  205. Agility L: Diskvalifikován

  206. Jumping L: Diskvalifikován

  207. Zkouška LA1: 5/9, 42.93 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  208. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  209. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  210. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  211. Zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  212. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  213. 1.zkouška LA1: 5/13, 43.22 s, 6.22 tr. b., 3.47 m/s

  214. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  215. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  216. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  217. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  218. 3.zkouška LA1: Diskvalifikován

  219. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  220. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  221. 2.Zkouška LA1: 4/23, 47.93 s, 5.93 tr. b., 3.42 m/s

  222. 3.Zkouška LA1: 12/23, 53.33 s, 24.33 tr. b., 2.85 m/s

  223. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  224. Agility I: Diskvalifikován

  225. Agility II: 6/22, 49.77 s, 19.77 tr. b., 2.75 m/s

  226. Agility III: Diskvalifikován

  227. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  228. Agility I: Diskvalifikován

  229. Agility II: Diskvalifikován

  230. Agility III: Diskvalifikován

  231. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  232. Agility I: Diskvalifikován

  233. Agility II: Diskvalifikován

  234. Agility III: Diskvalifikován

  235. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  236. Agility I: Diskvalifikován

  237. Agility II: 2/8, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.1 m/s

  238. Jumping: Diskvalifikován

  239. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  240. Agility 1 L: Diskvalifikován

  241. Agility 2 L: Diskvalifikován

  242. Zkoušky LA1: Diskvalifikován