Cz En

Agility jednotlivců AUO

  1. Datum: 04. 10. 2020
  2. Závod: Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020
  3. Rozhodčí: Tangfelt, Jocke (SE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 105.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001915 Martina Řepová Daikira Valkar 0 0 0.0 0.0 46.65 4.69 V V
2 084217 Martina Omelková Angelic Button The best of aussies 0 0 0.0 0.0 46.78 4.68 V V
3 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.0 0.0 49.14 4.46 V V
4 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 0 0 0.0 0.0 53.64 4.08 V V
5 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 1 0 0.0 5.0 45.28 4.84 V V
6 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 0 1 0.0 5.0 47.83 4.58 V V
7 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 1 0 0.0 5.0 47.92 4.57 V V
8 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka 1 0 0.0 5.0 50.07 4.37 V V
9 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 44.53 4.92 VD VD
10 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 0 0.0 10.0 46.83 4.68 VD VD
11 052514 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia 1 1 0.0 10.0 53.72 4.08 VD VD
12 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 1 1 0.0 10.0 55.05 3.98 VD VD
13 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 0 5.66 10.66 61.66 3.55 VD VD
14 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 1 5.79 10.79 61.79 3.54 VD VD
15 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 2 0 2.21 12.21 58.21 3.76 VD VD
16 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 4 0 0.0 20.0 46.06 4.75 D D
17 068619 Karolína Šašváryová Saffron Cofi Capito 2 1 9.93 24.93 65.93 3.32 D D
DIS 057619 Nicole Malkusová Victoria’s Secret Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089919 Michaela Paulíčková First April Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060914 Lenka Němcová Desoto Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015220 Lucie Volfová Bertík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002319 Daniel Řepa Azure Quickstep Girl Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019414 Markéta Procházková Rafael SHR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008217 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024415 Martina Smolková Enclave Ivelbero ´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038517 Eva Duchoňová Abigale Divine Blue DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010516 Monika Táborská Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083516 Pavlína Vopatová Fruko Cofi Capito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008420 Hana Tomanová Allisa Rose Emilia Maria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO