Cz En

042315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Kabátová

    Člen KA

Pes

  1. Afrodita Love from Tatras, Australský ovčák

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: 20/103, 51.93 s, 0.93 tr. b., 4.24 m/s

  3. Agility II: 57/99, 52.47 s, 11.47 tr. b., 4.06 m/s

  4. Jumping I: 30/100, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  5. Jumping II: 51/101, 56.97 s, 17.97 tr. b., 3.49 m/s

  6. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  7. Agility Trial: 1/6, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  8. Earth dog's labyrinth: 6/12, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  9. Frog's course: 2/12, 26.93 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  10. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  11. 1. Zkouška A3 L: 3/10, 44.23 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  12. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  13. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  14. Agility Trial I: 2/5, 50.85 s, 13.85 tr. b., 3.7 m/s

  15. Agility Trial II: 2/5, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  16. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  17. Agility družstev AUO: 4/44, 50.52 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  18. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  19. Jumping družstev AUO: 6/44, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  20. Jumping jednotlivců AUO: 3/44, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  21. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  22. Agility Individual: 69/106, 57.47 s, 17.47 tr. b., 3.71 m/s

  23. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  24. Jumping Individual: 64/108, 53.04 s, 15.04 tr. b., 3.6 m/s

  25. Jumping Squads as Individual: 71/108, 51.04 s, 12.04 tr. b., 3.61 m/s

  26. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  27. Agility Open: 4/17, 48.64 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  28. Agility Trial: 2/11, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  29. Jumping Open: 9/17, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  31. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška LA3: 3/10, 46.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  33. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  34. 1. zkouška: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška: 3/6, 49.68 s, 7.68 tr. b., 4.13 m/s

  36. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  37. Agility LVT L: 7/22, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  38. Jumping L: 3/23, 51.65 s, 10.65 tr. b., 3.89 m/s

  39. ZKOUŠKA LA3: 3/7, 49.95 s, 13.95 tr. b., 3.82 m/s

  40. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  41. Zkouška I: 2/8, 53.6 s, 8.6 tr. b., 4.1 m/s

  42. Zkouška II: Diskvalifikován

  43. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  44. Zkouška1 A3: 2/8, 48.1 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  45. Zkouška2 A3: 4/8, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  46. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  47. Agility I: Diskvalifikován

  48. Agility II: 39/73, 51.19 s, 11.19 tr. b., 4.2 m/s

  49. Jumping I: 60/80, 48.75 s, 16.75 tr. b., 3.79 m/s

  50. Jumping II: 16/79, 43.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  51. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  52. Agility Trial I: Diskvalifikován

  53. Agility Trial II: Diskvalifikován

  54. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  55. 1. zkouška LA3: 1/8, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  56. 2. zkouška LA3: 3/8, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  57. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  58. TRIAL I.: 6/18, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  59. TRIAL II.: Diskvalifikován

  60. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  61. II zkouška A3 L: Diskvalifikován

  62. I zkouška A3 L: Diskvalifikován

  63. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  64. ZkA I: 1/14, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  65. ZkA II: Diskvalifikován

  66. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  67. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  69. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  70. Zk Agility I: Diskvalifikován

  71. Zk Agility II: Diskvalifikován

  72. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  73. Agility družstev: 8/70, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  74. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  75. Jumping družstev L: 20/69, 50.01 s, 2.01 tr. b., 3.7 m/s

  76. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  77. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  78. Agility Open L: 6/33, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  79. Jumping Open L: Diskvalifikován

  80. Zkouška LA3: 4/16, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  81. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  82. Agility Zk I: 2/8, 48.3 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  83. Agility Zk II: 2/8, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  84. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  85. Agility Open: 7/31, 39.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  86. Agility Zk: Diskvalifikován

  87. Jumping Open: 3/31, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  88. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  89. Zkouška II. MLA3: 2/4, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  90. Zkouška I. MLA3: 2/4, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  91. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  92. Jumping ML: 7/10, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  93. Zkouška II. MLA3: 3/5, 51.91 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  94. Zkouška I. MLA3: 1/5, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  95. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  96. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. 2. zkouška LA2: 4/10, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  98. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  99. Agility 1: Diskvalifikován

  100. Agility 2: Diskvalifikován

  101. Agility 3: Diskvalifikován

  102. Agility 4: Diskvalifikován

  103. Agility Trial: 18/53, 51.09 s, 20.0 tr. b., 4.11 m/s

  104. Jumping 1: 77/216, 55.3 s, 22.3 tr. b., 3.44 m/s

  105. Jumping 2: Diskvalifikován

  106. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  107. 1. Jumping LJ2: 5/12, 46.27 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  108. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. 2. Jumping LJ2: 5/11, 47.78 s, 7.78 tr. b., 3.75 m/s

  110. 2. Zkouška LA2: 3/10, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  111. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  112. Agility I: Diskvalifikován

  113. Agility II: 36/85, 52.54 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  114. Jumping I: 26/85, 48.95 s, 5.95 tr. b., 4.07 m/s

  115. Jumping II: 20/84, 45.97 s, 1.97 tr. b., 4.13 m/s

  116. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  117. Agility finale large: Diskvalifikován

  118. Nedele Jumping large: Diskvalifikován

  119. Nedele zkouska LA2: 6/8, 46.63 s, 18.63 tr. b., 3.35 m/s

  120. Sobota Agility large: 3/15, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  121. Sobota Jumping large: 9/15, 44.61 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  122. Sobota zkouška LA2: 2/6, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  123. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  124. Agility LA: 16/32, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  125. Jumping LA: Diskvalifikován

  126. Zkouška LA2: 7/12, 51.36 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  127. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  128. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. 2.zkouška LA2: 7/11, 45.95 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  130. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  131. Agility Trial I: Diskvalifikován

  132. Agility Trial II: 2/18, 40.17 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  133. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  134. Zkouška č.1 LA2: 1/14, 45.59 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  135. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  136. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  137. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  138. Zkouška 2 LA2: 6/16, 57.29 s, 17.29 tr. b., 3.49 m/s

  139. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  140. Agility Trial I: 13/17, 45.9 s, 10.9 tr. b., 3.68 m/s

  141. Agility Trial II: 2/17, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  142. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  143. Agility Trial I: 4/14, 48.52 s, 6.52 tr. b., 3.59 m/s

  144. Agility Trial II: 3/14, 44.35 s, 12.35 tr. b., 3.07 m/s

  145. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  146. Agility Trial I: Diskvalifikován

  147. Agility Trial II: Diskvalifikován

  148. Agility Trial III: Diskvalifikován

  149. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  150. Agility Družstva L: Diskvalifikován

  151. Agility jednotlivci AO L: 14/39, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  152. Jumping Družstva L: 18/68, 49.04 s, 9.04 tr. b., 3.85 m/s

  153. Jumping jednotlivci AO L: 18/41, 39.58 s, 7.58 tr. b., 3.84 m/s

  154. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  155. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  156. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  157. Zk.A LA2: 4/26, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  158. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  159. Agility 1 L: 7/38, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  160. Agility 2 L: 13/37, 63.29 s, 10.29 tr. b., 3.21 m/s

  161. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  163. Agility 1: Diskvalifikován

  164. Agility 2: Diskvalifikován

  165. Agility 3: Diskvalifikován

  166. Agility 4: Diskvalifikován

  167. Agility Trial: 22/50, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  168. Jumping 1: Diskvalifikován

  169. Jumping 2: Diskvalifikován

  170. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  171. 1. Jumping L: 7/24, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  172. 2. Jumping L: 9/24, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  173. 3. Jumping L: 6/23, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  174. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  175. Agility I: 24/75, 58.82 s, 28.82 tr. b., 3.23 m/s

  176. Agility II: 36/74, 60.34 s, 25.34 tr. b., 3.4 m/s

  177. Jumping I: 19/76, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  178. Jumping II: 32/73, 41.68 s, 9.68 tr. b., 3.55 m/s

  179. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  180. Agility L Ne: Diskvalifikován

  181. Agility L So: Diskvalifikován

  182. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  183. Jumping L So: 54/100, 45.0 s, 24.0 tr. b., 3.56 m/s

  184. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  185. 1. zkouška LA1: 5/16, 57.73 s, 19.73 tr. b., 3.22 m/s

  186. 2. zkouška LA1: 5/16, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  187. 3. zkouška LA1: 2/16, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  188. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  189. Zkouška č.1 LA1: 2/15, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  190. Zkouška č.2 LA1: 1/15, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  191. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  192. Agility_: 12/49, 48.24 s, 13.24 tr. b., 3.63 m/s

  193. Jumping_: Diskvalifikován

  194. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  195. Agility Trial I: 1/14, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  196. Agility Trial II: 5/14, 60.49 s, 19.49 tr. b., 2.55 m/s

  197. Jumping: Diskvalifikován

  198. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  199. Agility Open: Diskvalifikován

  200. Agility Trial: 1/5, 36.55 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  201. Jumping Open: 13/24, 51.18 s, 26.18 tr. b., 3.17 m/s

  202. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  203. 1. Zk LA1: 2/9, 39.15 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  204. 2. Zk LA1: 4/9, 51.11 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  205. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  206. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  207. 2. Zk LA1: 5/9, 52.36 s, 16.36 tr. b., 3.36 m/s

  208. 3. Zk LA1: 2/9, 52.43 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  209. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  210. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  211. Agility open 2 L: 2/33, 48.57 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  212. Zkoušky LA1: 3/7, 40.2 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  213. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  214. Agility Open: Diskvalifikován

  215. Agility Trial: 1/6, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  216. Jumping Open: 6/23, 42.12 s, 2.12 tr. b., 3.96 m/s

  217. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  218. Agility Open AO: 14/44, 48.29 s, 14.29 tr. b., 3.91 m/s

  219. Agility Open AO Squads: Diskvalifikován

  220. Jumping Open AO: 5/46, 39.57 s, 0.57 tr. b., 4.65 m/s

  221. Jumping Open AO Squads: 27/46, 40.01 s, 15.01 tr. b., 4.07 m/s

  222. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  223. Agility Open: Diskvalifikován

  224. Agility Trial: 5/13, 46.3 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  225. Jumping Open: 12/57, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  226. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  227. Agility L: 2/28, 42.0 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  228. Jumping L: 13/30, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  229. Zkouška LA1: 5/11, 37.72 s, 10.72 tr. b., 3.34 m/s

  230. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  231. Agility 1: Diskvalifikován

  232. Agility 2: Diskvalifikován

  233. Agility 3: Diskvalifikován

  234. Agility 4: 66/196, 51.46 s, 10.46 tr. b., 3.52 m/s

  235. Agility Trial: 11/32, 43.24 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  236. Jumping 1: 61/214, 46.29 s, 9.29 tr. b., 4.1 m/s

  237. Jumping 2: Diskvalifikován

  238. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  239. Open Jumping: 4/31, 26.64 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  240. Open tuneliáda: 5/31, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  241. Zkoušky: Diskvalifikován

  242. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  243. 1. LA1: 4/13, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  244. 2. LA1: 3/13, 48.35 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  245. 3. LA1: Diskvalifikován

  246. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  247. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  248. zkouška 2 LA1: 3/11, 41.7 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  249. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  250. Agility 1: 2/10, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  251. Agility 2: 2/10, 42.54 s, 10.54 tr. b., 3.62 m/s

  252. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  253. 1.běh LA1: Diskvalifikován

  254. 2.běh LA1: Diskvalifikován

  255. 3.běh LA1: Diskvalifikován

  256. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  257. 1. zkouška LA1: 8/23, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  258. 2. zkouška LA1: 5/23, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  259. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  260. 1. Zkouška LA1: 15/25, 51.93 s, 11.93 tr. b., 3.45 m/s

  261. 2. Zkouška LA1: 2/26, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  262. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  263. Jumping I: Diskvalifikován

  264. Jumping II: 15/44, 39.15 s, 9.15 tr. b., 3.52 m/s

  265. Jumping III: 17/44, 31.75 s, 6.75 tr. b., 3.62 m/s

  266. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  267. Zkouška č.1 LA1: 2/12, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  268. Zkouška č.2 LA1: 1/12, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  269. Zkouška č.3 LA1: Diskvalifikován

  270. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  271. Agility Open: 17/33, 40.24 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  272. Agility Trial: 8/13, 41.38 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  273. Jumping Open: Diskvalifikován

  274. Sedlec u Mikulova - Mistrovství ČR v SuperG agility, 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  275. Agility Open: Diskvalifikován

  276. Agility Super G Basic: Diskvalifikován

  277. Agility Trial: 3/11, 37.7 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  278. Jumping Open: Diskvalifikován

  279. Jumping Super G Basic: 4/20, 52.73 s, 5.73 tr. b., 3.94 m/s

  280. Jumping Trial: 5/11, 43.22 s, 13.22 tr. b., 3.05 m/s

  281. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  282. I. Jumping L: 4/20, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  283. Il. Jumping L: 2/20, 52.99 s, 12.99 tr. b., 3.19 m/s

  284. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  285. I. Jumping L: 12/22, 55.7 s, 26.7 tr. b., 2.78 m/s

  286. lI. Jumping L: Diskvalifikován

  287. lll. Jumping L: Diskvalifikován

  288. Brno - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2016, 12. 06. 2016

  289. Agility AUO: Diskvalifikován

  290. Jumping AUO: 22/45, 48.72 s, 26.72 tr. b., 3.43 m/s

  291. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  292. Agility I: Diskvalifikován

  293. Agility II: 5/12, 48.57 s, 15.0 tr. b., 3.09 m/s

  294. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  295. Agility: 3/18, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  296. Agility Open: Diskvalifikován

  297. Jumping Open: Diskvalifikován

  298. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  299. QA1 Agility: Diskvalifikován

  300. QA2 Agility: Diskvalifikován

  301. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  302. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  303. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  304. Agility I: Diskvalifikován

  305. Agility II: Diskvalifikován

  306. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  307. Druhá LA1: 6/15, 46.74 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  308. První LA1: Diskvalifikován

  309. Třetí LA1: 9/15, 76.03 s, 43.03 tr. b., 2.37 m/s

  310. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  311. Jump 1 L: Diskvalifikován

  312. Jump 2 L: Diskvalifikován

  313. Jump U Lesa L: Diskvalifikován

  314. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  315. LA1-1: 20/27, 33.78 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  316. LA1-2: Diskvalifikován

  317. LA1-3: 12/27, 32.7 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  318. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  319. Final L: Diskvalifikován

  320. Neděle Agility 1 L: Diskvalifikován

  321. Neděle Jumping 2 L: 7/47, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  322. Sobota 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  323. Sobota 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  324. Sobota Jumping 1 L: Diskvalifikován

  325. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  326. Agility: Diskvalifikován

  327. Agility Open I: 14/40, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  328. Agility Open II: Diskvalifikován

  329. Jumping Open I: Diskvalifikován

  330. Jumping Open II: 16/27, 39.67 s, 10.67 tr. b., 3.73 m/s

  331. Jumping Open III: Diskvalifikován

  332. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  333. Agility AO: 22/49, 68.42 s, 20.42 tr. b., 2.84 m/s

  334. Agility - družstva AO: 20/47, 48.48 s, 20.0 tr. b., 3.77 m/s

  335. Jumping AO: Diskvalifikován

  336. Jumping - družstva AO: 25/48, 54.59 s, 27.59 tr. b., 3.15 m/s

  337. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  338. Agility: Diskvalifikován

  339. Jumping Open: 24/44, 66.98 s, 43.98 tr. b., 2.28 m/s

  340. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  341. Agility L: Diskvalifikován

  342. Jumping L: Diskvalifikován

  343. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  344. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Královské tlapkování 2015, 28. 06. 2015

  345. Agility L: 9/21, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  346. Jumping L: Diskvalifikován

  347. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  348. Agility L: 10/33, 47.07 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  349. Jumping L: 16/32, 52.63 s, 14.63 tr. b., 3.76 m/s

  350. Zkouška LA1: 2/9, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  351. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS agi CUP, 30. 05. 2015

  352. Agility: Diskvalifikován

  353. Jumping: 14/21, 68.34 s, 44.34 tr. b., 2.6 m/s

  354. Zk: Diskvalifikován