Cz En

060617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Beránková, Agi Klub Hopík

    Člen KA

Pes

  1. A Midnight Rider Verline, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  2. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2 : Diskvalifikován

  5. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  6. Agility družstev: Diskvalifikován

  7. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  8. Jumping družstev L: 8/69, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  9. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  10. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  11. 1. běh LA2 : 3/14, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  12. 2. běh LA2 : Diskvalifikován

  13. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  14. LA2 - I.: Diskvalifikován

  15. LA2 - II.: Diskvalifikován

  16. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  17. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  18. Zkouška LA2 II: 3/9, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  19. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  20. Zk LA1 I.: 1/6, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  21. Zk LA1 II.: Diskvalifikován

  22. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  23. LA1 I.: 1/8, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  24. LA1 II.: Diskvalifikován

  25. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  26. LA1 I.: Diskvalifikován

  27. LA1 II.: 3/17, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  28. LA1 III.: Diskvalifikován

  29. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  30. Agility 1: Diskvalifikován

  31. Agility 2: Diskvalifikován

  32. Jumping 1: Diskvalifikován

  33. Jumping 2: Diskvalifikován

  34. Zkouška: 3/8, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  35. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  36. Agility: Diskvalifikován

  37. Jumping: Diskvalifikován

  38. Zkouška: Diskvalifikován

  39. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  40. Agility: Diskvalifikován

  41. Jumping: Diskvalifikován

  42. Zkouška: 2/7, 38.4 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  43. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  44. II.zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. I. zkouška LA1: 3/10, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  46. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  47. Agility Družstva L: Diskvalifikován

  48. Agility jednotlivci AO L: 10/39, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  49. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  50. Jumping jednotlivci AO L: Diskvalifikován

  51. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  52. AGILITY: Diskvalifikován

  53. JUMPING: Diskvalifikován

  54. LA1: 1/6, 34.08 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  55. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  56. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  57. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  58. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  59. Zkoukša 1 LA1: 11/15, 37.92 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  60. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  61. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A1 + A0 a XS, 25. 02. 2018

  62. Zkouška druhá LA1: Diskvalifikován

  63. Zkouška první LA1: Diskvalifikován

  64. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  65. AGILITY: Diskvalifikován

  66. JUMPING: Diskvalifikován

  67. LA1: 4/12, 55.6 s, 18.6 tr. b., 2.95 m/s