Cz En

060617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Beránková, Agi Klub Hopík

    Člen KA

Pes

  1. A Midnight Rider Verline, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  2. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  3. Jumping OPEN L: 7/30, 48.25 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  4. ZkA. III. LA3: 4/9, 45.59 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  5. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  6. ZkA. I. LA3: 8/9, 51.78 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  7. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  8. Agility I: Diskvalifikován

  9. Agility II: Diskvalifikován

  10. Jumping I: 58/94, 48.35 s, 21.35 tr. b., 4.05 m/s

  11. Jumping II: Diskvalifikován

  12. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  13. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  17. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  19. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  20. Jumping III. L: Diskvalifikován

  21. Jumping II. L: Diskvalifikován

  22. Jumping I. L: Diskvalifikován

  23. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  24. 1. Zkouška LA3: 4/6, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  25. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  28. Agility III: Diskvalifikován

  29. Jumping II: Diskvalifikován

  30. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  31. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  32. Sobota LA3 I.: 2/15, 45.41 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  33. Sobota LA3 II.: Diskvalifikován

  34. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  35. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  36. 1. Zkouška LA2: 2/11, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  37. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  40. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA2: 1/5, 56.22 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  42. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  44. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2.zkouška LA2: 4/11, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  46. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  47. Druhá zkouška: 1/5, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  48. První zkouška: 3/5, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  49. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  50. 1. Jumping L: 13/23, 28.75 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  51. 2. Jumping L: 16/23, 34.3 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  52. 3. Jumping L: 13/23, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  53. 4. Jumping L: Diskvalifikován

  54. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  55. Agility I: 34/103, 52.61 s, 6.61 tr. b., 4.18 m/s

  56. Agility II: 66/99, 57.8 s, 21.8 tr. b., 3.69 m/s

  57. Jumping I: 49/100, 49.69 s, 18.69 tr. b., 4.23 m/s

  58. Jumping II: Diskvalifikován

  59. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  60. TRIAL I.: 3/6, 46.32 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  61. TRIAL II.: Diskvalifikován

  62. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  63. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  64. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. 2. Jumping L: 6/14, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  66. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  68. 1. Zkouška LA2: 4/16, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  69. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. 3. Zkouška LA2: 9/16, 47.33 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  71. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  72. Agility družstev AUO: 18/44, 53.1 s, 20.0 tr. b., 3.97 m/s

  73. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  74. Jumping družstev AUO: Diskvalifikován

  75. Jumping jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  76. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  77. Agility Open L: Diskvalifikován

  78. Jumping Open L: Diskvalifikován

  79. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  80. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  81. LA2 I: Diskvalifikován

  82. LA2 II: Diskvalifikován

  83. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  84. Agility 1 L: 10/19, 39.78 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  85. Agility 2 L: 10/19, 48.97 s, 14.97 tr. b., 3.57 m/s

  86. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  87. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA2: 1/6, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  89. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  90. Agility L: 4/18, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  91. Jumping L: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  93. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  94. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  95. Jumping 1: 6/14, 44.45 s, 12.45 tr. b., 3.67 m/s

  96. Jumping 2: Diskvalifikován

  97. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  98. LA2 - I.: 4/13, 47.48 s, 5.48 tr. b., 3.81 m/s

  99. LA2 - II.: Diskvalifikován

  100. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  101. Agility L: Diskvalifikován

  102. Jumping L: 7/24, 36.61 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  103. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  105. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  106. Jumping 1: Diskvalifikován

  107. Jumping 2 : Diskvalifikován

  108. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  109. Agility družstev: Diskvalifikován

  110. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  111. Jumping družstev L: 8/69, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  112. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  113. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  114. 1. běh LA2 : 3/14, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  115. 2. běh LA2 : Diskvalifikován

  116. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  117. LA2 - I.: Diskvalifikován

  118. LA2 - II.: Diskvalifikován

  119. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  120. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA2 II: 3/9, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  122. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  123. Zk LA1 I.: 1/6, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  124. Zk LA1 II.: Diskvalifikován

  125. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  126. LA1 I.: 1/8, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  127. LA1 II.: Diskvalifikován

  128. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  129. LA1 I.: Diskvalifikován

  130. LA1 II.: 3/17, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  131. LA1 III.: Diskvalifikován

  132. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  133. Agility 1: Diskvalifikován

  134. Agility 2: Diskvalifikován

  135. Jumping 1: Diskvalifikován

  136. Jumping 2: Diskvalifikován

  137. Zkouška: 3/8, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  138. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  139. Agility: Diskvalifikován

  140. Jumping: Diskvalifikován

  141. Zkouška: Diskvalifikován

  142. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  143. Agility: Diskvalifikován

  144. Jumping: Diskvalifikován

  145. Zkouška: 2/7, 38.4 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  146. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  147. II.zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. I. zkouška LA1: 3/10, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  149. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  150. Agility Družstva L: Diskvalifikován

  151. Agility jednotlivci AO L: 10/39, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  152. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  153. Jumping jednotlivci AO L: Diskvalifikován

  154. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  155. AGILITY: Diskvalifikován

  156. JUMPING: Diskvalifikován

  157. LA1: 1/6, 34.08 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  158. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  159. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  160. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  161. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  162. Zkoukša 1 LA1: 11/15, 37.92 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  163. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  164. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A1 + A0 a XS, 25. 02. 2018

  165. Zkouška druhá LA1: Diskvalifikován

  166. Zkouška první LA1: Diskvalifikován

  167. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  168. AGILITY: Diskvalifikován

  169. JUMPING: Diskvalifikován

  170. LA1: 4/12, 55.6 s, 18.6 tr. b., 2.95 m/s