Cz En

025920

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Hojdová, Nejaknyt Zone

    Člen KA

Pes

  1. Best Choice Green May-T, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  2. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  3. Zkouška A2 L: 1/6, 47.73 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  4. Zkouška II. A2 L: 1/6, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  5. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  6. QA1 Agility: 51/108, 55.32 s, 15.73 tr. b., 3.98 m/s

  7. QA2 Agility: 55/107, 51.77 s, 24.19 tr. b., 4.23 m/s

  8. QA3 Agility: 38/66, 54.45 s, 25.39 tr. b., 4.04 m/s

  9. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  10. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  11. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  12. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  13. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. Zkouška LA2: 3/12, 45.18 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  15. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  16. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA2: 2/13, 49.01 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  18. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  20. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška LA2: 4/8, 45.38 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  22. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  24. neděle Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  25. neděle LA2: Diskvalifikován

  26. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  27. sobota LA2 I: Diskvalifikován

  28. sobota LA2 II: 2/7, 45.1 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  29. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  30. 1. zkouška L A2: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška L A2: Diskvalifikován

  32. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  33. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA2: 2/5, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  35. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  36. Sobota Jumping2+3 L: 6/22, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  37. Sobota LA2 I.: 3/6, 48.89 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  38. Sobota LA2 II.: 2/6, 53.35 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  39. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  40. Czech Imp Jump Large: 12/27, 30.13 s, 12.13 tr. b., 4.05 m/s

  41. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  42. Jumping 2 - Large: 10/27, 47.64 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  43. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  44. 1. Zkouška LA1: 2/12, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  45. 2. Zkouška LA1: 4/12, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  46. 3. Zkouška LA1: 1/12, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  48. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  49. LA1 So I: Diskvalifikován

  50. LA1 So II: Diskvalifikován

  51. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  52. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA1: 2/10, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  54. 3. Zkouška LA1: 5/9, 35.16 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  55. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  56. 1.zkouška LA1: 3/8, 44.41 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  57. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  59. 1. Zkouška LA1: 2/10, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  60. 2. Zkouška LA1: 6/10, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  61. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  62. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  63. První zkouška: Diskvalifikován

  64. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  65. III. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  66. II. zkouška L: Diskvalifikován

  67. IV. zkouška L: 3/21, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  68. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  69. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  70. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška A1 L: 1/7, 37.2 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  72. 3. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  73. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  74. 1. Zkouška LA1: 5/13, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  75. 2. Zkouška LA1: 5/13, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  76. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  77. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA1: 2/11, 42.53 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  79. 3. Zkouška LA1: 5/11, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  80. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  81. 1. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška LA1 neděle: 6/18, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  83. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  84. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  85. Agility jednotlivců AUO: 19/42, 58.0 s, 6.0 tr. b., 3.45 m/s

  86. Jump družstev AUO: Diskvalifikován

  87. Jump Jednotlivci AUO: Diskvalifikován

  88. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  89. Druhá zkouška: 2/8, 37.52 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  90. První zkouška: Diskvalifikován

  91. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  92. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  95. Agility L: Diskvalifikován

  96. Jumping L: Diskvalifikován

  97. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  99. Jumping L: Diskvalifikován

  100. Zkouška I. A1 L: Diskvalifikován

  101. Zkouška II. A1 L: Diskvalifikován

  102. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  103. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška LA1: 7/18, 41.84 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  105. 3. Zkouška LA1: 7/18, 41.33 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  106. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  107. Zkouška LA1 I.: 9/12, 35.95 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  108. Zkouška LA1 II.: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA1 III.: 4/12, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  110. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  111. 1. Zkouška LA1: 4/14, 35.35 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  112. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. Jumping III L: 5/13, 37.32 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  114. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  115. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  116. Zkouška A1 L II.: 3/11, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  117. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  118. Agility 1 L: 25/82, 60.44 s, 26.44 tr. b., 3.57 m/s

  119. Agility 2 L: Diskvalifikován

  120. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  121. Jumping 2 L: 37/82, 47.99 s, 21.99 tr. b., 3.75 m/s

  122. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  123. Druhá zkouška: 4/4, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  124. První zkouška: Diskvalifikován

  125. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  126. 1. Zkouška LA1: 5/15, 46.1 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  127. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  130. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  131. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  132. Jumping družstev AUO: Diskvalifikován

  133. Jumping jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  134. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  135. SO Agility L: Diskvalifikován

  136. So Jumping L: Diskvalifikován

  137. SO Zkouška LA1: Diskvalifikován

  138. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  139. Agility sobota L: Diskvalifikován

  140. Jumping sobota L: 12/31, 40.92 s, 27.92 tr. b., 3.89 m/s

  141. ZkouškaLA1 sobota: Diskvalifikován