Cz En

025920

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Hojdová, Nejaknyt Zone

    Člen KA

Pes

  1. Best Choice Green May-T, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  2. Agility družstev AUO: 8/52, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  3. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  4. Jumping družstev AUO L: 11/53, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  5. Jumping Jednotlivci AUO: 7/53, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  6. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  7. Agility OPEN L: 8/38, 49.25 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  8. Jumping OPEN L: 8/36, 44.66 s, 5.66 tr. b., 3.9 m/s

  9. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  10. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  11. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky: Diskvalifikován

  12. Jumping L Collalloc: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA2 Billa: 5/10, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  14. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  15. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  18. ZkA. II. LA2: 5/12, 46.63 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  19. ZkA. I. LA2: 4/12, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  20. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  21. Agility 1 L: Diskvalifikován

  22. Agility 2 L: 43/84, 49.53 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  23. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  24. Jumping 2 L: 51/79, 48.25 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  25. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  26. 1. zkouška A2 L: 3/10, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  27. 2. zkouška A2 L: 2/9, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  28. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  29. Agility 1 L: Diskvalifikován

  30. Agility 2 L: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 L: 36/91, 48.3 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  32. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  33. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  34. 1. Zkouška LA2: 5/10, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  35. 2. Zkouška LA2: 4/10, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  36. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  37. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  38. Zkouška A2 L: 1/6, 47.73 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  39. Zkouška II. A2 L: 1/6, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  40. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  41. QA1 Agility: 51/108, 55.32 s, 15.73 tr. b., 3.98 m/s

  42. QA2 Agility: 55/107, 51.77 s, 24.19 tr. b., 4.23 m/s

  43. QA3 Agility: 38/66, 54.45 s, 25.39 tr. b., 4.04 m/s

  44. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  45. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  46. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  47. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  48. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Zkouška LA2: 3/12, 45.18 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  50. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  51. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška LA2: 2/13, 49.01 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  53. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  55. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška LA2: 4/8, 45.38 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  59. neděle Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  60. neděle LA2: Diskvalifikován

  61. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  62. sobota LA2 I: Diskvalifikován

  63. sobota LA2 II: 2/7, 45.1 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  64. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  65. 1. zkouška L A2: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška L A2: Diskvalifikován

  67. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  68. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA2: 2/5, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  70. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  71. Sobota Jumping2+3 L: 6/22, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  72. Sobota LA2 I.: 3/6, 48.89 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  73. Sobota LA2 II.: 2/6, 53.35 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  74. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  75. Czech Imp Jump Large: 12/27, 30.13 s, 12.13 tr. b., 4.05 m/s

  76. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  77. Jumping 2 - Large: 10/27, 47.64 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  78. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  79. 1. Zkouška LA1: 2/12, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  80. 2. Zkouška LA1: 4/12, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  81. 3. Zkouška LA1: 1/12, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  82. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  83. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  84. LA1 So I: Diskvalifikován

  85. LA1 So II: Diskvalifikován

  86. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  87. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška LA1: 2/10, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  89. 3. Zkouška LA1: 5/9, 35.16 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  90. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  91. 1.zkouška LA1: 3/8, 44.41 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  92. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  94. 1. Zkouška LA1: 2/10, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  95. 2. Zkouška LA1: 6/10, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  96. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  97. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  98. První zkouška: Diskvalifikován

  99. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  100. III. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  101. II. zkouška L: Diskvalifikován

  102. IV. zkouška L: 3/21, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  103. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  104. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  105. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška A1 L: 1/7, 37.2 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  107. 3. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  108. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  109. 1. Zkouška LA1: 5/13, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  110. 2. Zkouška LA1: 5/13, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  111. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  112. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA1: 2/11, 42.53 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  114. 3. Zkouška LA1: 5/11, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  115. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  116. 1. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška LA1 neděle: 6/18, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  118. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  119. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  120. Agility jednotlivců AUO: 19/42, 58.0 s, 6.0 tr. b., 3.45 m/s

  121. Jump družstev AUO: Diskvalifikován

  122. Jump Jednotlivci AUO: Diskvalifikován

  123. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  124. Druhá zkouška: 2/8, 37.52 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  125. První zkouška: Diskvalifikován

  126. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  127. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  130. Agility L: Diskvalifikován

  131. Jumping L: Diskvalifikován

  132. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  134. Jumping L: Diskvalifikován

  135. Zkouška I. A1 L: Diskvalifikován

  136. Zkouška II. A1 L: Diskvalifikován

  137. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  138. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška LA1: 7/18, 41.84 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  140. 3. Zkouška LA1: 7/18, 41.33 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  141. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  142. Zkouška LA1 I.: 9/12, 35.95 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  143. Zkouška LA1 II.: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA1 III.: 4/12, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  145. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  146. 1. Zkouška LA1: 4/14, 35.35 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  147. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. Jumping III L: 5/13, 37.32 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  149. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  150. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  151. Zkouška A1 L II.: 3/11, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  152. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  153. Agility 1 L: 25/82, 60.44 s, 26.44 tr. b., 3.57 m/s

  154. Agility 2 L: Diskvalifikován

  155. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  156. Jumping 2 L: 37/82, 47.99 s, 21.99 tr. b., 3.75 m/s

  157. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  158. Druhá zkouška: 4/4, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  159. První zkouška: Diskvalifikován

  160. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  161. 1. Zkouška LA1: 5/15, 46.1 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  162. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  163. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  165. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  166. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  167. Jumping družstev AUO: Diskvalifikován

  168. Jumping jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  169. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  170. SO Agility L: Diskvalifikován

  171. So Jumping L: Diskvalifikován

  172. SO Zkouška LA1: Diskvalifikován

  173. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  174. Agility sobota L: Diskvalifikován

  175. Jumping sobota L: 12/31, 40.92 s, 27.92 tr. b., 3.89 m/s

  176. ZkouškaLA1 sobota: Diskvalifikován