Cz En

008217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Cholevová, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Achita Zašovský květ, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  2. Agility družstev AUO: 8/44, 47.81 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  3. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  4. Jumping družstev AUO: 10/44, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  5. Jumping jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  6. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  7. zkouška LA2 1: Diskvalifikován

  8. zkouška LA2 2: 4/10, 39.03 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  9. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  10. Jumping I: 16/23, 36.93 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  11. Jumping II: 12/23, 41.31 s, 25.0 tr. b., 4.5 m/s

  12. Jumping III: 10/21, 40.87 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  13. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  14. zkouška LA2 1: Diskvalifikován

  15. zkouška LA2 2: 4/11, 46.12 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  16. zkouška LA2 3: Diskvalifikován

  17. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  18. JUMPING I. A2 + A3: 5/8, 39.03 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  19. JUMPING II. A2 + A3: 5/8, 49.51 s, 30.0 tr. b., 4.44 m/s

  20. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  21. 1. zkouška: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška: 5/10, 41.87 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  23. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  24. TRIAL I.: 4/17, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  25. TRIAL II.: 11/17, 47.05 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  26. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  27. Zkouška I.: 4/13, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  28. Zkouška II.: Diskvalifikován

  29. Zkouška III.: Diskvalifikován

  30. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  31. TRIAL I.: 7/18, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  32. TRIAL II.: 11/18, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  33. TRIAL III.: 10/17, 43.14 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  34. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  35. Agility open L: 10/19, 43.32 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  36. Jumping open L: 7/20, 42.29 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s

  37. Tuneliáda L: 11/17, 22.54 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  38. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  40. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: Diskvalifikován

  43. Zkoušky: 7/12, 42.15 s, 25.0 tr. b., 4.72 m/s

  44. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  45. Agility LA: Diskvalifikován

  46. Jumping L: Diskvalifikován

  47. LA 2: Diskvalifikován

  48. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  49. ZKouška LA1 1 LA1: 5/21, 34.64 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  50. Zkouška LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  51. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  52. Zkouška LA1 1 LA1: 6/17, 38.45 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  53. Zkouška LA1 2 LA1: 1/17, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  54. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  55. Agility LA: Diskvalifikován

  56. Agility LA: Diskvalifikován

  57. Jumping LA: 19/35, 43.6 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  58. Jumping LA: 19/35, 43.6 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  59. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  62. Agility LA: Diskvalifikován

  63. Jumping LA: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA1: 4/9, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  65. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  66. Agility Trial I: 13/24, 33.39 s, 20.0 tr. b., 4.52 m/s

  67. Agility Trial II: 4/24, 36.67 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  68. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  69. Agility L L: 22/43, 39.14 s, 25.0 tr. b., 4.29 m/s

  70. Jumping L L: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA1 LA1: 2/16, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  72. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  73. Agility Trial: 4/14, 34.68 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  74. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 14/34, 44.34 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  75. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  76. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  77. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA1 2 LA1: 5/10, 42.51 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  79. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  80. 1. zkouška LA1: 8/21, 38.87 s, 30.0 tr. b., 4.4 m/s

  81. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  82. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  83. 1. zkouška LA1: 1/22, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  84. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  86. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  87. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  88. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  89. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  90. Agility Open: Diskvalifikován

  91. Agility Trial: Diskvalifikován

  92. Jumping Open: Diskvalifikován

  93. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  94. Agility Open: Diskvalifikován

  95. Agility Trial: Diskvalifikován

  96. Jumping Open: 23/29, 42.09 s, 17.09 tr. b., 3.78 m/s

  97. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  98. Open Jumping: 11/31, 26.83 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  99. Open tuneliáda: 21/31, 50.45 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  100. Zkoušky: Diskvalifikován