Cz En

063617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Pouč, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Air-Tex Verline, Australský ovčák

Výsledky

  1. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  2. Agility L: 8/30, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA2: 3/9, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  5. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  6. Agility Trial I: Diskvalifikován

  7. Agility Trial II: 5/12, 46.01 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  8. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  9. Agility Trial II: 3/12, 50.13 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  10. Agility Trial III: Diskvalifikován

  11. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  12. Agility LA: 15/32, 47.19 s, 12.19 tr. b., 4.24 m/s

  13. Agility LA: 15/32, 47.19 s, 12.19 tr. b., 4.24 m/s

  14. Jumping LA: Diskvalifikován

  15. Jumping LA: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA1: 3/10, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  17. Zkouška LA1: 3/10, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  18. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  19. Agility Trial I: 3/14, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  20. Agility Trial II: 8/14, 37.6 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  21. Agility Trial III: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  23. Agility Družstva L: Diskvalifikován

  24. Agility jednotlivci AO L: Diskvalifikován

  25. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  26. Jumping jednotlivci AO L: 7/41, 37.54 s, 0.54 tr. b., 4.05 m/s

  27. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  28. Agility L: Diskvalifikován

  29. Jumping L: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  32. Agility Large: Diskvalifikován

  33. Jumping Large: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  35. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  36. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  38. 3.Zkouška LA1: 1/10, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  39. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  40. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  43. Jumping III L: 10/35, 30.64 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  44. Jumping II L: Diskvalifikován

  45. Jumping I L: Diskvalifikován

  46. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  47. ZkA III. LA1: Diskvalifikován

  48. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  49. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  50. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  51. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška LA1: 5/26, 49.79 s, 6.79 tr. b., 3.43 m/s

  53. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  54. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA1: 1/20, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  56. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  57. Agility L: Diskvalifikován

  58. Jumping L: Diskvalifikován

  59. Zkouška LA1: 3/6, 36.0 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s