016520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslav Šafařík, ZKO Plzeň - Doubravka

    Arrow_down

Pes

  1. Dorothea Wäka, Australský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  2. 1. Zkouška LA2: 1/7, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  3. 2. Zkouška LA2: 3/7, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  4. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  5. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  6. Jumping 1 - Large: 18/36, 36.05 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  7. Jumping 2 - Large: 13/36, 40.03 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  8. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  9. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA2: 5/10, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  11. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  12. Czech Imp Jump Large: 7/33, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  13. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  14. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  16. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  17. ZkA. I. LA2: 1/11, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  18. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  19. 1. Zkouška LA2: 2/12, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  20. 2. Zkouška LA2: 2/12, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  21. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  22. Czech Imp Jump Large: 8/37, 20.13 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  23. Jumping 1 - Large: 14/37, 38.05 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  24. Jumping 2 - Large: 11/37, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  25. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  26. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  28. 3. zkouška A2 L: 3/11, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  29. Plzeň - PLZEŇSKÉ DVOJZKOUŠKY + 2xJ0, 29. 10. 2023

  30. Zkouška II LA2: 2/5, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  31. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  33. Agility družstev AUO L: 25/40, 44.71 s, 25.0 tr. b., 4.92 m/s

  34. Agility jednotlivců AUO L: 4/41, 42.47 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  35. Jumping družstev AUO: 17/40, 43.99 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  36. Jumping Jednotlivci AUO L: 19/41, 38.04 s, 15.0 tr. b., 5.57 m/s

  37. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  38. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  40. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  41. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  42. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  43. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  44. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  45. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  49. 1. Zkouška LA2: 3/12, 33.73 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  50. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  52. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  53. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  54. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  56. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  57. JUMPING OPEN L: Diskvalifikován

  58. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  59. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  60. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  61. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  62. Agility 1 L: Diskvalifikován

  63. Agility 2 L: Diskvalifikován

  64. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  65. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  66. Křimice - Memoriál Václava Vůchy (dvojzkoušky), 28. 05. 2023

  67. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  69. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  70. Agility 1 L: Diskvalifikován

  71. Agility 2 L: 63/99, 42.79 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  72. Jumping 1 L: 43/109, 48.81 s, 21.81 tr. b., 4.34 m/s

  73. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  74. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  75. Agility L neděle: Diskvalifikován

  76. Agility L sobota: Diskvalifikován

  77. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  78. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  80. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  81. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most III. (+ A0), 01. 05. 2023

  82. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška LA1: 1/18, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  84. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  85. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA1: 2/19, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  87. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  88. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  89. ZkA. I. LA1: 3/13, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  90. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  91. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška LA1: 4/12, 29.96 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  93. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  95. Czech Imp Jump Large: 15/31, 22.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  96. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  98. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  99. Czech Imp Jump Large: 14/36, 23.87 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  100. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  101. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  102. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  103. Czech Imp Jump Large: 13/31, 22.17 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  104. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  105. Jumping 2 - Large: 4/31, 32.92 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  106. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  107. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  108. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  109. Jumping družstev AUO L: 17/53, 33.76 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  110. Jumping Jednotlivci AUO: Diskvalifikován

  111. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  112. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  113. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  114. ZkA. I. LA1: 2/11, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  115. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  116. 1. Zkouška LA1: 1/12, 30.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  117. 2. Zkouška LA1: 3/12, 35.5 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  118. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  119. Jumping II NE L: 2/17, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  120. Jumping II SO L: 8/20, 34.98 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  121. Jumping I NE L: Diskvalifikován

  122. Jumping I SO L: 11/22, 29.39 s, 15.0 tr. b., 5.78 m/s

  123. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. Zkouška NE LA1: 1/6, 30.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  125. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  126. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  127. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  129. ZkA. II. LA1: 4/5, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  130. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  131. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 02. 07. 2022

  132. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  135. Agility 1 L: Diskvalifikován

  136. Agility 2 L: 47/84, 47.28 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  137. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  138. Jumping 2 L: 41/79, 33.35 s, 15.0 tr. b., 6.6 m/s

  139. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  140. Agility 1 L: 42/92, 45.24 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  141. Agility 2 L: 41/88, 46.92 s, 30.0 tr. b., 4.69 m/s

  142. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  143. Jumping 2 L: 29/90, 37.55 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  144. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  145. Jumping Open L: 1/17, 23.09 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  146. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  149. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  150. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  151. 1. Zkouška LA1: 2/6, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  152. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  154. ZkA. II. LA1: 2/8, 41.57 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  155. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  156. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  157. Jumping III. L: Diskvalifikován

  158. Jumping II. L: Diskvalifikován

  159. Jumping I. L: Diskvalifikován

  160. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  161. 1. Zkouška LA1: 2/9, 32.09 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  162. 2. Zkouška LA1: 3/9, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  163. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  165. 1. Zkouška LA1: 1/4, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  166. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  168. Agility 1 - Large: 11/47, 27.25 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  169. Agility 2 - Large: Diskvalifikován

  170. Jumping 1 - Large: 9/47, 23.74 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  171. Jumping 2 - Large: 21/45, 24.76 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  172. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  173. 1. Zkouška LA1: 2/7, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  174. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  175. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  176. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška LA1: 1/5, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  178. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  179. 1. Zkouška LA1: 4/7, 32.84 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  180. 2. Zkouška LA1: 2/7, 30.84 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  181. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  182. Czech Imp Jump Large: 10/46, 19.89 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  183. Jumping 1 - Large: 4/48, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  184. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  185. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  186. 1. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  187. 1. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  188. 2. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  189. 2. Zkouška LA1 sobota: 6/16, 32.15 s, 15.0 tr. b., 5.72 m/s

  190. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  191. Agility Open L: 10/19, 34.0 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  192. Agility Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  193. Jumping Open L: 9/19, 27.2 s, 25.0 tr. b., 5.15 m/s

  194. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  195. Agility Individual: Diskvalifikován

  196. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  197. Jumping Individual: Diskvalifikován

  198. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  199. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  200. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  201. 2. Zkouška LA1: 1/8, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  202. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  203. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  204. Zkouška LA1: 3/10, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  205. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  206. 1. Zkouška LA1: 4/15, 32.66 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  207. 2. Zkouška LA1: 6/15, 26.24 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  208. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  209. Agility I: Diskvalifikován

  210. Agility II: 65/99, 51.14 s, 20.14 tr. b., 4.17 m/s

  211. Jumping I: 23/100, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  212. Jumping II: Diskvalifikován

  213. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  214. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  215. 2. Zkouška LA1: 2/14, 36.11 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  216. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  217. 1. Zkouška LA1 neděle: 5/13, 34.35 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  218. 1. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  219. 2. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  220. 2. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  221. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  222. Agility družstev AUO: 16/44, 46.5 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  223. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  224. Jumping družstev AUO: Diskvalifikován

  225. Jumping jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  226. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  227. Agility Open L: Diskvalifikován

  228. Jumping Open L: Diskvalifikován

  229. ZkA. LA1: Diskvalifikován

  230. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  231. Agility neděle L: Diskvalifikován

  232. Agility sobota L: 11/29, 43.67 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  233. Jumping neděle L: 18/31, 27.46 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  234. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  235. ZkouškaLA1 neděle: Diskvalifikován

  236. ZkouškaLA1 sobota: Diskvalifikován

  237. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  238. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  239. ZkA. LA1 II.: 2/8, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  240. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  241. Jumping Open L: Diskvalifikován

  242. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  243. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  244. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  245. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  246. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  247. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  248. 2.běh se zónami: Diskvalifikován