Cz En

005619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Hrdinová, KK SIMIRE

    Člen KA

Pes

  1. Decora Wäka, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  2. Agility družstev AUO: 16/52, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  3. Agility jednotlivců AUO: 9/47, 42.65 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  4. Jumping družstev AUO L: Diskvalifikován

  5. Jumping Jednotlivci AUO: 15/53, 39.38 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  6. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  7. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  8. Jumping OPEN ML: 3/17, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  9. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  10. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  11. II. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  12. I. Zkouška MLA1: 4/13, 37.02 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  13. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  14. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  15. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  16. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  17. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  18. Agility 2 ML: 3/48, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  19. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  22. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  23. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  24. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  25. II. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  26. I. Zkouška MLA1: 4/13, 31.26 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  27. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  28. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  29. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  30. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  31. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  32. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  33. 1.Zkouska: Diskvalifikován

  34. 2.Zkouska: Diskvalifikován

  35. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  36. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  37. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  40. Jumping Open ML: 2/7, 29.8 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  41. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  42. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  43. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  45. Jumping III. L: Diskvalifikován

  46. Jumping II. L: Diskvalifikován

  47. Jumping I. L: Diskvalifikován

  48. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  49. Agility 1 - Large: 20/47, 26.89 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  50. Agility 2 - Large: Diskvalifikován

  51. Jumping 1 - Large: 23/47, 28.53 s, 10.53 tr. b., 4.56 m/s

  52. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  53. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  54. Czech Imp Jump Large: 11/27, 27.6 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  55. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 - Large: 8/27, 49.71 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  57. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  58. Czech Imp Jump Large: 4/33, 24.87 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  59. Jumping 1 - Large: 19/34, 37.96 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  60. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  61. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  62. 1. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  63. 1. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA1 neděle: 7/18, 43.69 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  65. 2. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  67. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  68. Agility jednotlivců AUO: 23/42, 50.53 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  69. Jump družstev AUO: Diskvalifikován

  70. Jump Jednotlivci AUO: Diskvalifikován

  71. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  72. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  73. Jumping OPEN III. L: 13/22, 47.65 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  74. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  75. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. Zkouška LA1 Neděle: Diskvalifikován

  78. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  79. Agility I: Diskvalifikován

  80. Agility II: Diskvalifikován

  81. Jumping I: 51/100, 43.26 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  82. Jumping II: Diskvalifikován

  83. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  84. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška LA1: 5/14, 41.07 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  86. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  87. 1. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  88. 1. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška LA1 sobota: 6/14, 33.42 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  91. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  92. Agility družstev AUO: 12/44, 54.83 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  93. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  94. Jumping družstev AUO: Diskvalifikován

  95. Jumping jednotlivců AUO: 16/44, 47.54 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  96. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  97. Agility Open L: Diskvalifikován

  98. Jumping Open L: Diskvalifikován

  99. ZkA. LA1: Diskvalifikován

  100. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  101. Agility neděle L: Diskvalifikován

  102. Agility sobota L: Diskvalifikován

  103. Jumping neděle L: 4/31, 29.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  104. Jumping sobota L: 10/31, 35.85 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  105. ZkouškaLA1 neděle: Diskvalifikován

  106. ZkouškaLA1 sobota: 2/13, 30.69 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  107. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  108. Jumping Open L: 16/31, 47.35 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  109. ZkA. LA1 I.: 3/10, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  110. ZkA. LA1 II.: 5/10, 42.46 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  111. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  112. ZkA. LA1 I.: 9/14, 46.35 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  113. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  114. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  115. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  116. 1.běh se zónami : 23/53, 32.01 s, 6.01 tr. b., 3.75 m/s

  117. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  118. 2.běh se zónami: Diskvalifikován