043518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Arnošt Vojíř, ForPes

    Arrow_down

Pes

  1. Free Spirit Bohemia Grant, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. LA3: 7/12, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  4. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  5. Jumping2+3 L: 8/29, 37.53 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  6. LA3 I: Diskvalifikován

  7. LA3 II: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  9. Czech Imp Jump Large: 13/36, 23.42 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  10. Jumping 1 - Large: 11/36, 41.32 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  11. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  12. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  13. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  14. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  15. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  16. Czech Imp Jump Large: 3/31, 21.49 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  17. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  19. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  20. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  21. LA3 III: Diskvalifikován

  22. LA3 IV: 3/5, 39.71 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  23. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  24. 1. Zkouška LA3: 5/7, 49.38 s, 10.38 tr. b., 3.97 m/s

  25. 2. Zkouška LA3: 4/7, 48.24 s, 6.24 tr. b., 3.9 m/s

  26. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  27. 1. Jumping L: 4/17, 23.81 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  28. 2. Jumping L: 1/17, 25.87 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  29. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  30. 4. Jumping L: 4/16, 29.36 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  31. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  32. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  36. Jumping / L / 3: Diskvalifikován

  37. TACHYON AGILITY / L: Diskvalifikován

  38. TACHYON JUMPING / L: Diskvalifikován

  39. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  40. Agility III / L: Diskvalifikován

  41. Agility II / L: Diskvalifikován

  42. Agility I / L: 11/30, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  43. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  44. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA3: 1/6, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  46. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  47. 1. Zkouška LA3: 6/7, 44.04 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  48. 2. Zkouška LA3: 1/7, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  49. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  50. 1. Jumping L: 5/15, 26.43 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  51. 2. Jumping L: 7/15, 30.76 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  52. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  53. 4. Jumping L: 3/15, 25.96 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  54. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  55. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška LA3: 5/14, 42.22 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  57. 3. Zkouška LA3: 3/14, 42.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  58. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  59. ZkA. II. LA3: 2/5, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  60. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  61. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  62. 1 běh LA 3: Diskvalifikován

  63. 2. běh LA 3: Diskvalifikován

  64. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  65. Agility 1 L: Diskvalifikován

  66. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  67. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  68. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška LA3: 2/10, 39.57 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  71. Agility "Simplebiotix" L: Diskvalifikován

  72. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L: 2/15, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  73. Zkouška "Doglover" LA3: Diskvalifikován

  74. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  75. Agility L: 9/21, 48.32 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  76. Jumping L: 9/23, 38.06 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  77. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  78. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA3: 4/11, 41.83 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  80. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  82. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  83. Sobota LA3 I: Diskvalifikován

  84. Sobota LA3 II: Diskvalifikován

  85. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  86. Czech Imp Jump Large: 9/27, 23.53 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  87. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  88. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  89. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  90. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška LA3: 2/10, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  92. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  94. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  95. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  98. LA3 I: Diskvalifikován

  99. LA3 II: Diskvalifikován

  100. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  101. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Zkouška LA3 II : Diskvalifikován

  103. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  104. 1. Zkouška LA3: 2/5, 42.61 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  105. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  107. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. 3. Zkouška LA3: 3/7, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  110. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  111. 1. Zkouška LA3: 2/4, 40.66 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  112. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  114. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  117. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  118. Jumping 1 - Large: 17/36, 41.73 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  119. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  120. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  121. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  124. Agility L: Diskvalifikován

  125. Agility L družstva: Diskvalifikován

  126. Hra L neděle: Diskvalifikován

  127. Hra L sobota: 4/20, 17.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  128. Jumping L: 9/25, 32.06 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  129. Jumping L družstva: Diskvalifikován

  130. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  131. II. zkouška: 2/4, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  132. I. zkouška: Diskvalifikován

  133. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  134. Finále: 10/16, 43.81 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  135. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  136. 2.kvalifikace: 3/27, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  137. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  138. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  139. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  140. Jumping FirstAnimal L: 9/35, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  141. Zkouška A3 Josera L: 4/13, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  142. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  143. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  146. 1. Zkouška LA2: 2/17, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  147. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  150. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška LA2: 1/3, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  152. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  153. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  154. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  156. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  157. 1. Zkouška LA2: 4/8, 43.62 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  158. 2. Zkouška LA2: 4/8, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  159. 3. Zkouška LA2: 1/7, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  160. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  161. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  164. Jumping II L: 3/9, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  165. 1. Zkouška LA2: 2/5, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  166. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  168. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  171. 1. Jumping L: 7/15, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  172. 1. Zkouška LA2: 5/8, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  173. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  175. Agility 1 L: 4/19, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  176. Agility 2 L: Diskvalifikován

  177. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  178. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  179. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  180. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  181. II, zkouška A2 L: Diskvalifikován

  182. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  183. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  184. Agility L: Diskvalifikován

  185. Jumping L: Diskvalifikován

  186. Zkouška LA2: 1/6, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  187. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  188. 1. Zkouška A2 L: 2/9, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  189. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  190. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  191. A2 II L: Diskvalifikován

  192. A2 I L: 4/10, 31.24 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  193. senioři L: Diskvalifikován

  194. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  195. ZkA. LA2 I.: 2/12, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  196. ZkA. LA2 II.: 1/12, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  197. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  198. Agility L: Diskvalifikován

  199. Jumping L: Diskvalifikován

  200. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  202. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  203. Jumping 1: Diskvalifikován

  204. Jumping 2: Diskvalifikován

  205. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  206. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  207. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  208. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  209. A1 II L: 3/13, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  210. A1 I L: Diskvalifikován

  211. Senioři I L: 1/2, 31.7 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  212. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  213. 1. zkouška LA1: 2/4, 28.65 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  214. 2. zkouška LA1: 1/4, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  215. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  216. A1 II L: Diskvalifikován

  217. A1 I L: 1/14, 27.08 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  218. Senioři I L: Diskvalifikován

  219. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  220. II. zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  221. I. zkouška LA1 neděle: 4/8, 30.02 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  222. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  223. Agility družstva L: Diskvalifikován

  224. Agility jednotlivci L: 1/30, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  225. Jumping družstva L: Diskvalifikován

  226. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  227. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  228. LA1 - I.: Diskvalifikován

  229. LA1 - II.: Diskvalifikován

  230. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  231. Zkouška LA1 1: 1/5, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  232. Zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  233. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  234. Východočeské finále: Diskvalifikován

  235. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  236. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  237. 3.kvalifikace: 3/21, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  238. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  239. Agility L: Diskvalifikován

  240. Jumping L: Diskvalifikován

  241. Zkouška A1 L: 2/9, 23.84 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  242. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  243. Zk - LA 1 I.: Diskvalifikován

  244. Zk LA1 II.: 4/8, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  245. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  246. 1. běh LA1: 1/13, 25.2 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  247. 2. běh LA1 : Diskvalifikován

  248. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  249. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  250. LA1- 2 běh: 1/5, 27.3 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  251. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  252. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  254. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  255. Jumping 1: Diskvalifikován

  256. Jumping 2: Diskvalifikován

  257. Jumping 3: Diskvalifikován

  258. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  259. Jumping - Large: 19/32, 28.58 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s

  260. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  261. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován