Cz En

043518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Arnošt Vojíř, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Free Spirit Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA2: 1/6, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  5. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  6. 1. Zkouška A2 L: 2/9, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  7. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  8. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  9. A2 II L: Diskvalifikován

  10. A2 I L: 4/10, 31.24 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  11. senioři L: Diskvalifikován

  12. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  13. ZkA. LA2 I.: 2/12, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  14. ZkA. LA2 II.: 1/12, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  15. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  16. Agility L: Diskvalifikován

  17. Jumping L: Diskvalifikován

  18. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  20. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  21. Jumping 1: Diskvalifikován

  22. Jumping 2: Diskvalifikován

  23. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  24. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  25. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  26. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  27. A1 II L: 3/13, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  28. A1 I L: Diskvalifikován

  29. Senioři I L: 1/2, 31.7 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  30. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  31. 1. zkouška LA1: 2/4, 28.65 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  32. 2. zkouška LA1: 1/4, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  33. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  34. A1 II L: Diskvalifikován

  35. A1 I L: 1/14, 27.08 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  36. Senioři I L: Diskvalifikován

  37. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  38. II. zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  39. I. zkouška LA1 neděle: 4/8, 30.02 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  40. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  41. Agility družstva L: Diskvalifikován

  42. Agility jednotlivci L: 1/30, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  43. Jumping družstva L: Diskvalifikován

  44. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  45. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  46. LA1 - I.: Diskvalifikován

  47. LA1 - II.: Diskvalifikován

  48. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  49. Zkouška LA1 1: 1/5, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  50. Zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  51. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  52. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  53. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  54. 3.kvalifikace: 3/21, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  55. Východočeské finále: Diskvalifikován

  56. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  57. Agility L: Diskvalifikován

  58. Jumping L: Diskvalifikován

  59. Zkouška A1 L: 2/9, 23.84 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  60. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  61. Zk - LA 1 I.: Diskvalifikován

  62. Zk LA1 II.: 4/8, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  63. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  64. 1. běh LA1: 1/13, 25.2 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  65. 2. běh LA1 : Diskvalifikován

  66. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  67. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  68. LA1- 2 běh: 1/5, 27.3 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  69. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  70. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  72. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  73. Jumping 1: Diskvalifikován

  74. Jumping 2: Diskvalifikován

  75. Jumping 3: Diskvalifikován

  76. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  77. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  78. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  79. Jumping - Large: 19/32, 28.58 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s