075220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Endlerová

    Arrow_down

Pes

  1. Last Chance Ari, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  2. Agility III 600: Diskvalifikován

  3. Agility II 600: 14/53, 48.77 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  4. Jumping III 600: Diskvalifikován

  5. Jumping II 600: 21/54, 41.63 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  6. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  7. LA3 I: 2/5, 43.5 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  8. LA3 II: Diskvalifikován

  9. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  10. 1. Zkouška LA3: 1/10, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  11. 2. Zkouška LA3: 2/10, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  12. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  13. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  16. 1. Jumping L: 5/17, 27.03 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  17. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  18. 3. Jumping L: 6/17, 24.93 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  19. 4. Jumping L: 9/16, 31.5 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  20. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  21. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  25. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 3. Zkouška LA3: 2/10, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  28. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  29. Zkouška LA3 I.: 8/12, 47.11 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  30. Zkouška LA3 II.: 4/12, 43.42 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  31. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  32. Agility OPEN L: 3/38, 41.98 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  33. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  34. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  35. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  36. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky: 9/24, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  37. Jumping L Collalloc: 12/25, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  38. Zkouška LA3 Vetys: 6/9, 43.8 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  39. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 10. 09. 2022

  40. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška A3 L: 5/5, 37.89 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  42. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  43. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  44. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  45. ZkA. I. LA2: 5/10, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  46. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  47. Agility 1 L: 45/84, 45.27 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  48. Agility 2 L: Diskvalifikován

  49. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 L: 49/79, 43.14 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  51. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  52. Agility "Simplebiotix" L: 4/23, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  53. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L: 7/15, 28.87 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  54. Zkouška "Natural bars" LA2: Diskvalifikován

  55. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  56. 1. Zkouška LA2: 1/5, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  57. 2. Zkouška LA2: 1/5, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  58. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  59. 1.Zkouska: 1/3, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  60. 2.Zkouska: Diskvalifikován

  61. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  62. 1. zkouška A2 L: 1/6, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  63. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  64. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  65. 1. Zkouška LA2: 4/8, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  66. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. 3. Zkouška LA2: 1/8, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  68. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  69. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  70. Zkouška neděle 2: 1/4, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  71. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  72. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  75. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. 2.zkouška LA2: 1/12, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  77. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  78. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  82. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  84. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  86. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  90. Neděle Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  91. Neděle LA2 I: Diskvalifikován

  92. Neděle LA2 II: Diskvalifikován

  93. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  94. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. 3. Zkouška LA2: 4/10, 45.71 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  97. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  98. 1. Zkouška LA2: 3/11, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  99. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  101. Zkouška LA2 I.: Diskvalifikován

  102. Zkouška LA2 II.: 2/6, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  103. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  104. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  108. Pátek LA2 I.: Diskvalifikován

  109. Pátek LA2 II.: Diskvalifikován

  110. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  111. Sobota LA2 I.: 2/6, 55.84 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  112. Sobota LA2 II.: Diskvalifikován

  113. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  114. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  115. 1. Zkouška LA2: 6/11, 46.12 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  116. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  118. LA2 I: Diskvalifikován

  119. LA2 II: Diskvalifikován

  120. LA2 So I: Diskvalifikován

  121. LA2 So II: Diskvalifikován

  122. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  123. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška LA2: 3/5, 46.39 s, 27.39 tr. b., 3.71 m/s

  125. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  126. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška LA2: 7/11, 40.79 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  128. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  129. 1. Zkouška LA1: 3/10, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  130. 2. Zkouška LA1: 3/10, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  131. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  132. Agility Open L: 9/38, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  133. Jumping L: Diskvalifikován

  134. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  135. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  136. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  137. 2.zkouška LA1: 2/10, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  138. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  139. 1. Zkouška LA1: 1/13, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  140. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  141. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  142. Czech Imp Jump Large: 23/46, 20.47 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  143. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  144. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  145. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  146. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  149. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  150. II. Zk LA1: 1/9, 29.95 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  151. I. Zk LA1: 2/9, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  152. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  153. LA1 I.: Diskvalifikován

  154. LA1 II.: 1/9, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  155. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  156. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  157. Jumping FirstAnimal L: 16/35, 32.7 s, 20.0 tr. b., 5.87 m/s

  158. Zkouška A1 Click and Feed L: 1/14, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  159. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  160. 1. Zkouška LA1: 4/11, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  161. 2. Zkouška LA1: 4/11, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  162. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 25. 09. 2021

  163. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  164. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  165. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  166. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  168. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  169. 1.zkouška LA1: 2/16, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  170. 2.zkouška LA1: 9/16, 39.82 s, 25.0 tr. b., 3.82 m/s

  171. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  172. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  174. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  175. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  176. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  178. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  179. Jumping III L: Diskvalifikován

  180. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován