Cz En

009418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Molnár, Klášterec nad Ohří

    Člen KA

Pes

  1. Dar Moravia Liand, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  5. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 35/101, 40.18 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  9. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  10. 1. Zkouška LA3: 3/6, 50.93 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  11. 1. Zkouška LA3: 4/8, 47.71 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  12. 2. Zkouška LA3: 3/6, 47.97 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  13. 2. Zkouška LA3: 5/8, 44.79 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  14. Jumping Open L: 2/17, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  15. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  16. Agility L: 12/22, 43.86 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  17. Jumping 2 L: 10/22, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  18. Jumping L: 7/20, 36.77 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  19. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  20. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  21. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  23. Agility L: 4/21, 37.97 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  24. Jumping L: 4/23, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  25. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  27. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  28. Jumping FirstAnimal L: 5/35, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  29. Zkouška A3 Josera L: 7/13, 37.87 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  30. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  31. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  34. Agility LA: 6/24, 39.35 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  35. Jumping LA: Diskvalifikován

  36. Zkouška LA3: 1/9, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  37. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  38. Agility L: 1/27, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  39. Jumping L: Diskvalifikován

  40. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  41. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  42. Neděle Agility LA: Diskvalifikován

  43. Neděle Jumping LA: 4/34, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  44. Neděle Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Sobota Agility LA: Diskvalifikován

  46. Sobota Jumping LA: 4/35, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  47. Sobota zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  49. Agility Open: Diskvalifikován

  50. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  51. Jumping Open: Diskvalifikován

  52. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  53. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  54. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  55. 2. Zka - LA3: 7/15, 27.51 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  56. Jumping - Large: 13/32, 26.85 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  57. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  58. Agility L: 4/40, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  59. Jumping L: 6/37, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  60. Zkouška LA3: 2/16, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  61. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  62. Ne. - Agility II. L: 24/105, 40.08 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  63. Ne. - Jumping II. L: 2/96, 36.3 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  64. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  65. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  66. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  67. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  70. Agility L: 7/23, 41.04 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  71. Jumping 1 L: 3/15, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  72. Jumping 2 L: 2/16, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  73. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  74. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  75. Zkouškový Jumping LJ3: 1/7, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  76. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  77. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. I. zkouška LA2: 1/15, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  80. I. zkouška LA3: 3/18, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  81. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  82. 1. zkouška LA2: 3/11, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  83. 2. zkouška LA2: 2/11, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  84. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  85. Agility 1 L: Diskvalifikován

  86. Agility 2 L: Diskvalifikován

  87. Jumping 1 L: 8/28, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  88. Jumping 2 L: 6/28, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  89. Jumping 3 L: 7/28, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  90. Zkouška LA2: 1/7, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  91. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  92. Zkouška III. LA2: Diskvalifikován

  93. Zkouška II. LA2: 1/19, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  94. Zkouška I. LA2: 2/19, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  95. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  96. AGILITY: Diskvalifikován

  97. AGILITY: Diskvalifikován

  98. JUMPING: 11/31, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  99. JUMPING: 12/38, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  100. LA2: 2/10, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  101. LA2: Diskvalifikován

  102. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  103. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  104. Zkouška I LA2: 6/14, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  105. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  106. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  107. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  108. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  109. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  110. Druhá zkouška LA2: 4/8, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  111. První zkokuška LA2: 2/8, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  112. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  113. Agility L: 21/47, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  114. Jumping L: 14/43, 29.21 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  115. Zkouška_neděle LA2: 1/18, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  116. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  117. Agility L: 9/37, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  118. Jumping L: 1/37, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  119. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  121. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  122. LA1-2 LA1: 1/9, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  123. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  124. Zkouška 1 LA1: 6/19, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  125. Zkouška 2 LA1: 1/19, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  126. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  127. Agility open L: Diskvalifikován

  128. Jumping open L: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA1: 1/15, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s