Cz En

Neděle Agility LA

  1. Datum: 08. 09. 2019
  2. Závod: Mariánské Lázně - Rozloučení s létem
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 31.29 5.59 V V
2 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 32.88 5.32 V V
3 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty 0 0 0.0 0.0 34.0 5.15 V V
4 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 37.28 4.69 V V
5 064218 Erik Dančišák Baddy 1 0 0.0 5.0 34.53 5.07 V V
6 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 1 0.0 5.0 34.77 5.03 V V
7 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 39.12 4.47 V V
8 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter 0 1 0.0 5.0 39.71 4.41 V V
9 032815 Kristýna Běhounková Viki 0 1 0.0 5.0 42.25 4.14 V V
10 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 44.7 3.91 V V
11 039615 Jana Rusová Thea 1 0 0.0 5.0 49.88 3.51 V V
12 Léonie Jeannerat Quick vom Dennigkofen 2 0 0.0 10.0 35.03 5.0 VD VD
13 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 2 0 0.0 10.0 36.49 4.8 VD VD
14 056619 Alžběta Králíková A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 2 0 0.0 10.0 37.23 4.7 VD VD
15 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball 1 1 0.0 10.0 38.84 4.51 VD VD
16 063618 Ladislav Řezníček A3Ch Little Chip Dajavera 3 0 0.0 15.0 37.79 4.63 VD VD
DIS 013619 Adéla Novotná Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021419 Kristýna Běhounková Jája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dorett Elbers Gil from Wild Crowfoot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084618 Lenka Kocandova Loki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053516 Karolína Cibuzarová Ashina Borgri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO