Cz En

064218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Erik Dančišák, Nejaknyt Zone

    Člen KA

Pes

  1. Baddy, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: 25/97, 48.32 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  3. QA5 Agility: 31/96, 50.99 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  4. QA6 Agility: 40/93, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: 35/94, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  7. QJ6 Jumping: 22/87, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  8. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  9. Finále large : 2/9, 24.38 s, 0.0 tr. b., 6.69 m/s

  10. Jumping II. large: 1/20, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  11. Jumping I. large: 6/19, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  12. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  13. QA1 agility: Diskvalifikován

  14. QA2 agility: 19/120, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  15. QA3 agility: Diskvalifikován

  16. QJ1 jumping: 24/123, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  17. QJ2 jumping: 29/122, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  18. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  19. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  20. 1. zkouška LA2: 1/13, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  21. 2. zkouška LA2: 3/11, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  22. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  23. Zkouška III LA2: Diskvalifikován

  24. Zkouška II LA2: 1/13, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  25. Zkouška I LA2: 1/13, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  26. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  27. Agility I: 28/167, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  28. Agility II: 30/165, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  29. Jumping I: 20/169, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  30. Jumping II: 16/161, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  31. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  32. 2. zkouška LA2: 1/13, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  33. I. zkouška LA2: 1/14, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  34. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  35. LA2 1. LA2: 2/6, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  36. LA2 2. LA2: Diskvalifikován

  37. LA2 3. LA2: Diskvalifikován

  38. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  39. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  40. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  41. Jumping LA neděle: 8/70, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  42. Jumping LA sobota: 27/71, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  43. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  44. Zkoušky LA1 sobota: 2/11, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  45. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  46. Agility: Diskvalifikován

  47. Jumping: Diskvalifikován

  48. Zkouška: 3/9, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  49. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  50. 1. běh LA1: 3/13, 30.33 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  51. 2. běh LA1: 3/13, 31.59 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  52. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  53. II.zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. I. zkouška LA1: 5/10, 29.73 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  55. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  56. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška LA1: 5/9, 43.49 s, 13.49 tr. b., 4.09 m/s

  58. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  59. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  62. 1. zkouška LA1: 3/10, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  63. 2. zkouška LA1: 2/10, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  64. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  65. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. První zkouška LA1: 5/11, 31.84 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s