Cz En

Jumping LA sobota

  1. Datum: 14. 12. 2019
  2. Závod: Brno - Vánoční Brno
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 202.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 38.37 5.26
2 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 1 0 0.0 5.0 34.98 5.77
3 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 38.33 5.27
4 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 0 1 0.0 5.0 38.46 5.25
5 064218 Erik Dančišák Baddy 1 0 0.0 5.0 38.69 5.22
6 007619 Michaela Kozáková Baucis Regina Canum 1 0 0.0 5.0 39.21 5.15
7 090118 Vít Chovanec Bety 1 0 0.0 5.0 41.74 4.84
8 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 1 0.0 10.0 35.09 5.76
9 039118 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela 2 0 0.0 10.0 40.95 4.93
10 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 2 0 0.0 10.0 44.73 4.52
11 077018 Michaela Koucká Arnošt Šťastná smečka 2 0 0.6 10.6 50.6 3.99
12 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 2 1 0.0 15.0 41.72 4.84
13 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline 2 1 0.0 15.0 46.36 4.36
14 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent 5 0 0.0 25.0 37.48 5.39
DIS 043919 Lukáš Kubánek Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085018 Robin Solanský Caesar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simona Kandráčová Apolenka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083819 Nikola Banotová Zulu Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011517 Tereza Chládková Be Michelle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048819 Vendula Sklenaříková Lynx The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019917 Hana Sklenaříková Chirayus The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082219 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051217 Martina Konečná Austin Lenax-BO DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003119 Irena Semencová Julissa Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079618 Tereza Vaverková Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 150015 Zuzana Jašková Damisi Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS