Cz En

021214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Semencová, Miacis

    Člen KA

Pes

  1. Apple Brown Rebell Represent, Australská kelpie

Výsledky

  1. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  2. Sobota Agility ML: 4/8, 51.59 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  3. Sobota Jumping ML: Diskvalifikován

  4. Sobota zkouška ML A3: 1/5, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  5. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  6. Agility Trial II: 2/5, 41.19 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  7. Aility Trial I: Diskvalifikován

  8. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  9. Trial I.: 3/6, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  10. Trial II.: Diskvalifikován

  11. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  12. TRIAL I.: Diskvalifikován

  13. TRIAL II.: 2/5, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  14. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  15. 1. zkouška MLA3: 1/3, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  16. 2. zkouška MLA3: 2/3, 45.66 s, 6.66 tr. b., 3.72 m/s

  17. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  18. Trial I.: 2/12, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  19. TRIAL II.: 5/11, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  20. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  21. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška MLA3: 4/9, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  23. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  24. II. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  25. I. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  26. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  27. Agility Open: Diskvalifikován

  28. Agility Trial: 1/8, 42.67 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  31. TRIAL I.: 3/7, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  32. TRIAL II.: Diskvalifikován

  33. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  34. Agility: 9/15, 39.33 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  35. Jumping ML3: Diskvalifikován

  36. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  37. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  38. 1. Jumping ML: 17/26, 35.59 s, 15.0 tr. b., 5.73 m/s

  39. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MLA3: 3/7, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  41. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  42. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  43. ZkA II Agility: 2/4, 44.08 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. ZkA III Agility: 1/4, 35.99 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  45. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  46. Jumping Open I: Diskvalifikován

  47. Jumping Open II: 7/11, 31.08 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  48. Jumping Open III: Diskvalifikován

  49. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  50. 1.zkouška: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška: 2/5, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  52. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  53. TRIAL I.: 1/5, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  54. TRIAL II.: Diskvalifikován

  55. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  56. ZkA I: Diskvalifikován

  57. ZkA II: 1/3, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  58. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  59. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  60. Jumping LA sobota: 14/42, 37.48 s, 25.0 tr. b., 5.39 m/s

  61. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  62. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  63. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  64. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  65. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  66. Agility Open 2+3: 9/13, 50.96 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  67. ZkA I: Diskvalifikován

  68. ZkA II: 1/6, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  69. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  70. ZkA I: 1/2, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  71. ZkA II: Diskvalifikován

  72. ZkA III: Diskvalifikován

  73. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  74. Agility 1: 1/18, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  75. Finále: 1/11, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  76. Jumping 1: 6/18, 32.83 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  77. Jumping 2: Diskvalifikován

  78. Zkouška 1: 2/6, 35.77 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  79. Zkouška 2: 5/8, 36.91 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  80. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  81. zkouška1: Diskvalifikován

  82. zkouška2: Diskvalifikován

  83. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  84. Zkouška II. MLA3: Diskvalifikován

  85. Zkouška I. MLA3: Diskvalifikován

  86. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  87. Jumping ML: Diskvalifikován

  88. Zkouška II. MLA3: Diskvalifikován

  89. Zkouška I. MLA3: Diskvalifikován

  90. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  91. 1.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  92. 2.Zkouška - MLA3: 2/5, 41.25 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  93. Agility ML: Diskvalifikován

  94. Jumping ML: 11/27, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  95. Zkouška - MLA3: 7/12, 40.11 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  96. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  97. Agility 1: 79/217, 47.62 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  98. Agility 2: 88/222, 48.6 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  99. Agility Trial: 65/129, 56.84 s, 23.84 tr. b., 3.73 m/s

  100. Jumping 1: Diskvalifikován

  101. Jumping 2: Diskvalifikován

  102. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: Diskvalifikován

  105. Jumping Trial I: 1/8, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  106. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  107. Jumping So A2+3 L L: 9/17, 33.52 s, 15.0 tr. b., 5.46 m/s

  108. Zkouška Ne-1 LA3: Diskvalifikován

  109. Zkouška Ne-2 LA3: Diskvalifikován

  110. Zkouška So-1 LA3: 2/5, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  111. Zkouška So-2 LA3: 2/4, 35.71 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  112. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  113. Agility Trial I: 12/16, 44.78 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  114. Agility Trial II: Diskvalifikován

  115. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  116. Agility LA: Diskvalifikován

  117. Agility LA: Diskvalifikován

  118. Jumping LA: 14/35, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  119. Jumping LA: 14/35, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  120. Zkouška LA3: 4/16, 52.85 s, 5.85 tr. b., 4.09 m/s

  121. Zkouška LA3: 4/16, 52.85 s, 5.85 tr. b., 4.09 m/s

  122. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  123. TRIAL III. LA3: 4/10, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  124. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  125. TRIAL I. LA3: 4/10, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  126. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  127. Agility LA: 5/41, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  128. Jumping LA: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  131. Agility Trial I: Diskvalifikován

  132. Agility Trial II: Diskvalifikován

  133. Jumping Open: Diskvalifikován

  134. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  135. TRIAL III. LA3: 5/10, 42.69 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  136. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  137. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  138. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  139. Agility Open: 3/27, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  140. Agility Trial: 3/10, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  141. Jumping Open: 16/27, 37.95 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  142. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  143. Zkouška 1 LA3: 1/6, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  144. Zkouška 2 LA3: 1/6, 42.34 s, 0.34 tr. b., 4.13 m/s

  145. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  146. Agility Trial I: 3/12, 43.48 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  147. Agility Trial II: Diskvalifikován

  148. Agility Trial III: 4/12, 41.32 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  149. Agility Trial IV: 3/12, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  150. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  151. Agility Open: 9/23, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  152. Agility Trial: Diskvalifikován

  153. Jumping Open: Diskvalifikován

  154. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  155. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  156. TRIAL I. LA3: 9/17, 53.24 s, 17.24 tr. b., 3.66 m/s

  157. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  158. 1.zkouška LA3: 3/11, 45.89 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  159. 2.zkouška LA3: 7/11, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  160. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  161. Agility L: 7/37, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  162. Jump L: 13/36, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  163. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  164. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  165. Jumping A2+3: 3/18, 39.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  166. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  167. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  168. Zkouška II LA3: 3/7, 49.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  169. Zkouška I LA3: 5/8, 47.24 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  170. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  171. Agility Open: 16/30, 46.4 s, 27.4 tr. b., 3.56 m/s

  172. Agility Trial: Diskvalifikován

  173. I Agility Trial: Diskvalifikován

  174. II Agility Trial: Diskvalifikován

  175. Jumping Open: Diskvalifikován

  176. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  177. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška LA3: 3/10, 43.38 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  179. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  181. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  182. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  183. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  184. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  185. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  186. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  187. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  188. Agility Trial I: Diskvalifikován

  189. Agility Trial II: Diskvalifikován

  190. Jumping 2+3: 4/36, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  191. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  192. Agility Open: Diskvalifikován

  193. Agility Trial: Diskvalifikován

  194. Jumping Open: Diskvalifikován

  195. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  196. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  197. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  198. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  199. Agility Trial I: Diskvalifikován

  200. Agility Trial II: 1/12, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  201. Agility Trial III: 1/12, 44.72 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  202. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  203. Agility L: Diskvalifikován

  204. Jumping L: 11/32, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  205. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  206. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  207. zkouška 3 LA2: 5/12, 40.66 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  208. zkouška 4 LA2: Diskvalifikován

  209. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  210. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  211. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  213. Agility LA: Diskvalifikován

  214. Jumping LA: Diskvalifikován

  215. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  216. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  217. II. zkouška LA2: 5/13, 34.74 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  218. I. zkouška LA2: 4/12, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  219. Jumping open L: Diskvalifikován

  220. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  221. Agility Open: Diskvalifikován

  222. Agility Trial: 7/10, 40.85 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  223. Jumping Open: 9/26, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  224. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  225. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  226. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  227. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  228. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  229. Agility L: Diskvalifikován

  230. Jumping L: Diskvalifikován

  231. Zk LA2: Diskvalifikován

  232. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  233. Agility: 1/12, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  234. Agility Open: Diskvalifikován

  235. Jumping Open: 8/27, 40.55 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  236. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  237. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  238. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  239. 3. Zk LA2: 3/13, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  240. 4. Zk LA2: 6/13, 35.17 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  241. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  242. agility L: Diskvalifikován

  243. jumping 1 L: 8/15, 39.88 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  244. jumping 2 L: Diskvalifikován

  245. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  246. zkouška 2 LA2: 3/14, 43.83 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  247. zkouška Ne LA2: 3/8, 52.89 s, 15.89 tr. b., 3.54 m/s

  248. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  249. Agility So L: 16/39, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  250. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  251. Jumping So L: Diskvalifikován

  252. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  253. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  254. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  255. I Agility: 3/21, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  256. I Agility: Diskvalifikován

  257. I Agility: Diskvalifikován

  258. II Agility: 3/22, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  259. II Agility: Diskvalifikován

  260. II Agility: Diskvalifikován

  261. III Agility: 4/21, 40.25 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  262. III Agility: 8/22, 36.27 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  263. IV Agility: 1/21, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  264. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  265. Agility neděle L: Diskvalifikován

  266. Agility sobota L: 21/30, 47.36 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  267. Jumping neděle L: 10/26, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  268. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  269. Zkouška neděle LA1: 2/6, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  270. zkouška sobota LA1: 3/8, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  271. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  272. Agility I: 2/17, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  273. Agility III: 8/17, 27.02 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  274. Aglility II: 4/17, 33.58 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  275. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  276. Jumping Open I: 19/43, 33.81 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  277. Jumping Open II: Diskvalifikován

  278. Jumping Open III: Diskvalifikován

  279. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  280. Agility I: Diskvalifikován

  281. Agility II: Diskvalifikován

  282. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: 18/30, 44.34 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  283. Dogmania Jump: Diskvalifikován

  284. Free Jumping Sport: 18/33, 43.67 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  285. HCV Jumping: Diskvalifikován

  286. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  287. Agility L: Diskvalifikován

  288. Jumping L: 20/33, 32.5 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  289. Zkouška LA1: 6/9, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  290. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  291. Agi L: Diskvalifikován

  292. Jump 1 L: Diskvalifikován

  293. Jump 2 L: 8/11, 26.56 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  294. Jump L: 5/15, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  295. Zk 1 LA1: Diskvalifikován

  296. Zk 2 LA1: 1/3, 35.54 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  297. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  298. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  299. I. zkouška LA1: 1/11, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  300. Jumping L: Diskvalifikován

  301. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  302. Agility I: Diskvalifikován

  303. Agility II: Diskvalifikován

  304. Agility III: Diskvalifikován

  305. Agility IV: Diskvalifikován