Cz En

Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 01. 07. 2020 v 23:59.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20119
  2. Datum: 04. 07. 2020
  3. Terén: písek + geotextilie
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Jumping
  6. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  7. Stránky: https://run-as-one8.webnode.cz/
  8. Propozice: https://run-as-one8.webnode.cz/letni-jumpingy/
  9. Zodpovědná osoba: Ilona Smrčková
  10. Upřesnění místa: Jezdecký klub Dvůr Nové Zámky okr. Olomouc
  11. GPS: 49.7222244, 17.0294942

Kontakt

+420731482785 run.as.one@seznam.cz

Poznámka

Upozornění

Vzhledem k situaci, kdy nevíme zda bude moci přijet rozhodčí ze Slovenska, bude naše závody posuzovat Eva Svobodová. Podána žádost na Klub agility

Těšit se můžete na tři kvalifikační jumpingy a finálový jumping

Rozhodčí​ :​ Eva Svobodová

Program:​​3x jumping open a jumpingové finále

Místo​: ​venkovní písčitá plocha areálu​ Dvůr Nové Zámky ​(v Litovelském Pomoraví)www.dvurnovezamky.czGPS: 49.7222244, 17.0294942

Povrch​:​​písek + geotextilieElektronická časomíra

Startovné​:●400 Kč tým člena KA ČR ​(druhý a další pes 350 Kč) + zahraniční účastníci●480 Kč tým nečlena KA ČR ​(druhý pes a další pes 430 Kč)●cena za oba dny (Letní jumpingy + zkoušky):○tým člena KA ČR: 700Kč ​(druhý a další pes 650Kč)○tým nečlena KA ČR: 860Kč ​(druhý a další pes 810Kč)

Startovné plaťte na účet: ​2201386498/2010-var. symbol: č. přihlášky

do zprávy pro příjemce uveďte: ​jumpingy a Vaše příjmení-při platbě za více týmů, pošlete rozpis na e-mail: run.as.one@seznam.cz

Startovné je v případě neúčasti nevratné, bude vráceno pouze v případě zajištěnínáhradníka (a to do data uzávěrky).Přihláška bude akceptována až po zaplacení startovného !!!

Časový rozvrh:7.30 - 8.00 prezentaceprohlídka I. jumping od 8.15●I. jumping open (S, M, XS, ML, L)●II. jumping open (M, S, XS, L, ML)●III. jumping open (S, M, XS, ML, L)●

finále jumping (jen pro kvalifikované z předcházejících běhů) (M, S, XS, L, ML)počet kvalifikovaných v jednotlivých velikostních kategoriích bude zveřejněn při uzávěrce závodu.

Časy prezentací budou upřesněny podle počtu přihlášených nejpozději 2. 7. 2020Přihlášky​:​ pouze přes kacr.info: ​https://www.kacr.info/competitions/3210Uz%C3%A1v%C4%9Brka%E2%80%8B :​​1. 7. 2020 nebo po naplnění kapacityPodmínky​:-přihláška je platná až po zaplacení startovného-minimální věk psa je 18 měsíců a den-každý tým musí mít výkonnostní průkaz-platné očkování proti vzteklině, psince, parvoviroze a inf. hepatitidě doloženéočkovacím průkazem či Pet pasem-dodržování normativů KAČR a zákona na ochranu zvířatPsovod zodpovídá za svého psa a je povinen po něm uklízet v celém areálu.Psi musí být po celou dobu konání závodu v areáluDvůr Nové Zámky vedeni na vodítku!!!Za škody způsobené psem nebo psovodem pořadatel neodpovídá.Výše zálohy pro podání protestu činí 500kč.Vyhlášení​:​​vyhlašovat se budou první 3 místa v každém běhu.

Při malém počtu závodníků v některé z velikostních kategorií (méně než 10) mohou býtkategorie při vyhlašování sloučeny (XS s S, ML s L)

Občerstvení zajištěno.

Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu propozic.Kontakt:​ Ilona Smrčková, +420 731 482 785,run.as.one@seznam.cz,run-as-one8.webnode.czTěšíme se na Vás !!

Statistika přihlášených

04. 07. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 1 0 1
S 1 1 1 0 3
M 1 0 3 0 4
ML 0 2 5 0 7
L 3 3 7 0 13
Celkem 7 6 17 0 30
40 volných míst

Přihlášky

Člen KA
068219 A1 Dita Korcová Bombastic Zazu Jump Jett Team
Člen KA
082919 A1 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra
Člen KA
091919 LA1 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother
Člen KA
046119 LA1 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete
Člen KA
064619 LA1 Dagmar Laníková Amazonka Elentudas
Člen KA
014516 LA2 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp
013819 LA2 Pavla Semencova B Ben Gulden Land
Člen KA
096315 LA2 Hana Zemánková ml. Iris Irma z Henrisaru
Člen KA
000818 LA3 Nikola Banotová Crocodile Yabalute
Člen KA
074613 LA3 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute
Člen KA
066117 LA3 Michal Brych Catalyn Jankari
Člen KA
001316 LA3 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli
Člen KA
042718 LA3 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump
Člen KA
042015 LA3 Darina Rýznarová Lexa
Člen KA
045814 LA3 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky
085113 MA1 Hana Zemánková Amai
Člen KA
020815 MA3 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova
Člen KA
036714 MA3 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora
Člen KA
034716 MA3 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel
Člen KA
002616 MLA2 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox
Člen KA
010516 MLA2 Monika Táborská Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo
Člen KA
021214 MLA3 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent
Člen KA
003119 MLA3 Irena Semencová Julissa Black Mount Mckinkey
Člen KA
016015 MLA3 Lenka Svaková Roya Elkeeava
Člen KA
025615 MLA3 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream
Člen KA
050114 MLA3 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance
Člen KA
005420 SA1 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura
Člen KA
004913 SA2 Ilona Smrčková Beauty ze Smrčkova dvora
Člen KA
074615 SA3 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora
Člen KA
075311 XSA3 Tereza Zemanová A3Ch Casandra Bohemia Animo

Nepotvrzené přihlášky (47)

Člen KA
000420 A1 Aneta Indráková Aymee Derby Veselý ocas
Člen KA
005120 A1 Monika Klopštoková Asterin Pražský Cyrano
Člen KA
018220 A1 Eliška Macurová Gira Z Vážanského dvorečku
Člen KA
030620 A1 Ludmila Urbášková Draco Wäka
Člen KA
093919 A1 Hana Zemánková ml. Angel Without Wings Lukateri
Člen KA
075219 LA1 Nikola Hájková Dasty
Člen KA
001720 LA1 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe
Člen KA
061318 LA2 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile
Člen KA
045618 LA2 Nikola Králová Cider Ninuland
Člen KA
055618 LA2 Šárka Neudertová Eiby Steel- crazy dog
Člen KA
025116 LA2 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny
Člen KA
043516 LA2 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur
Člen KA
047817 LA3 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow
Člen KA
042418 LA3 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny
089419 MA1 Sára Bartoňková Lucinka
025818 MA1 Karolína Bílková Energy Efree ze Smrčkova dvora
014419 MA1 Julie Janková Incognito Perla z Polabí
Člen KA
076518 MA1 Barbora Mikušová Enzo Moravia Temperamento
MA1 Zuzana Vetráková Lucka
Člen KA
012418 MA1 Barbora Zelinková Tabi
Člen KA
071919 MA1 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo
Člen KA
030319 MA2 Adéla Hasalová Casey
Člen KA
067219 MA2 Jan Sigmund Arwen Easy Euforia
Člen KA
048017 MA3 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu
Člen KA
083014 MA3 Hana Fuksová A3Ch Happy
Člen KA
055414 MA3 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien
Člen KA
095315 MA3 Klára Kokešová A3Ch Roxy
Člen KA
010715 MA3 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále
Člen KA
083713 MA3 Lenka Korbélyiová A3Ch Ben
Člen KA
063016 MA3 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe
Člen KA
078017 MA3 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní
Člen KA
066916 MA3 Adéla Petrů Gauner in Black z Říše Fantazie
Člen KA
080315 MA3 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie
Člen KA
018915 MA3 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček
MA3 Zuzana Vetráková Bond London's Brandy
Člen KA
086614 MLA1 Ludmila Urbášková Dashka Valkar
Člen KA
003520 MLA1 Štěpánka Viznarová Gimley Dai Muratori
Člen KA
066918 SA1 Lenka Korbélyiová Amulet z Hamerské stráně
SA1 Zuzana Vetráková Famous Francis Black Bubble
Člen KA
082817 SA2 Eliška Macurová Lasiie
Člen KA
056518 SA2 Zdenek Smrček Annie Lee Castle
Člen KA
022514 SA2 Ilona Smrčková Dambra od Belinky
Člen KA
000218 SA3 Adéla Havlíková Porsche von Schnappi Schnapp
Člen KA
056818 SA3 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej
Člen KA
012518 XSA1 Barbora Zelinková Bela z Heřmánkového kopce
Člen KA
012519 XSA2 Alena Nejedlá Rozárka
Člen KA
001817 XSA3 Adéla Havlíková Extra Chance Janland