Cz En

Jumping Open I

  1. Datum: 04. 07. 2020
  2. Závod: Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 0 0 0.0 0.0 29.36 5.42 V V
2 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 30.94 5.14 V V
3 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 0 0.0 0.0 36.15 4.4 V V
4 083816 Kateřina Navrátilová Douville Tora Mei 0 1 0.0 5.0 33.4 4.76 V V
5 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 2 0 0.0 10.0 29.87 5.32 VD VD
6 064619 Dagmar Laníková Amazonka Elentudas 2 0 0.0 10.0 33.85 4.7 VD VD
7 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp 1 1 0.0 10.0 34.37 4.63 VD VD
8 013819 Pavla Semencova B Ben Gulden Land 1 1 0.0 10.0 36.06 4.41 VD VD
9 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli 3 0 0.0 15.0 33.0 4.82 VD VD
10 000420 Aneta Indráková Aymee Derby Veselý ocas 1 2 0.0 15.0 36.31 4.38 VD VD
11 042015 Darina Rýznarová Lexa 2 2 0.94 20.94 37.94 4.19 D D
12 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra 2 1 7.43 22.43 44.43 3.58 D D
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028820 Anna Rybová Goji the Great DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082819 Markéta Půdová Kiwa Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096315 Hana Zemánková ml. Iris Irma z Henrisaru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030620 Ludmila Urbášková Draco Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001720 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO