Cz En

064619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dagmar Laníková, KK Prostějov

    Člen KA

Pes

  1. Amazonka Elentudas, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  2. Zkouška I.: 3/5, 40.29 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  3. Zkouška II.: 2/5, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  4. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  5. Jumping A2: 4/4, 50.4 s, 30.4 tr. b., 3.77 m/s

  6. Zkouška I.: 1/4, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  7. Zkouška II.: 4/4, 49.05 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  8. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  9. AGILITY L: Diskvalifikován

  10. JUMPING L: Diskvalifikován

  11. Zkoušky LA2: 3/8, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  12. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  13. Zkouška I.: 2/5, 40.62 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  14. Zkouška II.: Diskvalifikován

  15. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  16. Zkouška I.: Diskvalifikován

  17. Zkouška II.: 4/8, 58.14 s, 9.14 tr. b., 3.27 m/s

  18. Zkouška III.: 4/8, 43.43 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  19. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  20. Zkouška I.: 5/9, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  21. Zkouška II.: Diskvalifikován

  22. Zkouška III.: Diskvalifikován

  23. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  24. Rožnovský dvojboj 1. A2: 2/10, 43.1 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  25. Rožnovský dvojboj 2. A2: 4/10, 37.78 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  26. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  27. 1. Zkouška A2 L: 8/12, 59.69 s, 19.69 tr. b., 3.55 m/s

  28. 2. Zkouška A2 L: 5/12, 53.81 s, 20.81 tr. b., 3.51 m/s

  29. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  30. TRIAL I.: 4/11, 43.21 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  31. TRIAL II.: Diskvalifikován

  32. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  33. 1.: 3/10, 33.25 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  34. 2.: 2/10, 28.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  35. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  36. JK Animals Agility Trial I: 5/13, 41.31 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  37. JK Animals Agility Trial II: 1/12, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  38. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  39. VITAR Agility Trial I: 4/16, 32.59 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  40. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  41. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  42. Agility - Collie: Diskvalifikován

  43. Jumping I - Collie: 11/21, 34.2 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  44. Jumping II - Collie: 5/21, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  45. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  46. TRIAL I.: 1/11, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  47. TRIAL II.: 3/11, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  48. TRIAL III.: 3/11, 38.3 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  49. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  50. II. Zkouška LA1: 6/7, 32.94 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  51. I. Zkouška LA1: 4/7, 33.81 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  52. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  53. Agility Trial I: 2/10, 35.74 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  54. Agility Trial II: 7/10, 41.2 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  55. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  56. Agility 1: Diskvalifikován

  57. Finále: Diskvalifikován

  58. Jumping 1: 7/12, 48.63 s, 20.0 tr. b., 4.52 m/s

  59. Jumping 2: 3/9, 39.82 s, 21.82 tr. b., 3.77 m/s

  60. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  61. 1. Zkouška LA1: 4/12, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  62. 2. Zkouška LA1: 1/12, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  63. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  64. Jumping I: 4/23, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  65. Jumping II: Diskvalifikován

  66. Jumping III: 1/21, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  67. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  68. Jumping I. A0 + A1: Diskvalifikován

  69. Jumping II. A0 + A1: Diskvalifikován

  70. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  71. JUMPING I. A0 + A1: Diskvalifikován

  72. JUMPING II. A0 + A1: Diskvalifikován

  73. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  74. Jumping Open I: 6/29, 33.85 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  75. Jumping Open II: 16/29, 33.72 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  76. Jumping Open III: Diskvalifikován

  77. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  78. Jumping I: Diskvalifikován

  79. Jumping II: 33/79, 42.8 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  80. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  81. JUMPING I.: 20/27, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  82. JUMPING II.: 10/27, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  83. JUMPING III.: 12/26, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  84. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  85. Stars of the Future: 1/5, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s