Cz En

001316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dagmar Laníková, KK Prostějov

    Člen KA

Pes

  1. Chyť si mě Leneli, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška LA3: 5/9, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  3. 2. Zkouška LA3: 5/9, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  4. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  5. Jumping I: 3/23, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  6. Jumping II: 3/23, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  7. Jumping III: 2/21, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  8. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  9. JUMPING I. A2 + A3: 3/8, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  10. JUMPING II. A2 + A3: Diskvalifikován

  11. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  12. ZkA I Agility: 2/6, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  13. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  14. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  15. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  16. Jumping Open I: 9/29, 33.0 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  17. Jumping Open II: Diskvalifikován

  18. Jumping Open III: 12/28, 34.92 s, 5.92 tr. b., 4.18 m/s

  19. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  20. 1. Zkouška LA3: 5/8, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  21. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  24. Agility I: Diskvalifikován

  25. Agility II: 36/73, 47.45 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  26. Jumping I: 61/80, 45.76 s, 18.76 tr. b., 4.04 m/s

  27. Jumping II: Diskvalifikován

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  29. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška LA3: 6/8, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  31. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  32. TRIAL I.: 5/18, 41.81 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  33. TRIAL II.: Diskvalifikován

  34. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  35. Agility I: Diskvalifikován

  36. FINAL: 2/7, 54.1 s, 14.1 tr. b., 4.05 m/s

  37. Jumping I: 1/12, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  38. Jumping II: 2/12, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  39. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  40. III. Zkouška: 4/9, 43.31 s, 14.31 tr. b., 3.74 m/s

  41. II: Zkouška: Diskvalifikován

  42. I. Zkouška : 2/9, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  43. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  44. ZkA I: 5/9, 55.56 s, 21.56 tr. b., 3.64 m/s

  45. ZkA II: Diskvalifikován

  46. ZkA III: 6/9, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  47. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  48. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  51. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  52. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  53. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  54. Zkouška II. LA3: 1/5, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  55. Zkouška I. LA3: 2/5, 42.61 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  56. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  57. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška LA3: 5/13, 38.86 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  59. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  60. 1. Zkouška LA3: 7/9, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  61. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  63. 1. Zkouška LA2: 4/8, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  64. 2. Zkouška LA2: 1/8, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  65. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  66. Agility Open: 8/34, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  67. Agility Trial: 3/9, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  68. Jumping Open: 6/33, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  69. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  70. TRIAL II. LA2: 3/18, 38.68 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  71. TRIAL I. LA2: 8/18, 36.66 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  72. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  73. Agility Trial I: Diskvalifikován

  74. Agility Trial II: Diskvalifikován

  75. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  76. Agility Trial I: 2/9, 40.33 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  77. Agility Trial II: 2/9, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  78. Jumping Open: Diskvalifikován

  79. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  80. Agility Trial I: 4/18, 45.27 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  81. Agility Trial II: Diskvalifikován

  82. Agility Trial III: Diskvalifikován

  83. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  84. Agility I: 4/10, 43.51 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  85. GRAND FINAL: 3/6, 46.95 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  86. Jumping I: Diskvalifikován

  87. Jumping II: 4/10, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  88. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  89. TRIAL III. LA2: 5/18, 46.53 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  90. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  91. TRIAL I. LA2: 4/21, 42.92 s, 11.92 tr. b., 3.66 m/s

  92. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  93. TRIAL II. LA2: 1/17, 47.7 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  94. TRIAL I. LA2: 1/18, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  95. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  96. Zkouška 1 LA2: 3/12, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  97. Zkouška 2 LA2: 4/12, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  98. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  99. Agility Trial I: Diskvalifikován

  100. Agility Trial II: Diskvalifikován

  101. Agility Trial III: 1/19, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  102. Agility Trial IV: 6/19, 44.58 s, 16.58 tr. b., 3.77 m/s

  103. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  104. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  105. TRIAL I. LA2: 10/23, 43.59 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  106. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  107. II. zkouška LA2: 5/18, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  108. I. zkouška LA2: 4/18, 49.71 s, 17.71 tr. b., 3.54 m/s

  109. Jumping A2 + A3 L: 16/27, 43.98 s, 15.98 tr. b., 3.25 m/s

  110. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  111. Agility I: 2/13, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  112. Agility II FINAL: Diskvalifikován

  113. Jumping I: 9/13, 40.12 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  114. Jumping II: Diskvalifikován

  115. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  116. Agility I: 2/14, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  117. Agility II: Diskvalifikován

  118. Agility III: Diskvalifikován

  119. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  120. Agility Trial: 2/12, 46.24 s, 6.24 tr. b., 3.31 m/s

  121. Jumping Open: Diskvalifikován

  122. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  123. Agility 1: Diskvalifikován

  124. Agility 2: Diskvalifikován

  125. Jumping 1: Diskvalifikován

  126. Jumping 2: 29/77, 39.72 s, 5.72 tr. b., 4.13 m/s

  127. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  128. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  129. Jumping 2 L: 16/35, 42.03 s, 10.03 tr. b., 3.57 m/s

  130. Zkoušky LA1: 3/16, 36.63 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  131. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  132. Agility open L: 3/21, 44.82 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  133. Jumping open L: 12/21, 45.34 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  134. Zkouška LA1: 2/7, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  135. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  136. FALCO 1. zkouška LA1: 4/12, 26.03 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  137. FALCO 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  138. Zlechov - 8. Zlechovské trojzkoušky, 22. 04. 2017

  139. Zkouška 1 LA1: 3/8, 42.96 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  140. Zkouška 2 LA1: 2/8, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  141. Zkouška 3 LA1: 3/8, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  142. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  143. Agility Lar Ne: 30/85, 47.84 s, 13.84 tr. b., 3.97 m/s

  144. Agility Lar So: 36/87, 48.06 s, 10.06 tr. b., 4.08 m/s

  145. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  146. Jumping Lar So: 51/87, 49.84 s, 19.84 tr. b., 3.41 m/s

  147. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  148. 1. zkouška LA1: 4/18, 28.9 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  149. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  150. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  151. I Agility: 4/12, 42.2 s, 11.2 tr. b., 3.36 m/s

  152. II Agility: 7/12, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  153. III Agility: Diskvalifikován

  154. IV Agility: 2/12, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  155. V Agility: Diskvalifikován

  156. VI Agility: Diskvalifikován

  157. VII Agility: Diskvalifikován

  158. VIII Agility: Diskvalifikován

  159. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  160. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  162. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  163. II. zkouška LA1: 1/3, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  164. I. zkouška LA1: 2/3, 42.82 s, 12.82 tr. b., 3.29 m/s

  165. Jumping open L: Diskvalifikován

  166. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  167. Agility Final DK + KK: 1/8, 45.7 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  168. Agility I DK + KK: 1/13, 51.62 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  169. Agility I KK: 1/4, 51.62 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  170. Jumping I DK + KK: 4/13, 47.48 s, 11.48 tr. b., 3.71 m/s

  171. Jumping II DK + KK: Diskvalifikován

  172. Jumping II KK: Diskvalifikován

  173. Jumping I KK: 2/4, 47.48 s, 11.48 tr. b., 3.71 m/s

  174. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  175. Agility Open: Diskvalifikován

  176. Agility Trial: Diskvalifikován

  177. Jumping Open: Diskvalifikován

  178. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  179. Agility Trial I: Diskvalifikován

  180. Agility Trial II: Diskvalifikován

  181. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  182. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  183. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  184. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován