Cz En

046119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Kaňová

    Člen KA

Pes

  1. Cácorka Asbrete, Border kolie

Výsledky

  1. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  2. Dogplace Agility Trial I: 1/14, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  3. Dogplace Agility Trial II: 3/14, 42.42 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  4. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  5. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L: 3/30, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  6. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: Diskvalifikován

  7. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L: Diskvalifikován

  8. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  9. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L: 3/32, 27.36 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  10. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L: Diskvalifikován

  11. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  12. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 29/106, 37.21 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  13. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  14. Agility Trial I: 2/12, 30.52 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  15. Agility Trial II: 1/12, 28.18 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  16. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  17. Agility Individual: Diskvalifikován

  18. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  19. Jumping Individual: Diskvalifikován

  20. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  21. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  22. Agility Individual - J: 14/32, 43.88 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  23. Agility Squads as Individual: 12/44, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  24. Jumping Individual - J: 10/32, 41.92 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  25. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  26. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  27. Zkouška 1: 7/10, 44.06 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  28. Zkouška 2: 3/10, 33.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  29. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  30. Agility I: Diskvalifikován

  31. Agility II: 13/99, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  32. Jumping I: 25/100, 39.14 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  33. Jumping II: Diskvalifikován

  34. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  35. 1. Agility: 7/20, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  36. 1. jumping: Diskvalifikován

  37. 2. agility: 5/20, 42.03 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  38. 2. jumping: 5/19, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  39. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  40. Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  43. Agility Open: 5/17, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  44. Agility Trial: 1/1, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  45. Jumping Open: Diskvalifikován

  46. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  47. Agility J Individual: Diskvalifikován

  48. Agility Squads: Diskvalifikován

  49. Jumping J Individual: 23/51, 40.49 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  50. Jumping Squads: 41/61, 54.67 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  51. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  52. 1. zkouška: 2/18, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  53. 2. zkouška: Diskvalifikován

  54. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  55. Jumping I: Diskvalifikován

  56. Jumping II: 8/23, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  57. Jumping III: 8/21, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  58. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  59. Zkouška I: Diskvalifikován

  60. Zkouška II: Diskvalifikován

  61. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  62. JUMPING I. A0 + A1: Diskvalifikován

  63. JUMPING II. A0 + A1: Diskvalifikován

  64. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  65. ZkA I Agility: 1/7, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  66. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  67. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  68. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  69. Jumping Open I: Diskvalifikován

  70. Jumping Open II: Diskvalifikován

  71. Jumping Open III: Diskvalifikován

  72. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  73. Agility Trial I: Diskvalifikován

  74. Agility Trial II: Diskvalifikován

  75. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  76. ZkA I: Diskvalifikován

  77. ZkA II: 3/22, 49.68 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  78. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  79. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  81. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  82. Trial I.: Diskvalifikován

  83. Trial II.: 7/23, 37.87 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  84. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  85. Zkouška I.: 6/15, 39.95 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  86. Zkouška II: Diskvalifikován

  87. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  88. Zk Agility I: Diskvalifikován

  89. Zk Agility II: Diskvalifikován

  90. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  91. JUMPING I.: Diskvalifikován

  92. JUMPING II.: 8/27, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  93. JUMPING III.: 18/26, 35.14 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s