Cz En

So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L

  1. Datum: 14. 05. 2022
  2. Závod: Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022
  3. Rozhodčí: Mäkelä, Marko (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003022 Lucie Argalášová A'Jacqueline Cochran Never Never Land 0 0 0.0 0.0 35.83 5.58 V V
2 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo 0 0 0.0 0.0 37.97 5.27 V V
3 004322 Marián Broda Bella Dragon Matter of the Heart 0 0 0.0 0.0 41.02 4.88 V V
4 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda 0 1 0.0 5.0 36.74 5.44 V V
5 047320 Lenka Fürstlová Flamingo James Fast and Foolish 0 2 0.0 10.0 39.58 5.05 VD VD
6 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat 1 1 0.0 10.0 40.82 4.9 VD VD
7 070421 Pavla Kasálková De Solo Queen of Garden 0 2 0.0 10.0 42.99 4.65 VD VD
8 069621 František Kouba Isam Gulden Land 0 2 0.0 10.0 45.58 4.39 VD VD
9 090918 Nikola Šemberová Breeze Bardi from Remay Land 3 2 0.0 25.0 46.47 4.3 D D
DIS 085621 Martina Straková Jackaroo Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045120 Markéta Kučeráková Ephara Legemond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068919 Dominika Fajtová Blue Moon Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081320 Jitka Štichauerová Henri Hola-Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043121 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006222 Lenka Karasová Delux Black Ride Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083721 Monika Kuchařová Artemiss Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037020 Petra Sedláková Nesquik Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025219 Lucie Miláčková Dark Star Kindred Firework Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065119 Jana Manychová Cookie Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094219 Sandra Mikscheová Arriva Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061621 Michaela Radilová Lass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026222 Michal Krejčí X’Bagheera Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034420 Adéla Čermáková Extra Kiwi z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065620 Kateřina Gorná Daphne Ballyfair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO