František Kouba

  1. Číslo: 006317
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2022
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 017818 (I), Nessie

    Arrow_down
  2. 069621 (L), Isam Gulden Land

    Arrow_down

Výsledky

  1. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  2. 1. Zkouška LA3, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  4. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  5. 1. zkouška A3 L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška A3 L, Isam Gulden Land: 2/9, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  7. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  8. 1. zkouška LA3, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška LA3, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  10. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  11. OPEN AGILITY L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  12. OPEN JUMPING L, Isam Gulden Land: 11/24, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  13. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  14. 1. zkouška A3 L, Isam Gulden Land: 6/9, 44.5 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  15. 2. zkouška A3 L, Isam Gulden Land: 4/8, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  16. 3. zkouška A3 L, Isam Gulden Land: 3/8, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  17. Kladno – Rozdělov - Large agility speciál + 20. MISTROVSTVÍ SVĚTA AGILITY FRANCOUZSKÝCH OVČÁKŮ A BOUVIERŮ, 03. 11. 2023

  18. Agility, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  19. Jumpping, Isam Gulden Land: 4/12, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  20. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  21. HRA LA3, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  22. 1. Zkouška LA3, Isam Gulden Land: 2/12, 44.83 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  23. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  24. Zkouška L A3 - I., Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  25. Zkouška L A3 - II., Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  26. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  27. Zkouška II LA3, Isam Gulden Land: 8/9, 55.07 s, 20.07 tr. b., 3.7 m/s

  28. Zkouška I LA3, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  29. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 24. 09. 2023

  30. 1. zkouška LA3, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška LA3, Isam Gulden Land: 3/6, 43.28 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  32. Pňov - Předhradí - 10. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 23. 09. 2023

  33. 1.Zkouška, Isam Gulden Land: 3/5, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  34. 2.Zkouška, Isam Gulden Land: 2/5, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  35. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  36. Zkouška L A3 - I., Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  37. Zkouška L A3 - II., Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  38. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  39. Zkouška LA3 I., Isam Gulden Land: 6/14, 50.92 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  40. Zkouška LA3 II., Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  41. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  42. 1. zkouška LA3, Isam Gulden Land: 1/13, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. 2. zkouška LA3, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  44. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  45. 1. zkouška LA2, Isam Gulden Land: 1/3, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  46. 2. zkouška LA2, Isam Gulden Land: 2/3, 45.83 s, 27.83 tr. b., 3.53 m/s

  47. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  48. II. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  49. I. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 1/15, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  50. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  51. 1.zkouška LA2, Isam Gulden Land: 3/9, 46.51 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  52. 2.zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  53. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  54. Agility Open L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  55. Jumping Open L, Isam Gulden Land: 6/33, 25.95 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  56. Zkouška A2 L, Isam Gulden Land: 1/6, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  57. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  58. 1. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 3/12, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  59. 2. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  60. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  61. Agility open L, Isam Gulden Land: 4/19, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  62. 1. jumping open L, Isam Gulden Land: 8/20, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  63. 2. jumping open L, Isam Gulden Land: 2/20, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  64. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  65. 1. zkouška LA2, Isam Gulden Land: 1/7, 36.98 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  66. 2. zkouška LA2, Isam Gulden Land: 3/7, 36.22 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  67. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  68. zkouška II / L / A2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  69. zkouška I / L / A2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  70. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  71. 1. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 4/10, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  73. 3. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 7/10, 42.45 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  74. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  75. ZkA. II. LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  76. ZkA. I. LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  77. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  78. Jumping2+3 L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  79. LA2 I, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  80. LA2 II, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  81. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  82. 1. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 1/7, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  83. 2. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 1/7, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  84. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  85. 1. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 4/11, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  87. 3. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 1/11, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  88. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  89. 1. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 3/13, 46.25 s, 16.25 tr. b., 3.74 m/s

  90. 2. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  91. 3. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  92. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  93. Zkouška II / L / A2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  94. Zkouška I / L / A2, Isam Gulden Land: 3/9, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  96. 1.zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  97. 2.zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  98. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  99. 1. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: 2/5, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  100. 2. Zkouška LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  101. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  102. Agility OPEN L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  103. ZkA. I. LA2, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  104. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  105. 1. Zkouška LA1, Isam Gulden Land: 1/10, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  106. 2. Zkouška LA1, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  107. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  108. II. zkouška A1 L, Isam Gulden Land: 1/5, 36.2 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  109. I. zkouška A1 L, Isam Gulden Land: 2/5, 51.26 s, 14.26 tr. b., 3.32 m/s

  110. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  111. 1. běh LA1, Isam Gulden Land: 1/9, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  112. 2. běh LA1, Isam Gulden Land: 2/9, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  113. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  114. Agility OPEN L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  115. Jumping OPEN L, Isam Gulden Land: 10/30, 56.93 s, 6.93 tr. b., 3.86 m/s

  116. ZkA. III. LA1, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  117. ZkA. II. LA1, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  118. ZkA. I. LA1, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  119. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  120. 1.zkouška LA1, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  121. 2.zkouška LA1, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  122. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  123. ZkA. II. LA1, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  124. ZkA. I. LA1, Isam Gulden Land: 1/7, 41.04 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  125. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  126. 1. zkouška A1 L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška A1 L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  128. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  129. II. Zkouška LA1, Isam Gulden Land: 11/17, 42.62 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  130. I. Zkouška LA1, Isam Gulden Land: 3/17, 42.75 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  131. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  132. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L, Isam Gulden Land: 14/30, 46.4 s, 12.4 tr. b., 3.88 m/s

  133. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L, Isam Gulden Land: 6/32, 18.64 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  134. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  135. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L, Isam Gulden Land: 10/32, 43.84 s, 4.84 tr. b., 3.72 m/s

  136. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L, Isam Gulden Land: 8/34, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  137. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  138. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  139. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  140. 1. Zkouška LA1, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  141. 2. Zkouška LA1, Isam Gulden Land: 2/9, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  142. 3. Zkouška LA1, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  143. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  144. 1.zkouška LA1, Isam Gulden Land: 5/10, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  145. 2.zkouška LA1, Isam Gulden Land: 5/10, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  146. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  147. Zkouška L A1 - I., Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  148. Zkouška L A1 - II., Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  149. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  150. 1. běh A1 L, Isam Gulden Land: 3/5, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  151. 2. běh A1 L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  152. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  153. 1. zkouška A1 L, Isam Gulden Land: Diskvalifikován

  154. 2.zkouška A1 L, Isam Gulden Land: 3/4, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  155. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  156. LA1, Isam Gulden Land: 2/6, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  157. LA1 II, Isam Gulden Land: 1/6, 40.84 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  158. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  159. II. zkouška LA2, Nessie: 4/5, 56.32 s, 6.32 tr. b., 3.34 m/s

  160. I. zkouška LA2, Nessie: 3/5, 57.61 s, 7.61 tr. b., 3.26 m/s

  161. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  162. Zkouska LA2 1, Nessie: 4/13, 48.3 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  163. Zkouska LA2 2, Nessie: 6/13, 62.12 s, 26.12 tr. b., 2.64 m/s

  164. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  165. 1. zkouška LA2, Nessie: Diskvalifikován

  166. 2. zkouška LA2, Nessie: 3/10, 50.5 s, 12.5 tr. b., 2.95 m/s

  167. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  168. Druhá zkouška LA1, Nessie: 1/7, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  169. První zkouška LA1, Nessie: 2/7, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  170. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  171. 1. zkouška LA1, Nessie: 8/10, 53.78 s, 23.78 tr. b., 2.98 m/s

  172. 2. zkouška LA1, Nessie: 3/10, 40.69 s, 7.69 tr. b., 3.54 m/s

  173. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  174. 1. zkouška LA1, Nessie: 6/8, 54.77 s, 21.77 tr. b., 2.46 m/s

  175. 2. zkouška LA1, Nessie: Diskvalifikován

  176. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  177. 1LJ1, Nessie: Diskvalifikován

  178. 2LJ1, Nessie: 1/3, 44.53 s, 8.53 tr. b., 3.21 m/s

  179. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  180. LA1 1, Nessie: 3/15, 40.55 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  181. LA1 2, Nessie: 2/15, 38.64 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  182. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  183. Druhý běh LA1, Nessie: 2/7, 47.97 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  184. První běh LA1, Nessie: 3/7, 44.32 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  185. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  186. 1. běh LA1, Nessie: Diskvalifikován

  187. 2. běh LA1, Nessie: 2/13, 38.72 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  188. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  189. Druhý běh LA1, Nessie: 1/12, 44.56 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  190. Jumping L, Nessie: 2/30, 42.72 s, 2.72 tr. b., 3.75 m/s

  191. První běh LA1, Nessie: Diskvalifikován

  192. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  193. Agility L, Nessie: 12/23, 68.58 s, 20.58 tr. b., 2.81 m/s

  194. Jumping L, Nessie: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA1, Nessie: 1/2, 50.02 s, 11.02 tr. b., 3.16 m/s

  196. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  197. 1. Zka - LA1, Nessie: 2/8, 45.29 s, 9.29 tr. b., 3.11 m/s

  198. 2. Zka - LA1, Nessie: 3/8, 41.39 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s