006222

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Karasová, Agility klub Údolí

    Arrow_down

Pes

  1. Delux Black Ride Lovelenia, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  2. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  4. Opava - ODPOLEDNÍ SPECIÁL PRO A1 a A2, 24. 05. 2023 - 25. 05. 2023

  5. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  7. 3. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  8. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  9. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  10. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  11. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 02. 04. 2023

  12. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  14. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  15. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  17. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  18. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  19. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška L A1: Diskvalifikován

  21. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  22. 1. zkouška A1: 4/10, 28.59 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  23. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  24. 3. zkouška A1: Diskvalifikován

  25. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  26. Agility Trial I: 4/7, 55.53 s, 33.53 tr. b., 2.63 m/s

  27. Agility Trial II: Diskvalifikován

  28. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  29. Agility Trial I: Diskvalifikován

  30. Agility Trial II: Diskvalifikován

  31. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  32. Frizzante LA1: 10/14, 40.4 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  33. Spumante LA1: Diskvalifikován

  34. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III., 26. 08. 2022

  35. druhá A1 L: Diskvalifikován

  36. první A1 L: Diskvalifikován

  37. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  38. I. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. ll. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  41. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  42. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  43. Agility Trial I: Diskvalifikován

  44. Agility Trial II: Diskvalifikován

  45. Agility Trial III: Diskvalifikován

  46. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  47. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L: Diskvalifikován

  48. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L: Diskvalifikován

  49. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L: 24/32, 38.76 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  50. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L: Diskvalifikován

  51. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  52. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  53. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  54. Agility Trial I: 7/10, 39.4 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  55. Agility Trial II: Diskvalifikován

  56. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  57. Agility Trial I: Diskvalifikován

  58. Agility Trial II: Diskvalifikován