094219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sandra Mikscheová, SpokojenýPes.cz

    Arrow_down

Pes

  1. Arriva Pink Edition, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 14. 06. 2024 - 15. 06. 2024

  2. I. AGILITY L: Diskvalifikován

  3. II. JUMPING L: Diskvalifikován

  4. I. JUMPING L: Diskvalifikován

  5. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  6. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2024

  7. Jumping I. L: Diskvalifikován

  8. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: Diskvalifikován

  11. Krátký jumping L: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  13. 1. A1 L: Diskvalifikován

  14. 2. A1 L: Diskvalifikován

  15. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 10. 11. 2023

  16. 1.Zkouška L1: Diskvalifikován

  17. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  18. 1. Zkouška LA1: 2/9, 29.04 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  19. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. Liberec - 2x zkoušky + J0, 03. 09. 2023

  21. 1. Zkouška A1 L: 3/5, 34.92 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  22. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  23. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  24. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále L: Diskvalifikován

  25. Mistrovství jednotlivců OPEN L: Diskvalifikován

  26. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  27. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  28. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  29. Tachyon Trophy OPEN L: Diskvalifikován

  30. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  31. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  32. Agility L: 13/31, 49.41 s, 15.41 tr. b., 3.95 m/s

  33. Finále L: Diskvalifikován

  34. Jumping II. L: Diskvalifikován

  35. Jumping I. L: Diskvalifikován

  36. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  37. Agility 1 L: Diskvalifikován

  38. Agility 2 L: Diskvalifikován

  39. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  40. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  42. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  43. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  44. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  45. 1. zkouška: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška: Diskvalifikován

  47. 3. zkouška: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  49. II. zkouška A1 L: 2/10, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  50. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  51. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  52. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  55. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  56. Agility OPEN sobota L: Diskvalifikován

  57. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  58. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  59. Zkouška LA1 neděle: 2/6, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  60. Zkouška LA1 sobota : Diskvalifikován

  61. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  62. II. zkouška A1 L: 6/8, 34.34 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  63. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  64. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  65. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  67. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  68. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L: Diskvalifikován

  69. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L: Diskvalifikován

  70. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  71. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L: 11/32, 25.68 s, 5.0 tr. b., 6.35 m/s

  72. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L: Diskvalifikován

  73. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  74. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  75. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  76. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA1: 3/9, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  78. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 09. 04. 2022

  80. 1. Zkouška LA1: 3/5, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  81. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  82. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  83. Agility L: Diskvalifikován

  84. Jumping L: Diskvalifikován

  85. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. Labské Chrčice - Herba Jump XL Cup, 28. 08. 2021

  87. Jumping Open 1 ML: Diskvalifikován

  88. Jumping Open 2 ML: Diskvalifikován

  89. Jumping Special ML: Diskvalifikován

  90. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  91. 1. jumping L: Diskvalifikován

  92. 2. jumping L: Diskvalifikován

  93. 3. jumping L: Diskvalifikován

  94. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  95. Jumping II L A1: 4/11, 33.28 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  96. Jumping I L A1: Diskvalifikován

  97. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: Diskvalifikován

  100. Jumping 3: 26/52, 38.02 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  101. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  102. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  103. Jumping 2 - ML: Diskvalifikován

  104. Jumping 3 - ML: Diskvalifikován