081320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Štichauerová, Psí škola Rarášek

    Arrow_down

Pes

  1. Henri Hola-Hopa, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  2. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A1 L: 3/9, 43.07 s, 7.07 tr. b., 3.32 m/s

  4. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  5. 1. zkouška A1 L: 6/11, 41.51 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  6. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  7. 3. zkouška A1 L: 9/11, 32.76 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  8. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  9. 1. zkouška A1 L: 4/13, 33.77 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  10. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  12. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  15. 1.zkouška: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška: Diskvalifikován

  17. 3.zkouška: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  19. 1. A1 L: Diskvalifikován

  20. 2. A1 L: Diskvalifikován

  21. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  22. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška A1 L: 4/14, 30.38 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  24. 3. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  26. 1. zkouška A1 L: 5/10, 32.17 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  27. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  28. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (halové trojzkoušky), 13. 10. 2023

  29. III. zkouška LA1: 4/11, 29.92 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  30. II. zkouška LA1: 3/11, 32.01 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  31. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  33. ZkA. II. LA1: 1/7, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  34. ZkA. II. LA1: 1/7, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  35. ZkA. I. LA1: 5/7, 40.17 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  36. ZkA. I. LA1: 5/7, 40.17 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  37. Janov u Litomyšle - Janovské trojzkoušky, 23. 09. 2023

  38. I. : Diskvalifikován

  39. II.: Diskvalifikován

  40. III: Diskvalifikován

  41. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  42. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  43. Zkouška LA1 II.: 5/17, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  44. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  45. Zkouška I.: Diskvalifikován

  46. Zkouška II.: Diskvalifikován

  47. Zkouška III.: 2/9, 37.82 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  48. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  49. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  50. 2. zkoušku A1 L: 5/7, 31.55 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  51. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  52. 1.zkouška: 3/10, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  53. 2.zkouška: Diskvalifikován

  54. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 15. 07. 2023

  55. LA1 zk1: 6/11, 34.85 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  56. LA1 zk2: Diskvalifikován

  57. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  58. 1.zkouška: Diskvalifikován

  59. 2.zkouška: 7/13, 43.16 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  60. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  61. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. I. zkouška LA1: 8/14, 31.5 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  63. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  64. 1. zkouška LA1: 2/7, 43.8 s, 25.8 tr. b., 3.49 m/s

  65. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  67. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále L: 19/44, 44.7 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  68. Mistrovství jednotlivců OPEN L: Diskvalifikován

  69. Power & Speed OPEN L: 11/50, 22.74 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  70. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  71. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  72. Tachyon Trophy OPEN L: 30/50, 40.92 s, 11.92 tr. b., 3.57 m/s

  73. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  74. Dolní Přím - Probluz - Odpolední zkoušky Probluz, 28. 05. 2023

  75. Zkouška 1: Diskvalifikován

  76. Zkouška 2: Diskvalifikován

  77. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  78. II. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. I.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (halové trojzkoušky + PARA), 04. 05. 2023

  81. 1. zkouška: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška: Diskvalifikován

  83. 3. zkouška: Diskvalifikován

  84. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  85. Tuneliáda A1: Diskvalifikován

  86. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  88. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  89. 1. zkouška: 2/12, 32.41 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  90. 2. zkouška: Diskvalifikován

  91. 3. zkouška: 5/12, 34.24 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  92. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  93. 1.zkouška: 8/14, 30.09 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  94. 2.zkouška: 7/14, 37.39 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  95. 3.zkouška: Diskvalifikován

  96. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  97. 1.zkouška: Diskvalifikován

  98. 2.zkouška: Diskvalifikován

  99. 3.zkouška: 6/15, 28.56 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  100. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  101. 1. Zkouška LA1: 3/10, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  102. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  104. 1.zkouška: Diskvalifikován

  105. 2.zkouška: Diskvalifikován

  106. 3.zkouška: 5/14, 34.66 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  107. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  108. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  109. II. zkouška A1 (SO) L: 6/9, 41.52 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  110. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  111. I. zkouška A1 (SO) L: Diskvalifikován

  112. Mladé Buky - Trojzkoušky pro A1, 04. 12. 2022

  113. III. zkouška: Diskvalifikován

  114. II. zkouška: Diskvalifikován

  115. I. zkouška: Diskvalifikován

  116. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  117. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  118. 2. zkouškaA1 L: Diskvalifikován

  119. 3. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  120. 4. zkouška LA1: 7/11, 35.26 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  121. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  122. Zkouška LA1 I.: 5/12, 34.09 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  123. Zkouška LA1 II.: 5/12, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  124. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  125. III. zkouška: Diskvalifikován

  126. II. zkouška: Diskvalifikován

  127. I. zkouška: 2/9, 30.39 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  128. Šumperk - Havliczech 52 - A1 speciál, 30. 09. 2022

  129. Zkouška I.: Diskvalifikován

  130. Zkouška II.: 4/8, 37.31 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  131. Zkouška III.: Diskvalifikován

  132. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  133. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  134. Agility L: 16/24, 46.65 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  135. Jumping L : Diskvalifikován

  136. Zkouška LA1 : Diskvalifikován

  137. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  138. II. Zkouška LA1: 2/12, 34.57 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  139. I. Zkouška LA1 : Diskvalifikován

  140. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  141. Agility: Diskvalifikován

  142. Jumping: Diskvalifikován

  143. Zkoušky: 4/8, 39.86 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  144. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (trojzkoušky), 17. 08. 2022

  145. III. zkouška: Diskvalifikován

  146. II. zkouška: 2/9, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  147. I. zkouška: Diskvalifikován

  148. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  149. 1.zkouška: Diskvalifikován

  150. 2.zkouška: Diskvalifikován

  151. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  152. 1.zkouška: Diskvalifikován

  153. 2.zkouška: 6/11, 37.46 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  154. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  155. II. zkouška A1 L: 4/5, 32.51 s, 20.0 tr. b., 5.23 m/s

  156. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  157. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  158. Zkouška 1: Diskvalifikován

  159. Zkouška 2: Diskvalifikován

  160. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  161. 1.zkouška: 2/8, 38.7 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  162. 2.zkouška: Diskvalifikován

  163. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  164. Zkouška I.: 1/4, 39.3 s, 20.0 tr. b., 3.84 m/s

  165. Zkouška II.: Diskvalifikován

  166. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  167. Jumping: 7/15, 40.0 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  168. 1. zkouška: Diskvalifikován

  169. 2. zkouška: Diskvalifikován

  170. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  171. 1. zkouška: Diskvalifikován

  172. 2. zkouška: Diskvalifikován

  173. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  174. II. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  175. I. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  176. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  177. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L: 18/30, 37.78 s, 30.0 tr. b., 4.76 m/s

  178. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L: Diskvalifikován

  179. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  180. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L: 23/32, 30.78 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  181. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L: Diskvalifikován

  182. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  183. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  184. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  185. Zkouška I.: 1/4, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  186. Zkouška II.: 1/4, 33.04 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  187. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  188. Tuneliáda A1: 10/11, 25.74 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  189. 1. Zkouška: 4/10, 39.3 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  190. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  191. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  192. Zkouška I.: Diskvalifikován

  193. Zkouška II.: Diskvalifikován

  194. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  195. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  196. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  197. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  198. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  199. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  200. 1.zkouška: Diskvalifikován

  201. 2.zkouška: Diskvalifikován

  202. 3.zkouška: Diskvalifikován

  203. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  204. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška A1 L: 3/7, 38.33 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  206. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  207. II. zkouška: 7/14, 35.09 s, 25.0 tr. b., 4.42 m/s

  208. I. zkouška: 7/14, 35.4 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  209. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  210. 1.zkouška: Diskvalifikován

  211. 2.zkouška: Diskvalifikován

  212. 3.zkouška: Diskvalifikován

  213. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  214. 1.zkouška: 6/10, 39.65 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  215. 2.zkouška: 5/10, 32.28 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  216. 3.zkouška: Diskvalifikován

  217. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  218. PÁ - 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  219. PÁ - 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  220. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  221. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  222. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  223. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  224. III. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  225. II. zkouška L: Diskvalifikován

  226. IV. zkouška L: 10/21, 32.5 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  227. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  228. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  229. II. zkouška: 5/13, 32.0 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  230. I. zkouška: Diskvalifikován

  231. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  232. 1. zkouška: Diskvalifikován

  233. 2. zkouška: Diskvalifikován

  234. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  235. 1.zkouška: 5/13, 45.6 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  236. 2.zkouška: Diskvalifikován

  237. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  238. 1.zkouška: Diskvalifikován

  239. 2.zkouška: Diskvalifikován

  240. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  241. Agility: Diskvalifikován

  242. Jumping L1: Diskvalifikován

  243. Zkouška L1: 5/9, 37.61 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  244. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  245. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  247. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  248. A1 - Zkouška1: Diskvalifikován

  249. A1 - Zkouška 2: 6/11, 39.5 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  250. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  251. 1.zkouška: Diskvalifikován

  252. 2.zkouška: 9/12, 41.09 s, 20.0 tr. b., 3.97 m/s

  253. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  254. 1. zkouška: Diskvalifikován

  255. 2. zkouška: Diskvalifikován

  256. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  257. 1.zkouška: Diskvalifikován

  258. 2.zkouška: Diskvalifikován