Cz En

042015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Darina Rýznarová, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Lexa, Australský ovčák

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: 41/80, 56.0 s, 28.0 tr. b., 3.93 m/s

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  7. TRIAL I.: Diskvalifikován

  8. TRIAL II.: 1/5, 47.95 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  9. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  10. ZkA I: Diskvalifikován

  11. ZkA II: Diskvalifikován

  12. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  13. Jumping Open: 11/26, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  14. ZkA I: Diskvalifikován

  15. ZkA II: Diskvalifikován

  16. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  17. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  18. ZkA I: 3/10, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  19. ZkA II: Diskvalifikován

  20. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  21. jumping: 1/5, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  22. zkouška1: 2/5, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  23. zkouška2: Diskvalifikován

  24. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  25. Zkouška II. LA2: 5/8, 38.78 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  26. Zkouška I. LA2: 3/8, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  27. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  28. AGILITY: Diskvalifikován

  29. JUMPING: Diskvalifikován

  30. LA2: 7/13, 50.59 s, 25.59 tr. b., 3.4 m/s

  31. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  32. Agility Trial I: Diskvalifikován

  33. Agility Trial II: Diskvalifikován

  34. Jumping Trial I: 6/17, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  35. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  36. Zkouška Ne-1 LA2: 3/7, 50.97 s, 10.97 tr. b., 3.85 m/s

  37. Zkouška Ne-2 LA2: Diskvalifikován

  38. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  39. Agility Trial I: Diskvalifikován

  40. Agility Trial II: 6/12, 44.78 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  41. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  42. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  43. TRIAL I. LA2: 6/18, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  44. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  45. Agility Trial I: Diskvalifikován

  46. Agility Trial II: Diskvalifikován

  47. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  48. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  49. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  50. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  51. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  52. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  53. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  54. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  55. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  56. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  57. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  58. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  59. Jumping I: Diskvalifikován

  60. Jumping II: Diskvalifikován

  61. Jumping III: 5/27, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  62. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  63. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  64. TRIAL I. LA2: 6/18, 46.94 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  65. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  66. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  67. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  68. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  69. Agility Trial I: 5/19, 48.19 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  70. Agility Trial II: Diskvalifikován

  71. Agility Trial III: 7/19, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  72. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  73. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  74. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  75. TRIAL I. LA2: 2/19, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  76. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  77. CURRICULUM L: 13/39, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  78. TRIAL II. LA2: 1/18, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  79. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  80. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  81. Jumping A2+3: 7/18, 42.65 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  82. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  83. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  84. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  85. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  89. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  90. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  91. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  92. TRIAL II. LA2: 10/23, 51.51 s, 15.51 tr. b., 3.84 m/s

  93. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  94. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  95. Jumping A2 + A3 L: 4/22, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  96. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  97. Trial I. LA2: 4/11, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  98. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  99. Agility Trial I: Diskvalifikován

  100. Agility Trial II: Diskvalifikován

  101. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  102. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  103. Jumping I: Diskvalifikován

  104. Jumping II: 8/26, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  105. Jumping III: 4/26, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  106. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  107. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  108. Trial I. LA2: 3/23, 40.82 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  109. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  110. AGILITY: Diskvalifikován

  111. JUMPING LA2: 1/17, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  112. LA2: Diskvalifikován

  113. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  114. Agility Trial I: Diskvalifikován

  115. Agility Trial II: Diskvalifikován

  116. Agility Trial III: Diskvalifikován

  117. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  118. Zkouška: Diskvalifikován

  119. Zkouška II: Diskvalifikován

  120. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  121. Agility L: Diskvalifikován

  122. Jumping L: Diskvalifikován

  123. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  124. zkouška 2 LA2: 1/8, 45.71 s, 5.71 tr. b., 3.74 m/s

  125. zkouška 3 LA2: 7/12, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  126. zkouška 4 LA2: Diskvalifikován

  127. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  128. 1. Agility: Diskvalifikován

  129. 2. Agility: Diskvalifikován

  130. 3. Agility: Diskvalifikován

  131. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  132. Agility open L: Diskvalifikován

  133. Jumping open L: 9/21, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  134. Zkouška LA2: 2/6, 45.1 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  135. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  136. Agility Trial I: 13/24, 43.65 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  137. Agility Trial II: Diskvalifikován

  138. Agility Trial III: Diskvalifikován

  139. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  140. I Agility: Diskvalifikován

  141. II Agility: Diskvalifikován

  142. III Agility: Diskvalifikován

  143. IV Agility: Diskvalifikován

  144. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  145. Agility Trial I: Diskvalifikován

  146. Agility Trial II: Diskvalifikován

  147. Agility Trial III: Diskvalifikován

  148. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  149. II. zkouška LA2: 4/13, 42.55 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  150. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  151. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  153. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  155. Agility Trial I: 2/24, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  156. Agility Trial II: Diskvalifikován

  157. Jumping 2+3: 17/34, 43.76 s, 13.76 tr. b., 3.52 m/s

  158. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  159. Agility: Diskvalifikován

  160. Agility II: Diskvalifikován

  161. Jumping Open: Diskvalifikován

  162. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  163. Agility Large: Diskvalifikován

  164. Jumping Large: 5/30, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  165. Zk LA2: Diskvalifikován

  166. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  167. Jumping: 18/37, 33.71 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  168. Zkouška: 4/17, 38.31 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  169. Zkouška II: Diskvalifikován

  170. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  171. Agility I: Diskvalifikován

  172. Agility II: 7/16, 35.66 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  173. TUNELIADA: 23/43, 29.09 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  174. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  175. Agility: Diskvalifikován

  176. Zabakova cesta: Diskvalifikován

  177. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  178. agility L: 7/24, 47.8 s, 15.8 tr. b., 3.83 m/s

  179. jumping 1 L: Diskvalifikován

  180. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  181. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  182. zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  183. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  184. Agility open L: Diskvalifikován

  185. Jumping open L: Diskvalifikován

  186. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  187. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  188. Agility I: 5/19, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  189. Agility II: 6/19, 48.16 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  190. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  191. I Agility: Diskvalifikován

  192. I Agility: Diskvalifikován

  193. II Agility: Diskvalifikován

  194. II Agility: Diskvalifikován

  195. III Agility: 5/22, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  196. III Agility: Diskvalifikován

  197. IV Agility: 2/21, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  198. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  199. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  202. Agility I: Diskvalifikován

  203. Agility II: Diskvalifikován

  204. Jumping 2+3: 13/23, 40.09 s, 7.09 tr. b., 4.12 m/s

  205. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  206. Agility I: 3/17, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  207. Agility III: Diskvalifikován

  208. Aglility II: 7/17, 41.45 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  209. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  210. II.zkouška LA1: Diskvalifikován

  211. I.zkouška LA1: 1/7, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  212. JUMPING L: Diskvalifikován

  213. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  214. Agility I: 2/15, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  215. Agility II: 9/15, 47.7 s, 11.7 tr. b., 3.17 m/s