Cz En

Agility I

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 40.04 5.49 V V
2 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 0 0 0.0 0.0 41.54 5.3 V V
3 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 42.48 5.18 V V
4 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 42.77 5.14 V V
5 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 38.43 5.72 V V
6 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 39.39 5.59 V V
7 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 1 0 0.0 5.0 40.07 5.49 V V
8 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 40.08 5.49 V V
9 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 1 0 0.0 5.0 42.69 5.15 V V
10 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 1 0.0 5.0 44.27 4.97 V V
11 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 44.51 4.94 V V
12 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 1 0 0.0 5.0 44.69 4.92 V V
13 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 44.92 4.9 V V
14 Petra Matušíková Lujza 0 1 0.0 5.0 45.5 4.84 V V
15 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 47.05 4.68 V V
16 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 0 1 0.53 5.53 48.53 4.53 V V
17 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 2.56 7.56 50.56 4.35 VD VD
18 043218 Gabriela Řehořová Elly 1 0 3.44 8.44 51.44 4.28 VD VD
19 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 1 3.73 8.73 51.73 4.25 VD VD
20 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 1 0 4.28 9.28 52.28 4.21 VD VD
21 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 1 1 0.0 10.0 43.38 5.07 VD VD
22 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 1 0.0 10.0 44.4 4.95 VD VD
23 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 1 1 0.0 10.0 44.82 4.91 VD VD
24 000520 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force 0 2 0.0 10.0 45.43 4.84 VD VD
25 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 2 0 1.49 11.49 49.49 4.45 VD VD
26 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 0 2 1.62 11.62 49.62 4.43 VD VD
27 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 2 0 2.68 12.68 50.68 4.34 VD VD
28 084217 Martina Omelková Angelic Button The best of aussies 2 0 3.87 13.87 51.87 4.24 VD VD
29 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 3 0 0.0 15.0 43.96 5.0 VD VD
30 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 1 2 0.0 15.0 46.82 4.7 VD VD
31 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron 2 1 0.0 15.0 47.52 4.63 VD VD
32 045619 Gabriela Řehořová Charlie 0 1 10.55 15.55 58.55 3.76 VD VD
33 096915 Pavlína Doležalová Ida Emean Emiel Regis 1 1 5.85 15.85 53.85 4.09 VD VD
34 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland 2 1 1.56 16.56 49.56 4.44 D D
35 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aire 2 1 2.03 17.03 50.03 4.4 D D
36 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower 2 0 8.09 18.09 56.09 3.92 D D
37 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 1 1 9.22 19.22 57.22 3.84 D D
38 068414 Libor Machát Fawkes Black z JBonda 2 1 6.0 21.0 54.0 4.07 D D
39 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 2 6.22 21.22 54.22 4.06 D D
40 085018 Robin Solanský Caesar 2 1 7.28 22.28 55.28 3.98 D D
41 042015 Darina Rýznarová Lexa 2 2 8.0 28.0 56.0 3.93 BO BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004519 Simona Machalová Elza z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012520 Peter Paško Asperugo Vento in Anima DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088117 Adela Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039118 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073318 Jana Ullver TyTy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029315 Adéla Karbusová Brixiee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058517 Martina Cabáková Brown Surprise Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005320 Jana Trojková One in a Beelion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO