Cz En

068414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Libor Machát, SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ

    Člen KA

Pes

  1. Fawkes Black z JBonda, Belgický ovčák - Groenendael

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: 38/80, 54.0 s, 21.0 tr. b., 4.07 m/s

  3. Agility II: 31/73, 49.83 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  4. Jumping I: 22/80, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  5. Jumping II: 46/79, 43.87 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  6. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  7. 1. Zkouška LA3: 3/7, 43.04 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  8. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  10. 1 zkouška A3: 2/8, 53.76 s, 5.76 tr. b., 3.96 m/s

  11. 2. zkouška A3: 1/8, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  12. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  13. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  16. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  17. ZkA. LA3 II.: 1/8, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  18. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  19. 1. Zkouška LA3: 4/6, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  20. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  22. 1. zkouška LA3: 3/9, 45.65 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  23. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  25. III. Zkouška: Diskvalifikován

  26. II: Zkouška: Diskvalifikován

  27. I. Zkouška : Diskvalifikován

  28. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  29. Zkouška LA3 - druhá: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA3 - první: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  32. Agility družstev: Diskvalifikován

  33. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  34. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  35. LA3 - druhá: 4/8, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  36. LA3 - první: 2/8, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. LA3 - třetí: Diskvalifikován

  38. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  39. ZK1: Diskvalifikován

  40. Zkouška2: Diskvalifikován

  41. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  42. Zkouška: Diskvalifikován

  43. Zkouška II: Diskvalifikován

  44. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  45. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  48. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. I. zkouška LA3: 1/8, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  50. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  51. A3L sobota: Diskvalifikován

  52. Agility sobota: 6/22, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  53. Jumping sobota: Diskvalifikován

  54. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  55. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  56. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  57. zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  58. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  59. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  60. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  61. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  62. 1. Zkouška LA3: 6/13, 36.76 s, 15.76 tr. b., 4.52 m/s

  63. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  66. Agility Trial I: Diskvalifikován

  67. Agility Trial II: Diskvalifikován

  68. Agility Trial III: Diskvalifikován

  69. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  70. Agility Trial I: 1/16, 38.38 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  71. Agility Trial II: Diskvalifikován

  72. Agility Trial III: Diskvalifikován

  73. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  74. Agility Trial I: 3/14, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  75. Agility Trial II: Diskvalifikován

  76. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  77. Zkouška II LA2: 2/14, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  78. Zkouška I LA2: 4/14, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  79. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  80. LA2 - druhá: 4/10, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  81. LA2 - první: Diskvalifikován

  82. LA2 - třetí: 4/10, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  83. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  84. Agility Družstva L: 25/68, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  85. Agility jednotlivci BO L: 15/27, 37.57 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  86. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  87. Jumping jednotlivci BO L: 5/27, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  88. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  89. Agility L: Diskvalifikován

  90. Jumping L: Diskvalifikován

  91. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  93. AGILITY: 3/19, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  94. JUMPING: Diskvalifikován

  95. LA2: 4/6, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  96. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  97. Agility Trial I: 3/19, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  98. Agility Trial II: 5/19, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  99. Agility Trial III: 6/19, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  100. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  101. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  102. A2 - 1. LA2: 6/17, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  103. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  104. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  105. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  108. LA2: Diskvalifikován

  109. LA2 II: Diskvalifikován

  110. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  111. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška LA2: 2/17, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  113. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  114. LA I: Diskvalifikován

  115. LA II: Diskvalifikován

  116. LA III: Diskvalifikován

  117. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  118. Zkouška 1 - LA2: Diskvalifikován

  119. Zkouška 2 - LA2: Diskvalifikován

  120. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  121. Agility Trial I: 2/27, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  122. Agility Trial II: Diskvalifikován

  123. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  124. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  125. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  126. 3. Zk LA2: Diskvalifikován

  127. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  128. Zkoušky III - LA2: Diskvalifikován

  129. Zkoušky II - LA2: Diskvalifikován

  130. Zkoušky I - LA2: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  132. Agility Open BO: 11/28, 40.07 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  133. Jumping Open BO: Diskvalifikován

  134. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  135. AGILITY: Diskvalifikován

  136. JUMPING: Diskvalifikován

  137. LA2: 2/4, 33.39 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  138. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  139. LA2/1 LA2: 5/24, 32.38 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  140. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  141. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  142. Zkouška: 4/21, 33.22 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  143. Zkouška II: Diskvalifikován

  144. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  145. AGILITY: Diskvalifikován

  146. JUMPING: Diskvalifikován

  147. LA2: Diskvalifikován

  148. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  149. III. Zk LA2: Diskvalifikován

  150. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  151. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  152. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  153. LA I: Diskvalifikován

  154. LA II: Diskvalifikován

  155. LA III: Diskvalifikován

  156. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  157. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  158. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  159. AGILITY: Diskvalifikován

  160. JUMPING: Diskvalifikován

  161. LA2: Diskvalifikován

  162. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  163. 1. zkouška LA2: 2/24, 36.81 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  164. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  166. Agility L: 12/36, 39.39 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  167. Jumping L: Diskvalifikován

  168. Zk LA2: 4/15, 49.27 s, 21.27 tr. b., 2.88 m/s

  169. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  170. 1. zkouška LA2: 6/16, 43.47 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  171. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. 3. zkouška LA2: 1/15, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  173. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  174. AGILITY ne: Diskvalifikován

  175. JUMPING ne: Diskvalifikován

  176. LA2: 1/11, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  177. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  178. LA2 I.: 5/17, 33.15 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  179. LA2 II.: Diskvalifikován

  180. LA2 III.: Diskvalifikován

  181. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  182. LA2 II sobota LA2: Diskvalifikován

  183. LA2 I sobota LA2: Diskvalifikován

  184. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  185. AGILITY: Diskvalifikován

  186. JUMPING: 13/49, 28.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  187. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  188. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  189. Jumping L: Diskvalifikován

  190. Zk LA2: Diskvalifikován

  191. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  192. Agility I: Diskvalifikován

  193. Agility II: 4/13, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  194. Jumping 1: Diskvalifikován

  195. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  196. Jumping L - sobota L: Diskvalifikován

  197. LA1- sobota LA1: 7/18, 32.53 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  198. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  199. LA1 - druhá: 8/15, 31.56 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  200. LA1 - první: Diskvalifikován

  201. LA1 - třetí: Diskvalifikován

  202. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  203. Agility Open L: Diskvalifikován

  204. Jump Open L: 16/45, 32.1 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  205. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  206. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  207. Agility: 7/25, 41.05 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. LA1: 1/8, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  210. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  211. AGILITY: Diskvalifikován

  212. JUMPING: 5/17, 29.31 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  213. LA1: Diskvalifikován

  214. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 16. 05. 2015

  215. Zk 1: 7/21, 26.4 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  216. Zk 2: Diskvalifikován

  217. Zk 3: 11/21, 33.89 s, 20.0 tr. b., 4.99 m/s

  218. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  219. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  220. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  221. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  222. Agility: Diskvalifikován

  223. Jumping: Diskvalifikován

  224. Zk LA1: 4/14, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  225. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  226. Agility LARGE: Diskvalifikován

  227. Jumping LARGE: Diskvalifikován

  228. zkouška LA 1: Diskvalifikován

  229. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 27. 09. 2014

  230. Zkouška LA1 - I.: Diskvalifikován

  231. Zkouška LA1 - II.: Diskvalifikován