Cz En

Martin Machala

  1. Číslo: 004655
  2. OSA: Agility DDM Hranice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 06. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 047914 (L), Fine Day Alkyra

  2. 045118 (L), Caramello Moravian Gate

  3. 004619 (L), Elza z Čertovy kazatelny

  4. 004719 (L), Cassie z Čertovy kazatelny

  5. 068520 (L), Batman Ninuland

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: 40/106, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  3. Agility Squads as Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: 54/109, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  4. Jumping Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: 52/108, 33.0 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  5. Jumping Squads as Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/108, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  6. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  7. Agility Open, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  8. Agility Trial, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  9. Jumping Open, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/17, 34.03 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  10. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  11. 1. zkouška LA2, Cassie z Čertovy kazatelny: 5/8, 33.11 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  12. 2. Zkouška LA2, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  13. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II, 24. 07. 2020

  14. druhá zkouška A2 L, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  15. první zkouška L, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/5, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  16. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  17. Zkouška I, Fine Day Alkyra: 3/8, 47.6 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  18. Zkouška I, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  19. Zkouška II, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  20. Zkouška II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  21. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  22. Agility I, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  23. Agility II, Cassie z Čertovy kazatelny: 41/73, 42.57 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  24. Jumping I, Cassie z Čertovy kazatelny: 32/80, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  25. Jumping II, Cassie z Čertovy kazatelny: 25/79, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  26. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  27. ZkA I, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/18, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  28. ZkA II, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/18, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  29. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  30. Agility L, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  31. Jumping L, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA2, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  33. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  34. Finále, Cassie z Čertovy kazatelny: 3/12, 24.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  35. JUMPING I., Cassie z Čertovy kazatelny: 16/27, 27.92 s, 10.0 tr. b., 6.09 m/s

  36. JUMPING II., Cassie z Čertovy kazatelny: 2/27, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  37. JUMPING III., Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  38. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  39. TRIAL I., Cassie z Čertovy kazatelny: 6/18, 31.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  40. TRIAL II., Cassie z Čertovy kazatelny: 6/18, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  41. TRIAL III., Cassie z Čertovy kazatelny: 5/17, 33.41 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  42. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  43. Agility Open, Cassie z Čertovy kazatelny: 6/31, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  44. Agility Open, Fine Day Alkyra: 18/31, 41.68 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  45. Agility Zk, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  46. Agility Zk, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  47. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  48. Jumping Open, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  49. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  50. Agility J, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/49, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  51. Agility J, Fine Day Alkyra: 22/49, 38.14 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  52. Agility J, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  53. Agility Squads as Individual, Fine Day Alkyra: 19/63, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  54. Agility Squads as Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  55. Agility Squads as Individual, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  56. Jumping J, Cassie z Čertovy kazatelny: 28/49, 36.22 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. Jumping J, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  58. Jumping J, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  59. Jumping Squads as Individual, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  60. Jumping Squads as Individual, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  61. Jumping Squads as Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  62. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  63. Zkouška II. LA3, Fine Day Alkyra: 3/12, 40.2 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  64. Zkouška I. LA3, Fine Day Alkyra: 3/12, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  65. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  66. 1. Zkouška LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/14, 26.32 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  67. 2. Zkouška LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/14, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  68. Jumping Large, Cassie z Čertovy kazatelny: 5/16, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  69. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  70. Jumping L, Cassie z Čertovy kazatelny: 16/32, 31.2 s, 20.0 tr. b., 5.77 m/s

  71. Jumping L, Elza z Čertovy kazatelny: 17/32, 32.51 s, 20.0 tr. b., 5.54 m/s

  72. Zkouška II. LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/10, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  73. Zkouška II. LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 3/10, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  74. Zkouška I. LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 1/10, 30.15 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  75. Zkouška I. LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 5/10, 27.93 s, 10.0 tr. b., 6.44 m/s

  76. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  77. druhá zkouška LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 1/6, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  78. druhá zkouška LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/6, 36.0 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  79. první zkouška LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/6, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  80. první zkouška LA1, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  81. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  82. 1. zkouška LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 6/20, 27.45 s, 10.0 tr. b., 6.19 m/s

  83. 2. zkouška LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 1/20, 23.89 s, 5.0 tr. b., 6.7 m/s

  84. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  85. Agility Trial, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/11, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  86. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  87. Open Jumping - Zabakova cesta, Cassie z Čertovy kazatelny: 13/29, 27.72 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  88. Open Jumping - Zabakova cesta, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  89. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Cassie z Čertovy kazatelny: 11/29, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  90. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  91. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  92. 1. Large - Agi - Junioři, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  93. 2. Large - Agi - Junioři, Fine Day Alkyra: 7/28, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  94. 3. Large - Jum - Junioři, Fine Day Alkyra: 3/27, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  95. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  96. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) , Fine Day Alkyra: 1/19, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  97. Pá. - Oldies (Agility V), Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  98. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  99. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  100. 1.zkouška LA3, Fine Day Alkyra: 3/12, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  101. 2.zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  102. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  103. J Agility IV, Fine Day Alkyra: 16/24, 39.74 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  104. J Agility V, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  105. J Agility VI, Fine Day Alkyra: 16/24, 51.15 s, 13.49 tr. b., 3.91 m/s

  106. J Jumping III, Fine Day Alkyra: 6/24, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  107. J Jumping IV, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  108. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  109. J Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  110. J Agility II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  111. J Agility III, Fine Day Alkyra: 24/29, 43.34 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  112. J Jumping I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  113. J Jumping II, Fine Day Alkyra: 14/29, 36.55 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  114. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  115. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  116. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  117. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  118. TRIAL III. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  119. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  120. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  121. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  122. 1. zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  123. 2. zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  124. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  125. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  126. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  127. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  128. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: 1/15, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  129. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  130. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  131. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  132. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  133. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  134. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  135. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  136. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  137. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  138. Agility Open, Fine Day Alkyra: 2/27, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  139. Agility Open, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  140. Agility Trial, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  141. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  142. Jumping Open, Fine Day Alkyra: 9/27, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  143. Jumping Open, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  144. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  145. Agility 1 L, Fine Day Alkyra: 6/38, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  146. Agility 2 L, Fine Day Alkyra: 3/37, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  147. Zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  148. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  149. AGILITY DRUZSTVA, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  150. J Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  151. J Hra, Fine Day Alkyra: 2/54, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  152. J Jumping, Fine Day Alkyra: 1/53, 27.53 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  153. JUMPING DRUZSTVA, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  154. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  155. Soutěž družstev, Fine Day Alkyra: 12/52, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  156. Soutěž dvojic, Fine Day Alkyra: 27/50, 26.52 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  157. Soutěž fen proti psům, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  158. Soutěž klubů, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  159. Soutěž podle plemen, Fine Day Alkyra: 15/48, 32.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  160. Soutěž podle roku narození, Fine Day Alkyra: 9/52, 36.38 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  161. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  162. Agility Open, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  163. Agility Trial, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  164. Jumping Open, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  165. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  166. 1. Zkouška - neděle LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  167. 2. Zkouška - neděle LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  168. 3. Zkouška - neděle LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  169. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  170. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  171. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Fine Day Alkyra: 11/34, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  172. Žabákova cesta - Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  173. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  174. 1. Agility L, Fine Day Alkyra: 8/30, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  175. 1. Jumping L, Fine Day Alkyra: 1/30, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  176. 2. Agility L, Fine Day Alkyra: 2/30, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  177. 2. Jumping L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  178. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  179. Agility A2A3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  180. Agility Squads as individual, Fine Day Alkyra: 63/157, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  181. Jumping A2A3, Fine Day Alkyra: 28/113, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  182. Jumping Squads as Individual, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  183. Power & Speed A2A3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  184. Special Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  185. Special Jumping, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  186. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  187. Ju Agility IV, Fine Day Alkyra: 12/27, 38.75 s, 6.12 tr. b., 5.11 m/s

  188. Ju Agility V, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  189. Ju Agility VI, Fine Day Alkyra: 4/27, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  190. Ju Jumping IV, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  191. Ju Jumping V, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  192. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  193. Agility L Ne, Fine Day Alkyra: 40/98, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  194. Agility L So, Fine Day Alkyra: 12/99, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  195. Jumping L Ne, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  196. Jumping L So, Fine Day Alkyra: 50/100, 30.68 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  197. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  198. Agility hra, Fine Day Alkyra: 7/7, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  199. Agility Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  200. Agility Trial, Fine Day Alkyra: 1/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  201. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  202. Tuneliada, Fine Day Alkyra: 4/16, 27.75 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  203. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  204. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  205. Agility II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  206. Agility III, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  207. Jumping I, Fine Day Alkyra: 2/36, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  208. Jumping II, Fine Day Alkyra: 2/34, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  209. Jumping III, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  210. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  211. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  212. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  213. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  214. 1. zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  215. 2. zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  216. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  217. Zkouška č.1 LA3, Fine Day Alkyra: 7/12, 39.71 s, 20.0 tr. b., 4.91 m/s

  218. Zkouška č.2 LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  219. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  220. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  221. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: 2/9, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  222. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  223. 1. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 1/15, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  224. 2. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 3/15, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  225. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  226. TRIAL II. LA2, Fine Day Alkyra: 4/23, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  227. TRIAL I. LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  228. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  229. II. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  230. I. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  231. Jumping A2 + A3 L, Fine Day Alkyra: 15/27, 30.89 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  232. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  233. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  234. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  235. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  236. Agility Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  237. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  238. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  239. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  240. Trial II. LA2, Fine Day Alkyra: 4/23, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  241. Trial I. LA2, Fine Day Alkyra: 2/23, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  242. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  243. Agility Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  244. Agility Squads, Fine Day Alkyra: 34/76, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  245. Hra Ju, Fine Day Alkyra: 2/59, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  246. Jumping Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  247. Jumping Squads, Fine Day Alkyra: 9/75, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  248. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  249. LA2 - 1. LA2, Fine Day Alkyra: 7/23, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  250. LA2 - 2. LA2, Fine Day Alkyra: 8/23, 41.7 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  251. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  252. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: 3/18, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  253. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: 3/17, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  254. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  255. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  256. 1. Agility L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  257. 1. Jumping L, Fine Day Alkyra: 15/31, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  258. 2. Agility L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  259. 2. Jumping L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  260. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  261. Open Jumping, Fine Day Alkyra: 1/31, 23.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  262. Open tuneliáda, Fine Day Alkyra: 13/31, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  263. Zkoušky, Fine Day Alkyra: 4/12, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  264. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  265. 1. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  266. 2. Agility, Fine Day Alkyra: 8/20, 44.56 s, 14.56 tr. b., 3.37 m/s

  267. 3. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  268. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  269. Agility 1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  270. Agility 2, Fine Day Alkyra: 6/18, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  271. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  272. Agility 1 Ju, Fine Day Alkyra: 9/33, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  273. Agility 2 Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  274. Agility 3 Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  275. Agility 4 Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  276. Jumping 1 Ju, Fine Day Alkyra: 18/33, 28.25 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  277. Jumping 2 Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  278. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  279. Agility Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  280. Agility Open SQUADS, Fine Day Alkyra: 16/24, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  281. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  282. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: 10/13, 36.72 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  283. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  284. Tuneliáda, Fine Day Alkyra: 5/24, 22.06 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  285. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  286. 1. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 5/22, 32.36 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  287. 2. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  288. 3. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  289. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  290. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: 9/24, 42.87 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  291. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: 8/24, 42.35 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  292. Jumping 2+3, Fine Day Alkyra: 10/34, 32.03 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  293. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  294. Agility družstva, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  295. Agility - junioři, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  296. Jumping družstva, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  297. Jumping - junioři, Fine Day Alkyra: 13/54, 29.68 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  298. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  299. Agility Open, Fine Day Alkyra: 2/33, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  300. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  301. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  302. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  303. 1. Zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 9/17, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  304. 2. Zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  305. 3. Zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  306. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  307. Agility, Fine Day Alkyra: 7/12, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  308. Agility II, Fine Day Alkyra: 1/12, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  309. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  310. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  311. AGILITY junioři L, Fine Day Alkyra: 5/6, 55.0 s, 59.0 tr. b., 2.75 m/s

  312. JUMPING junioři L, Fine Day Alkyra: 5/6, 45.0 s, 50.0 tr. b., 3.84 m/s

  313. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  314. I Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  315. II Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  316. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  317. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  318. Agility II, Fine Day Alkyra: 5/16, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  319. TUNELIADA, Fine Day Alkyra: 32/43, 29.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  320. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  321. Agility, Fine Day Alkyra: 2/13, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  322. Nornikovo bludiste, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  323. Zabakova cesta, Fine Day Alkyra: 18/37, 24.16 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  324. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  325. 1. Zkouška A2 LA2, Fine Day Alkyra: 3/8, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  326. 2. Zkouška A2 LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  327. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  328. J Agility 1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  329. J Agility 2, Fine Day Alkyra: 18/45, 29.31 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  330. J Agility 3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  331. J Agility 4, Fine Day Alkyra: 1/44, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  332. J Jumping 1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  333. J Jumping 2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  334. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  335. 1. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  336. 2. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  337. 3. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  338. Zlechov - 7. Zlechovské trojzkoušky, 09. 04. 2016

  339. Zkouška 1 LA2, Fine Day Alkyra: 2/12, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  340. Zkouška 2 LA2, Fine Day Alkyra: 3/12, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  341. Zkouška 3 LA2, Fine Day Alkyra: 6/12, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  342. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  343. 1. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 7/25, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  344. 2. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  345. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  346. I Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  347. II Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  348. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  349. LA2-1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  350. LA2-2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  351. LA2-3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  352. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  353. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  354. Agility III, Fine Day Alkyra: 1/28, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  355. Aglility II, Fine Day Alkyra: 8/28, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  356. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  357. Agility, Fine Day Alkyra: 6/20, 36.22 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  358. Agility Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  359. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  360. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2015, 26. 09. 2015

  361. Agility L, Fine Day Alkyra: 11/29, 45.79 s, 25.0 tr. b., 4.17 m/s

  362. Jumping L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  363. Zk LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  364. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  365. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  366. Agility - D, Fine Day Alkyra: 5/23, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  367. Jumping, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  368. Jumping - D, Fine Day Alkyra: 6/23, 26.53 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  369. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  370. Agility I, Fine Day Alkyra: 6/11, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  371. Agility II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  372. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  373. Tuneliáda A2 + A3 L, Fine Day Alkyra: 7/25, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  374. Zkouška II. LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  375. Zkouška I. LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  376. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  377. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  378. Agility II, Fine Day Alkyra: 4/16, 49.91 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  379. Jumping, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  380. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  381. Zk, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  382. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  383. 1. zkouška, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  384. 2. zkouška, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  385. Jumping, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  386. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  387. Zkouška Agility 2 LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  388. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  389. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  390. Agility II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  391. Jumping Open I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  392. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  393. 1. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  394. 2. Agility, Fine Day Alkyra: 5/24, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  395. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  396. 1. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  397. 2. Agility, Fine Day Alkyra: 2/9, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  398. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  399. 1. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  400. 2. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  401. 3. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  402. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  403. 1. zkouška LA1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  404. 2. zkouška LA1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  405. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  406. Druhe Agility, Fine Day Alkyra: 1/12, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  407. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  408. Prvni Agility, Fine Day Alkyra: 5/12, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  409. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  410. Zkouška III. LA1, Fine Day Alkyra: 6/16, 37.28 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  411. Zkouška II. LA1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  412. Zkouška I. LA1, Fine Day Alkyra: 8/16, 36.88 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s