Cz En

047914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martin Machala, Agility DDM Hranice

    Člen KA

Pes

  1. Fine Day Alkyra, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  2. Agility J: 22/49, 38.14 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 19/63, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  4. Jumping J: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  6. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  7. Zkouška II. LA3: 3/12, 40.2 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  8. Zkouška I. LA3: 3/12, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  9. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  10. Agility Trial: Diskvalifikován

  11. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  12. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  13. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  14. 1. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  15. 2. Large - Agi - Junioři: 7/28, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  16. 3. Large - Jum - Junioři: 3/27, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  17. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  18. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) : 1/19, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  19. Pá. - Oldies (Agility V): Diskvalifikován

  20. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V): Diskvalifikován

  21. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  22. 1.zkouška LA3: 3/12, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  23. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  25. J Agility IV: 16/24, 39.74 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  26. J Agility V: Diskvalifikován

  27. J Agility VI: 16/24, 51.15 s, 13.49 tr. b., 3.91 m/s

  28. J Jumping III: 6/24, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  29. J Jumping IV: Diskvalifikován

  30. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  31. J Agility I: Diskvalifikován

  32. J Agility II: Diskvalifikován

  33. J Agility III: 24/29, 43.34 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  34. J Jumping I: Diskvalifikován

  35. J Jumping II: 14/29, 36.55 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  36. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  37. Agility Trial I: Diskvalifikován

  38. Agility Trial II: Diskvalifikován

  39. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  40. TRIAL III. LA3: Diskvalifikován

  41. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  42. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  43. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  44. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  47. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  48. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  49. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  50. Agility Trial I: 1/15, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  51. Agility Trial II: Diskvalifikován

  52. Jumping Open: Diskvalifikován

  53. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  54. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  55. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  56. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  57. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  58. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  59. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  60. Agility Open: 2/27, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  61. Agility Trial: Diskvalifikován

  62. Jumping Open: 9/27, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  63. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  64. Agility 1 L: 6/38, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  65. Agility 2 L: 3/37, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  66. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  68. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  69. J Agility: Diskvalifikován

  70. J Hra: 2/54, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  71. J Jumping: 1/53, 27.53 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  72. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  73. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  74. Soutěž družstev: 12/52, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  75. Soutěž dvojic: 27/50, 26.52 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  76. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  77. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  78. Soutěž podle plemen: 15/48, 32.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  79. Soutěž podle roku narození: 9/52, 36.38 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  80. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  81. 1. Zkouška - neděle LA3: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška - neděle LA3: Diskvalifikován

  83. 3. Zkouška - neděle LA3: Diskvalifikován

  84. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  85. Agility Trial: Diskvalifikován

  86. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 11/34, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  87. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  88. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  89. 1. Agility L: 8/30, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  90. 1. Jumping L: 1/30, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  91. 2. Agility L: 2/30, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  92. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  93. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  94. Agility A2A3: Diskvalifikován

  95. Agility Squads as individual: 63/157, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  96. Jumping A2A3: 28/113, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  97. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  98. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  99. Special Agility: Diskvalifikován

  100. Special Jumping: Diskvalifikován

  101. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  102. Ju Agility IV: 12/27, 38.75 s, 6.12 tr. b., 5.11 m/s

  103. Ju Agility V: Diskvalifikován

  104. Ju Agility VI: 4/27, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  105. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  106. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  107. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  108. Agility L Ne: 40/98, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  109. Agility L So: 12/99, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  110. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  111. Jumping L So: 50/100, 30.68 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  112. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  113. Agility hra: 7/7, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  114. Agility Open: Diskvalifikován

  115. Agility Trial: 1/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  116. Jumping Open: Diskvalifikován

  117. Tuneliada: 4/16, 27.75 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  118. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  119. Agility I: Diskvalifikován

  120. Agility II: Diskvalifikován

  121. Agility III: Diskvalifikován

  122. Jumping I: 2/36, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  123. Jumping II: 2/34, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  124. Jumping III: Diskvalifikován

  125. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  126. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  127. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  128. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  129. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  131. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  132. Zkouška č.1 LA3: 7/12, 39.71 s, 20.0 tr. b., 4.91 m/s

  133. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  134. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  135. Agility Trial I: Diskvalifikován

  136. Agility Trial II: 2/9, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  137. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  138. 1. zkouška LA2: 1/15, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  139. 2. zkouška LA2: 3/15, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  140. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  141. TRIAL II. LA2: 4/23, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  142. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  143. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  144. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. Jumping A2 + A3 L: 15/27, 30.89 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  147. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  148. Agility Trial I: Diskvalifikován

  149. Agility Trial II: Diskvalifikován

  150. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  151. Agility Open: Diskvalifikován

  152. Agility Trial: Diskvalifikován

  153. Jumping Open: Diskvalifikován

  154. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  155. Trial II. LA2: 4/23, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  156. Trial I. LA2: 2/23, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  157. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  158. Agility Ju: Diskvalifikován

  159. Agility Squads: 34/76, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  160. Hra Ju: 2/59, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  161. Jumping Ju: Diskvalifikován

  162. Jumping Squads: 9/75, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  163. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  164. LA2 - 1. LA2: 7/23, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  165. LA2 - 2. LA2: 8/23, 41.7 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  166. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  167. Agility Trial I: 3/18, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  168. Agility Trial II: 3/17, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  169. Jumping Open: Diskvalifikován

  170. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  171. 1. Agility L: Diskvalifikován

  172. 1. Jumping L: 15/31, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  173. 2. Agility L: Diskvalifikován

  174. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  175. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  176. Open Jumping: 1/31, 23.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  177. Open tuneliáda: 13/31, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  178. Zkoušky: 4/12, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  179. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  180. 1. Agility: Diskvalifikován

  181. 2. Agility: 8/20, 44.56 s, 14.56 tr. b., 3.37 m/s

  182. 3. Agility: Diskvalifikován

  183. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  184. Agility 1: Diskvalifikován

  185. Agility 2: 6/18, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  186. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  187. Agility 1 Ju: 9/33, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  188. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  189. Agility 3 Ju: Diskvalifikován

  190. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  191. Jumping 1 Ju: 18/33, 28.25 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  192. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  193. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  194. Agility Open: Diskvalifikován

  195. Agility Open SQUADS: 16/24, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  196. Agility Trial I: Diskvalifikován

  197. Agility Trial II: 10/13, 36.72 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  198. Jumping Open: Diskvalifikován

  199. Tuneliáda: 5/24, 22.06 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  200. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  201. 1. zkouška LA2: 5/22, 32.36 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  202. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  203. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  204. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  205. Agility Trial I: 9/24, 42.87 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  206. Agility Trial II: 8/24, 42.35 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  207. Jumping 2+3: 10/34, 32.03 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  208. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  209. Agility družstva: Diskvalifikován

  210. Agility - junioři: Diskvalifikován

  211. Jumping družstva: Diskvalifikován

  212. Jumping - junioři: 13/54, 29.68 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  213. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  214. Agility Open: 2/33, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  215. Agility Trial: Diskvalifikován

  216. Jumping Open: Diskvalifikován

  217. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  218. 1. Zkouška LA2: 9/17, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  219. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  222. Agility: 7/12, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  223. Agility II: 1/12, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  224. Jumping Open: Diskvalifikován

  225. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  226. AGILITY junioři L: 5/6, 55.0 s, 59.0 tr. b., 2.75 m/s

  227. JUMPING junioři L: 5/6, 45.0 s, 50.0 tr. b., 3.84 m/s

  228. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  229. I Agility: Diskvalifikován

  230. II Agility: Diskvalifikován

  231. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  232. Agility I: Diskvalifikován

  233. Agility II: 5/16, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  234. TUNELIADA: 32/43, 29.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  235. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  236. Agility: 2/13, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  237. Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  238. Zabakova cesta: 18/37, 24.16 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  239. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  240. 1. Zkouška A2 LA2: 3/8, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  241. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  242. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  243. J Agility 1: Diskvalifikován

  244. J Agility 2: 18/45, 29.31 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  245. J Agility 3: Diskvalifikován

  246. J Agility 4: 1/44, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  247. J Jumping 1: Diskvalifikován

  248. J Jumping 2: Diskvalifikován

  249. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  250. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  251. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  252. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  253. Zlechov - 7. Zlechovské trojzkoušky, 09. 04. 2016

  254. Zkouška 1 LA2: 2/12, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  255. Zkouška 2 LA2: 3/12, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  256. Zkouška 3 LA2: 6/12, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  257. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  258. 1. zkouška LA2: 7/25, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  259. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  260. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  261. I Agility: Diskvalifikován

  262. II Agility: Diskvalifikován

  263. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  264. LA2-1: Diskvalifikován

  265. LA2-2: Diskvalifikován

  266. LA2-3: Diskvalifikován

  267. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  268. Agility I: Diskvalifikován

  269. Agility III: 1/28, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  270. Aglility II: 8/28, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  271. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  272. Agility: 6/20, 36.22 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  273. Agility Open: Diskvalifikován

  274. Jumping Open: Diskvalifikován

  275. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2015, 26. 09. 2015

  276. Agility L: 11/29, 45.79 s, 25.0 tr. b., 4.17 m/s

  277. Jumping L: Diskvalifikován

  278. Zk LA2: Diskvalifikován

  279. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  280. Agility: Diskvalifikován

  281. Agility - D: 5/23, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  282. Jumping: Diskvalifikován

  283. Jumping - D: 6/23, 26.53 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  284. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  285. Agility I: 6/11, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  286. Agility II: Diskvalifikován

  287. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  288. Tuneliáda A2 + A3 L: 7/25, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  289. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  290. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  291. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  292. Agility I: Diskvalifikován

  293. Agility II: 4/16, 49.91 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  294. Jumping: Diskvalifikován

  295. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  296. Zk: Diskvalifikován

  297. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  298. 1. zkouška: Diskvalifikován

  299. 2. zkouška: Diskvalifikován

  300. Jumping: Diskvalifikován

  301. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  302. Zkouška Agility 2 LA2: Diskvalifikován

  303. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  304. Agility I: Diskvalifikován

  305. Agility II: Diskvalifikován

  306. Jumping Open I: Diskvalifikován

  307. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  308. 1. Agility: Diskvalifikován

  309. 2. Agility: 5/24, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  310. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  311. 1. Agility: Diskvalifikován

  312. 2. Agility: 2/9, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  313. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  314. 1. Agility: Diskvalifikován

  315. 2. Agility: Diskvalifikován

  316. 3. Agility: Diskvalifikován

  317. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  318. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  319. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  320. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  321. Druhe Agility: 1/12, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  322. Jumping Open: Diskvalifikován

  323. Prvni Agility: 5/12, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  324. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  325. Zkouška III. LA1: 6/16, 37.28 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  326. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  327. Zkouška I. LA1: 8/16, 36.88 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s