Cz En

Agility Squads as Individual

  1. Datum: 14. 09. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel 0 0 0.0 0.0 34.47 5.54 V V
2 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 35.51 5.38 V V
3 079618 Tereza Vaverková Trixie 0 0 0.0 0.0 35.8 5.34 V V
4 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 0 0.0 0.0 36.09 5.29 V V
5 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 37.06 5.15 V V
6 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 37.16 5.14 V V
7 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 39.29 4.86 V V
8 017518 Adéla Kožnarová Maggie 0 0 0.0 0.0 40.22 4.75 V V
9 015718 Aneta Jiráčková Daisy 0 0 0.0 0.0 40.9 4.67 V V
10 051217 Martina Konečná Austin Lenax-BO 0 0 0.0 0.0 42.42 4.5 V V
11 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream 0 0 0.0 0.0 42.83 4.46 V V
12 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 0.0 0.0 43.51 4.39 V V
13 043317 Bára Poskerová A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 44.16 4.33 V V
14 088618 Denisa Korbářová Charlie 0 0 0.0 0.0 46.02 4.15 V V
15 070314 Kateřina Veselá Ellis 0 0 0.0 0.0 48.6 3.93 V V
16 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 0 0.0 0.0 49.41 3.87 V V
17 016719 Sebastian Sudlík Monty 0 0 1.03 1.03 51.03 3.74 V V
18 065917 Vladimír Macura Meggie 1 0 0.0 5.0 35.12 5.44 V V
19 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 1 0 0.0 5.0 35.28 5.41 V V
20 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star 1 0 0.0 5.0 36.55 5.23 V V
21 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.0 5.0 37.08 5.15 V V
22 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 1 0 0.0 5.0 38.19 5.0 V V
23 071318 Aneta Fricová A3Ch Aya Blue Caves 0 1 0.0 5.0 39.71 4.81 V V
24 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 0 0.0 5.0 40.08 4.77 V V
25 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 1 0 0.0 5.0 40.53 4.71 V V
26 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx 1 0 0.0 5.0 42.4 4.5 V V
27 036119 Aneta Řeháková B Bandit Gulden Land 0 1 0.0 5.0 46.15 4.14 V V
28 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 0 1 0.0 5.0 49.16 3.89 V V
29 069717 Kateřina Jirková Cofi Bohemia Grant 0 1 1.34 6.34 51.34 3.72 VD VD
30 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 1 0 3.2 8.2 53.2 3.59 VD VD
31 090617 Adéla Petrášová Daisy 0 1 3.26 8.26 53.26 3.59 VD VD
32 084918 Bára Poskerová A3Ch Jerry 2 0 0.0 10.0 35.09 5.44 VD VD
33 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 2 0 0.0 10.0 35.49 5.38 VD VD
34 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 2 0 0.0 10.0 38.34 4.98 VD VD
35 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 2 0 0.0 10.0 40.22 4.75 VD VD
36 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 0 2 0.0 10.0 42.97 4.44 VD VD
37 077717 Zuzana Tylšová Eli 2 0 0.0 10.0 48.27 3.96 VD VD
38 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 3 0 0.0 15.0 47.46 4.02 VD VD
39 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 2 1 0.0 15.0 47.65 4.01 VD VD
40 009115 Adéla Čejková Jessica 3 0 0.0 15.0 48.97 3.9 VD VD
41 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 2 1 0.0 15.0 49.84 3.83 VD VD
42 055615 Lucie Krpcová Jessie 2 1 4.32 19.32 54.32 3.52 D D
43 080018 Anna Dušánková Furious Faith Gitaron 3 1 0.0 20.0 47.63 4.01 D D
44 020617 Lucie Koubová Bosque Miel Brennini 0 1 24.33 29.33 74.33 2.57 BO BO
45 085817 Julie Karlíková Chilli 3 1 14.91 34.91 64.91 2.94 BO BO
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088117 Adela Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004619 Martin Machala Elza z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007718 Markéta Koloničná Bouí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055216 Denisa Truijensová Agnes Of Nettlefield DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085917 Eliška Hornofová Elros Voronda Nildo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005917 Adéla Šaling Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018018 Sára Tupá Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076917 Martina Cibulková Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025416 Anežka Jislová Briky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO