Cz En

090617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Petrášová

Pes

  1. Daisy, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  2. Agility Individual - J: 6/33, 51.12 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 7/41, 51.79 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  4. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: 15/41, 50.76 s, 6.76 tr. b., 3.86 m/s

  6. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  7. Agility J Individual: 3/13, 52.97 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  8. Agility Squads: 8/22, 51.8 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  9. Jumping J Individual: 11/14, 52.08 s, 20.08 tr. b., 3.86 m/s

  10. Jumping Squads: Diskvalifikován

  11. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  12. 1. zkouška: 1/2, 50.57 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  13. 2. zkouška: 1/2, 47.3 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  14. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  15. ZkA I: Diskvalifikován

  16. ZkA II: 1/6, 45.85 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  17. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  18. 1. Zkouška A2 ML: 3/6, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  19. 2. Zkouška A2 ML: 1/6, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  20. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  21. Agility J: 28/49, 53.47 s, 19.47 tr. b., 3.76 m/s

  22. Agility Squads as Individual: 31/63, 53.26 s, 8.26 tr. b., 3.59 m/s

  23. Jumping J: 30/49, 42.95 s, 11.95 tr. b., 3.93 m/s

  24. Jumping Squads as Individual: 15/63, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  25. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  26. ZKouška LA2 1 LA2: 3/6, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  27. Zkouška LA2 2 LA2: 4/6, 45.69 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  28. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  29. Agility Trial I: 8/18, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  30. Agility Trial II: 3/18, 44.89 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  31. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  32. Zkouška č.1 LA2: 2/14, 51.15 s, 2.15 tr. b., 3.83 m/s

  33. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  34. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  35. Trial I: Diskvalifikován

  36. Trial II: Diskvalifikován

  37. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  38. Agility Trial I: 5/24, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  39. Agility Trial II: 5/24, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  40. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  41. AGILITY DRUZSTVA: 32/79, 57.02 s, 14.02 tr. b., 3.3 m/s

  42. D Agility: 6/26, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  43. D Hra: 8/25, 40.87 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  44. D Jumping: 4/26, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  45. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  46. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  47. AGILITY: 3/21, 41.22 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  48. JUMPING: 5/21, 38.53 s, 6.53 tr. b., 3.45 m/s

  49. LA1: Diskvalifikován

  50. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  51. ZKouška LA1 1 LA1: 2/10, 49.11 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  52. Zkouška LA1 2 LA1: 1/10, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  53. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  54. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA1: 3/21, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  56. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  57. Agility I: 12/21, 37.55 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  58. Agility II: 2/21, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s