Cz En

Jumping Squads as Individual

  1. Datum: 04. 09. 2021
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 666318 Radka Podmolová A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 35.09 5.59 V V
2 014821 Lucie Adámková Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 35.72 5.49 V V
3 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 36.85 5.32 V V
4 021020 Adéla Hasalová A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 39.27 4.99 V V
5 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 39.4 4.97 V V
6 042221 Lucie Rubá Etoo BestMudi 0 0 0.0 0.0 41.05 4.77 V V
7 026221 Viktorie Zerzoňová Alma Charm Magic F-Fect 0 0 0.0 0.0 43.15 4.54 V V
8 042621 Lucie Hendrychova Divine Love from sunny hillside 0 0 0.0 0.0 46.54 4.21 V V
9 039521 Vanda Bradová Bety 0 0 0.0 0.0 47.44 4.13 V V
10 058119 Nikola Demeterová Amber od Lomu Leštinka 1 0 0.0 5.0 37.03 5.29 V V
11 050919 Andrea Kuchařová Sherly 1 0 0.0 5.0 42.36 4.63 V V
12 088117 Adela Hoňková Angel Moravia Star 0 1 0.0 5.0 45.38 4.32 V V
13 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 1 0 0.0 5.0 47.35 4.14 V V
14 047519 Veronika Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály 0 1 0.0 5.0 48.52 4.04 V V
15 090617 Adéla Petrášová Daisy 1 0 1.76 6.76 50.76 3.86 VD VD
16 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 1 1 0.0 10.0 45.47 4.31 VD VD
17 056820 Vanda Bradová Gramee my life Bohemia Alké 1 1 0.27 10.27 49.27 3.98 VD VD
18 075019 Elena Hlobilová Ziwa Amali Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 39.37 4.98 VD VD
DIS 023221 Anastázie Ondrúšová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008721 Nikol Cholastová Be Ready to Win Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002420 Erik Řehola Oh such a Scandal Tooralie’s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038020 Rita Firýtová Samanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018820 Eliška Lexová Travel in Time Jeffija DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040320 Natálie Čermáková Artur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074320 Barbora Keyřová Oconee Mystic Maze Fallcat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034021 Viktorie Klemová Haru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059219 Nikol Macounová Sofi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062920 Laura Michalčíková Ace Bracelet from Remayland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089519 Daria Indrová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016421 Adéla Kubišová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037821 Vanda Bradová Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043521 Andrea Nela Pecharová Kyilea Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028921 Dominika Křivková Bona Victoria Vento di Borderlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072920 Nela Nýdrlová Twice As Nice Jeffija DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074520 Zuzana Kubicová Ace of Hearts Magic Bond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024821 Adela Hoňková Aero Rodeo z Ranche na Hranici DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027221 Agáta Horáčková Autumn Apple Fairylyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088618 Denisa Korbářová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049020 Denisa Mlynáriková Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026320 Barbora Keyřová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064720 Tereza Kučírková Azzuky Havliczech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO