Cz En

Terezie Bečvářová

  1. Číslo: 004591
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 05. 05. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035414 (L), Bárny Modrá pampeliška

  2. 004417 (ML), A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds

Výsledky

  1. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  2. Agility open L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/14, 54.58 s, 12.58 tr. b., 3.41 m/s

  3. Agility open L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  4. Jumping open L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 7/14, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  5. Jumping open L, Bárny Modrá pampeliška: 8/14, 44.04 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  6. Zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/5, 49.54 s, 8.54 tr. b., 3.43 m/s

  7. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/8, 64.23 s, 14.23 tr. b., 3.3 m/s

  8. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  9. 1. běh LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/14, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  10. 1. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/9, 47.52 s, 12.52 tr. b., 3.72 m/s

  11. 2. běh LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/14, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. 2. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/9, 44.68 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  13. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  14. 1. běh LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/10, 46.69 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  15. 1. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 1/7, 47.25 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  16. 2. běh LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/10, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  17. 2. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  18. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  19. LA3 I, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  20. LA3 II, Bárny Modrá pampeliška: 11/21, 49.44 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  21. LA3 III, Bárny Modrá pampeliška: 9/21, 45.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  22. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  23. Agility I., Bárny Modrá pampeliška: 33/47, 51.44 s, 26.44 tr. b., 4.18 m/s

  24. Agility II., Bárny Modrá pampeliška: 26/45, 51.28 s, 24.28 tr. b., 3.74 m/s

  25. Agility III., Bárny Modrá pampeliška: 17/42, 52.2 s, 15.2 tr. b., 4.2 m/s

  26. Jumping I., Bárny Modrá pampeliška: 9/47, 46.86 s, 2.86 tr. b., 3.71 m/s

  27. Jumping II., Bárny Modrá pampeliška: 15/45, 45.6 s, 6.6 tr. b., 4.21 m/s

  28. Jumping III., Bárny Modrá pampeliška: 12/40, 43.8 s, 5.8 tr. b., 3.88 m/s

  29. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  30. ZkA. LA3 I., Bárny Modrá pampeliška: 6/11, 47.16 s, 12.16 tr. b., 3.39 m/s

  31. ZkA. LA3 II., Bárny Modrá pampeliška: 4/11, 54.85 s, 18.85 tr. b., 3.41 m/s

  32. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  33. LA3 I., Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  34. LA3 II., Bárny Modrá pampeliška: 7/22, 45.91 s, 0.91 tr. b., 3.86 m/s

  35. LA3 III., Bárny Modrá pampeliška: 10/21, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  36. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  37. 1. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/8, 47.54 s, 4.54 tr. b., 3.64 m/s

  38. 2. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/8, 52.66 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  39. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  40. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  41. LA3 1. LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  42. LA3 2. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/20, 52.84 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  43. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  44. Druhá zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  45. První zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  46. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  47. 1. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/15, 50.24 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  48. 2. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 7/14, 48.52 s, 8.52 tr. b., 3.28 m/s

  49. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/5, 46.31 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  51. 1. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  52. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/11, 52.73 s, 21.73 tr. b., 3.38 m/s

  53. 2. Zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/4, 50.41 s, 28.41 tr. b., 3.25 m/s

  54. 2. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/11, 52.86 s, 40.86 tr. b., 3.42 m/s

  55. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/3, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  56. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/3, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  57. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  58. Czech Imp Jump, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 23/52, 24.29 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  59. Czech Imp Jump, Bárny Modrá pampeliška: 31/52, 27.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  60. Jumping 1, Bárny Modrá pampeliška: 17/52, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  61. Jumping 1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 26/52, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  62. Jumping 2, Bárny Modrá pampeliška: 33/52, 38.42 s, 7.42 tr. b., 3.9 m/s

  63. Jumping 2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  64. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  65. II.zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/18, 49.78 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  66. II.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  67. I. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 10/19, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  68. I. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 7/29, 59.11 s, 13.11 tr. b., 3.62 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  70. 1. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/6, 57.29 s, 18.29 tr. b., 3.0 m/s

  71. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/6, 47.83 s, 12.83 tr. b., 3.35 m/s

  73. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/13, 62.0 s, 24.0 tr. b., 2.84 m/s

  74. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/8, 60.76 s, 23.76 tr. b., 3.01 m/s

  75. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  76. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  77. 1. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  78. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 10/11, 47.19 s, 12.19 tr. b., 3.54 m/s

  79. 2. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 41.43 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  80. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/11, 52.67 s, 17.67 tr. b., 3.21 m/s

  81. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  82. Jumping, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 7/22, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  83. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 8/22, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  84. Jumping DUO, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/11, 30.6 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  85. Zkouška, Bárny Modrá pampeliška: 3/12, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  86. Zkouška, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/8, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  87. Zkouška 2., Bárny Modrá pampeliška: 6/12, 45.96 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  89. 1. Zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  90. 1. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/14, 48.5 s, 4.5 tr. b., 3.59 m/s

  91. 2. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  92. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  93. Junioři jump L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/9, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  94. Junioři jump L, Bárny Modrá pampeliška: 3/9, 38.53 s, 0.53 tr. b., 3.89 m/s

  95. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  96. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 8/27, 45.01 s, 20.01 tr. b., 3.27 m/s

  97. Jumping, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  98. Jumping DUO, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  99. Zkouška 1., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 6/9, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  100. Zkouška 1., Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  101. Zkouška 2., Bárny Modrá pampeliška: 5/10, 44.96 s, 8.96 tr. b., 3.69 m/s

  102. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  103. Zkouška III. LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 10/19, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  104. Zkouška III. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/22, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  105. Zkouška II. LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 12/19, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  106. Zkouška II. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/22, 48.45 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  107. Zkouška I. LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 14/19, 43.62 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  108. Zkouška I. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 14/22, 46.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  109. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  110. 1.ZK LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  111. 1.ZK LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  112. 2.ZK LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/17, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  113. 2.ZK LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  114. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  115. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 4/8, 60.99 s, 13.99 tr. b., 2.9 m/s

  116. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  117. Agility L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 6/37, 46.36 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  118. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: 8/37, 56.76 s, 7.76 tr. b., 3.66 m/s

  119. Jumping L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 13/37, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  120. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: 15/37, 47.29 s, 9.29 tr. b., 3.74 m/s

  121. Zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/8, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  122. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  123. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 23. 09. 2018

  124. Agility mládež L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/8, 34.68 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  125. Agility mládež L, Bárny Modrá pampeliška: 5/8, 54.0 s, 29.0 tr. b., 2.52 m/s

  126. Jumping mládež L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  127. Jumping mládež L, Bárny Modrá pampeliška: 4/8, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  128. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  129. AGILITY DRUZSTVA, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  130. AGILITY DRUZSTVA, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  131. J Agility, Bárny Modrá pampeliška: 28/53, 50.74 s, 12.8 tr. b., 3.82 m/s

  132. J Agility, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  133. J Hra, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 15/54, 39.81 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  134. J Hra, Bárny Modrá pampeliška: 33/54, 46.4 s, 21.4 tr. b., 3.41 m/s

  135. J Jumping, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 41/53, 38.92 s, 15.88 tr. b., 4.24 m/s

  136. J Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  137. JUMPING DRUZSTVA, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 38/79, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  138. JUMPING DRUZSTVA, Bárny Modrá pampeliška: 51/79, 47.84 s, 15.84 tr. b., 3.55 m/s

  139. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  140. Zkouška II. LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/14, 44.79 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  141. Zkouška II. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/15, 42.73 s, 20.73 tr. b., 3.51 m/s

  142. Zkouška I. LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 6/14, 48.66 s, 20.66 tr. b., 3.29 m/s

  143. Zkouška I. LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  144. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  145. 1.ZkA - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  146. 1.ZkA - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 7/14, 51.51 s, 9.51 tr. b., 3.57 m/s

  147. 2.ZkA - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/13, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  148. 2. ZkA - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/14, 59.44 s, 23.44 tr. b., 2.99 m/s

  149. 3.ZkA - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/13, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  150. 3.ZkA - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 11/14, 49.77 s, 24.77 tr. b., 3.64 m/s

  151. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  152. 1.běh LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  153. 1.běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/10, 38.36 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  154. 2. běh LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 7/11, 35.49 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  155. 2. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/10, 67.53 s, 34.53 tr. b., 2.77 m/s

  156. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  157. Agility - LA, Bárny Modrá pampeliška: 18/43, 41.16 s, 11.16 tr. b., 3.4 m/s

  158. Agility - LA, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  159. Jumping LA, Bárny Modrá pampeliška: 5/44, 32.12 s, 2.12 tr. b., 3.77 m/s

  160. Jumping LA, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 11/44, 26.18 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  161. ZkA - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/11, 42.01 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  162. ZkA - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/18, 43.31 s, 3.31 tr. b., 3.72 m/s

  163. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  164. 1. běh LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/7, 37.34 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  165. 1. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  166. 2. běh LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/7, 33.56 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  167. 2. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/7, 51.02 s, 16.02 tr. b., 3.18 m/s

  168. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  169. 1.zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  170. 1.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 7/13, 50.97 s, 8.97 tr. b., 3.53 m/s

  171. 2.zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  172. 2.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/13, 58.04 s, 25.04 tr. b., 2.98 m/s

  173. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  174. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/12, 41.56 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  175. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 1/7, 50.43 s, 12.43 tr. b., 3.61 m/s

  176. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/12, 31.06 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  177. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/7, 49.03 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  178. 3. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/12, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  179. 3. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/7, 56.62 s, 32.62 tr. b., 2.98 m/s

  180. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  181. Jumping L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 8/33, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  182. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: 9/33, 46.74 s, 8.74 tr. b., 3.21 m/s

  183. Zkouška 1 LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/11, 28.36 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  184. Zkouška 1 LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/8, 47.55 s, 13.55 tr. b., 3.28 m/s

  185. Zkouška 2 LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/11, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  186. Zkouška 2 LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/8, 54.47 s, 20.47 tr. b., 3.18 m/s

  187. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  188. Agility Open L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 8/34, 43.72 s, 10.72 tr. b., 3.45 m/s

  189. Agility Open L, Bárny Modrá pampeliška: 13/34, 48.41 s, 25.41 tr. b., 3.12 m/s

  190. Jumping Open L, Bárny Modrá pampeliška: 8/34, 32.05 s, 1.05 tr. b., 3.93 m/s

  191. Jumping Open L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 16/34, 37.78 s, 11.78 tr. b., 3.34 m/s

  192. Zkoušky LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/10, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  193. Zkoušky LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/14, 51.16 s, 26.16 tr. b., 3.19 m/s

  194. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  195. ZkA. II. LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 11/25, 38.65 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  196. ZkA. II. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 14/26, 52.81 s, 23.81 tr. b., 3.69 m/s

  197. ZkA. I. LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  198. ZkA. I. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/26, 50.46 s, 8.46 tr. b., 3.67 m/s

  199. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  200. 1. BĚH LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/5, 46.36 s, 15.36 tr. b., 2.93 m/s

  201. 1. BĚH LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/16, 51.82 s, 11.82 tr. b., 3.13 m/s

  202. 2. BĚH LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/5, 41.19 s, 5.19 tr. b., 2.96 m/s

  203. 2. BĚH LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  204. 3. BĚH LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/5, 44.81 s, 5.81 tr. b., 2.95 m/s

  205. 3. BĚH LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  206. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  207. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/9, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  208. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/9, 48.47 s, 12.47 tr. b., 3.2 m/s

  209. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  210. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/12, 48.95 s, 15.95 tr. b., 3.0 m/s

  211. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 9/20, 49.17 s, 12.17 tr. b., 3.8 m/s

  212. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/11, 57.24 s, 28.24 tr. b., 2.55 m/s

  213. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  214. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 6/12, 44.29 s, 5.29 tr. b., 3.48 m/s

  215. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 11/12, 57.17 s, 28.17 tr. b., 2.69 m/s

  216. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  217. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/8, 47.04 s, 8.04 tr. b., 2.66 m/s

  218. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  219. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/8, 60.32 s, 19.32 tr. b., 2.39 m/s

  220. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/11, 48.88 s, 1.88 tr. b., 3.38 m/s

  221. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  222. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  223. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  224. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/12, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  225. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/22, 52.39 s, 10.39 tr. b., 3.63 m/s

  226. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 4/10, 44.21 s, 9.21 tr. b., 3.46 m/s

  227. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 8/10, 47.29 s, 12.29 tr. b., 3.24 m/s

  228. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  229. II. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  230. I. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  231. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  232. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/12, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  233. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/25, 50.87 s, 5.87 tr. b., 3.38 m/s

  234. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  235. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  236. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 7/14, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  237. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  238. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  239. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/9, 48.37 s, 15.0 tr. b., 2.83 m/s

  240. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/11, 50.94 s, 6.94 tr. b., 3.36 m/s

  241. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/9, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  242. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  243. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  244. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 9/14, 48.7 s, 20.7 tr. b., 2.75 m/s

  245. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  246. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 6/13, 42.76 s, 18.76 tr. b., 3.51 m/s

  247. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  248. Okrouhlice, 1. běh, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 7/8, 42.66 s, 19.66 tr. b., 2.93 m/s

  249. Okrouhlice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  250. Okrouhlice, 2. běh, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/8, 47.22 s, 17.22 tr. b., 2.58 m/s

  251. Okrouhlice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 11/13, 51.78 s, 20.78 tr. b., 2.9 m/s

  252. Okrouhlice, 3. běh, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 50.09 s, 18.09 tr. b., 2.89 m/s

  253. Okrouhlice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  254. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  255. 1. Zka - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  256. 1. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  257. 2. Zka - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  258. 2. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/17, 57.43 s, 13.43 tr. b., 3.47 m/s

  259. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  260. Agility D, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  261. Agility Squads, Bárny Modrá pampeliška: 29/76, 49.91 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  262. Hra D, Bárny Modrá pampeliška: 18/19, 44.14 s, 15.14 tr. b., 3.62 m/s

  263. Jumping D, Bárny Modrá pampeliška: 13/19, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  264. Jumping Squads, Bárny Modrá pampeliška: 62/75, 50.71 s, 24.71 tr. b., 3.47 m/s

  265. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  266. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  267. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  268. Zkouška - LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  269. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  270. Agility Kluby Large, Bárny Modrá pampeliška: 8/54, 59.36 s, 14.36 tr. b., 3.37 m/s

  271. Jumping Družstva Large, Bárny Modrá pampeliška: 20/57, 47.84 s, 20.84 tr. b., 3.53 m/s

  272. Jumping Dvojice Large, Bárny Modrá pampeliška: 37/57, 46.79 s, 13.79 tr. b., 3.36 m/s

  273. Podle roku narození Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  274. Soutěž feny proti psům Large, Bárny Modrá pampeliška: 21/53, 46.16 s, 22.16 tr. b., 3.62 m/s

  275. Soutěž plemen Large, Bárny Modrá pampeliška: 8/54, 50.04 s, 4.04 tr. b., 3.5 m/s

  276. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  277. 1. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  278. 1. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: 24/31, 54.61 s, 18.61 tr. b., 3.02 m/s

  279. 2. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  280. 2. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  281. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  282. Agility open L, Bárny Modrá pampeliška: 10/23, 46.17 s, 11.17 tr. b., 3.55 m/s

  283. III. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/17, 53.09 s, 14.09 tr. b., 3.16 m/s

  284. II. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  285. II. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/9, 58.53 s, 18.53 tr. b., 3.33 m/s

  286. II. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 10/17, 56.84 s, 10.84 tr. b., 3.2 m/s

  287. I. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  288. I. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/9, 66.38 s, 39.38 tr. b., 2.73 m/s

  289. I. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 11/17, 52.08 s, 12.08 tr. b., 3.38 m/s

  290. Jumping open L, Bárny Modrá pampeliška: 8/22, 40.47 s, 7.47 tr. b., 4.05 m/s

  291. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  292. Agility Individuals Large, Bárny Modrá pampeliška: 48/95, 66.15 s, 33.15 tr. b., 3.1 m/s

  293. Agility Pairs Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  294. Agility Teams Large, Bárny Modrá pampeliška: 52/93, 57.97 s, 30.97 tr. b., 3.28 m/s

  295. Finals Individuals Large, Bárny Modrá pampeliška: 10/28, 64.19 s, 17.19 tr. b., 3.08 m/s

  296. Jumping Individuals Large, Bárny Modrá pampeliška: 42/92, 53.09 s, 13.09 tr. b., 3.69 m/s

  297. Jumping Nations Large, Bárny Modrá pampeliška: 39/96, 53.0 s, 13.0 tr. b., 3.49 m/s

  298. Jumping Pairs Large, Bárny Modrá pampeliška: 24/94, 53.12 s, 3.12 tr. b., 3.6 m/s

  299. Jumping Teams Large, Bárny Modrá pampeliška: 11/93, 44.43 s, 3.43 tr. b., 4.28 m/s

  300. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  301. Druhá zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/12, 53.38 s, 19.38 tr. b., 3.33 m/s

  302. První zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/12, 60.3 s, 23.3 tr. b., 2.79 m/s

  303. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  304. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 25/38, 45.4 s, 16.4 tr. b., 3.41 m/s

  305. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 14/38, 41.45 s, 16.45 tr. b., 3.23 m/s

  306. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  307. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  308. 1.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/8, 57.97 s, 14.97 tr. b., 3.19 m/s

  309. 2.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/8, 62.81 s, 15.81 tr. b., 2.88 m/s

  310. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  311. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Bárny Modrá pampeliška: 9/30, 57.3 s, 6.3 tr. b., 3.33 m/s

  312. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 13/28, 55.44 s, 17.44 tr. b., 2.94 m/s

  313. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  314. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  315. 1. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/6, 62.97 s, 19.97 tr. b., 3.06 m/s

  316. 2. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/6, 58.12 s, 17.12 tr. b., 3.1 m/s

  317. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  318. Horní Počernice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 3/11, 50.16 s, 8.16 tr. b., 3.27 m/s

  319. Horní Počernice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 6/11, 56.93 s, 28.93 tr. b., 3.34 m/s

  320. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  321. III. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/14, 49.66 s, 8.66 tr. b., 3.87 m/s

  322. II. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 11/14, 48.68 s, 26.68 tr. b., 3.33 m/s

  323. I. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  324. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  325. Agility Trial I, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  326. Jumping Trial I, Bárny Modrá pampeliška: 12/24, 48.62 s, 9.62 tr. b., 3.48 m/s

  327. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  328. Agility open L, Bárny Modrá pampeliška: 6/38, 43.52 s, 4.52 tr. b., 3.38 m/s

  329. Agility Vousatý pohár L, Bárny Modrá pampeliška: 3/9, 43.52 s, 4.52 tr. b., 3.38 m/s

  330. Jumping open L, Bárny Modrá pampeliška: 12/40, 42.48 s, 11.48 tr. b., 3.41 m/s

  331. Jumping Vousatý pohár L, Bárny Modrá pampeliška: 1/9, 42.48 s, 11.48 tr. b., 3.41 m/s

  332. Zkoušky LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/14, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  333. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  334. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/11, 47.69 s, 11.69 tr. b., 3.38 m/s

  335. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/11, 64.97 s, 15.97 tr. b., 2.92 m/s

  336. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  337. 1. ZK LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  338. 2. ZK LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/12, 69.5 s, 25.5 tr. b., 2.76 m/s

  339. Junioři - finále L, Bárny Modrá pampeliška: 4/9, 50.53 s, 9.53 tr. b., 3.19 m/s

  340. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  341. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  342. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/11, 56.18 s, 13.18 tr. b., 2.99 m/s

  343. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  344. Zkouška 1 LA3, Bárny Modrá pampeliška: 9/21, 55.17 s, 14.17 tr. b., 3.14 m/s

  345. Zkouška 2 LA3, Bárny Modrá pampeliška: 9/21, 63.86 s, 17.86 tr. b., 3.05 m/s

  346. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  347. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 9/23, 57.35 s, 14.35 tr. b., 3.24 m/s

  348. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/23, 39.96 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  349. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  350. Heroutice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 9/25, 61.08 s, 33.08 tr. b., 2.91 m/s

  351. Heroutice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 13/25, 45.47 s, 26.47 tr. b., 2.79 m/s

  352. Heroutice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  353. Řitka - únor 2017 - Zkoušky, 10. 02. 2017

  354. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  355. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 4/13, 56.72 s, 24.72 tr. b., 2.64 m/s

  356. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  357. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  358. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  359. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/8, 37.14 s, 1.14 tr. b., 3.39 m/s

  360. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  361. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 2/15, 43.53 s, 7.53 tr. b., 3.01 m/s

  362. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 1/15, 34.12 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  363. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  364. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 11/28, 43.21 s, 12.21 tr. b., 3.7 m/s

  365. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  366. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 7/13, 51.27 s, 8.27 tr. b., 3.2 m/s

  367. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  368. Czech Imp Jump Large, Bárny Modrá pampeliška: 22/59, 27.78 s, 9.78 tr. b., 3.6 m/s

  369. Jumping 1 Large, Bárny Modrá pampeliška: 11/59, 36.88 s, 0.88 tr. b., 4.28 m/s

  370. Jumping 2 Large, Bárny Modrá pampeliška: 16/59, 41.58 s, 12.58 tr. b., 3.66 m/s

  371. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  372. Agility LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: 26/63, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  373. Jumping LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: 25/63, 42.03 s, 4.03 tr. b., 3.66 m/s

  374. Jumping LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  375. Zkoušky LA2 neděle, Bárny Modrá pampeliška: 7/25, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  376. Zkoušky LA2 sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  377. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  378. Heroutice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 7/21, 43.1 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  379. Heroutice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  380. Heroutice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: 10/21, 61.34 s, 29.34 tr. b., 2.48 m/s

  381. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  382. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  383. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  384. Juniorský běh L, Bárny Modrá pampeliška: 4/12, 43.39 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  385. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  386. Horní Počernice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 12/19, 52.56 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  387. Horní Počernice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 5/19, 46.47 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  388. Horní Počernice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  389. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  390. Agility - děti, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  391. Agility družstva, Bárny Modrá pampeliška: 38/77, 53.04 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  392. Hra - děti, Bárny Modrá pampeliška: 9/22, 36.47 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  393. Jumping - děti, Bárny Modrá pampeliška: 5/22, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  394. Jumping družstva, Bárny Modrá pampeliška: 37/77, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  395. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  396. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  397. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  398. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  399. 1. Zka - LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/24, 52.74 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  400. 2. Zka - LA2, Bárny Modrá pampeliška: 5/24, 53.49 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  401. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  402. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  403. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  404. MR BD Agility, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  405. MR BD Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  406. Zk LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  407. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  408. Agility Plemen Large, Bárny Modrá pampeliška: 23/53, 55.06 s, 20.06 tr. b., 2.72 m/s

  409. Agility - podle roku narození Large, Bárny Modrá pampeliška: 20/53, 54.16 s, 18.16 tr. b., 2.84 m/s

  410. Jumping Družstev Large, Bárny Modrá pampeliška: 26/52, 53.31 s, 14.31 tr. b., 3.26 m/s

  411. Jumping Dvojic Large, Bárny Modrá pampeliška: 16/53, 54.03 s, 11.03 tr. b., 2.96 m/s

  412. Jumping Feny-Psi Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  413. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  414. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  415. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  416. Zkouska LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  417. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  418. Druhá zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  419. První zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/22, 51.61 s, 1.61 tr. b., 3.49 m/s

  420. Třetí zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  421. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  422. Agility So Large, Bárny Modrá pampeliška: 8/42, 52.61 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  423. Jumping So Large, Bárny Modrá pampeliška: 3/43, 45.21 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  424. LA2 So, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  425. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  426. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  427. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  428. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  429. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  430. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/17, 42.92 s, 0.92 tr. b., 3.42 m/s

  431. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 8/17, 50.96 s, 19.96 tr. b., 3.08 m/s

  432. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  433. 1.zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 4/20, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  434. 2.zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  435. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  436. D Agility 1, Bárny Modrá pampeliška: 9/11, 50.65 s, 22.83 tr. b., 3.49 m/s

  437. D Agility 2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  438. D Agility 3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  439. D Agility 4, Bárny Modrá pampeliška: 4/11, 47.63 s, 12.7 tr. b., 3.15 m/s

  440. D Jumping 1, Bárny Modrá pampeliška: 9/11, 37.23 s, 13.62 tr. b., 3.84 m/s

  441. D Jumping 2, Bárny Modrá pampeliška: 7/11, 44.85 s, 17.09 tr. b., 3.28 m/s

  442. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  443. ZkA. II. LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  444. ZkA. I LA2, Bárny Modrá pampeliška: 15/25, 57.14 s, 24.14 tr. b., 3.06 m/s

  445. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  446. Horní Počernice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 8/21, 55.17 s, 17.17 tr. b., 3.19 m/s

  447. Horní Počernice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  448. Horní Počernice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: 9/20, 68.39 s, 35.39 tr. b., 0.29 m/s

  449. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  450. Zkouska LA2 1, Bárny Modrá pampeliška: 6/35, 49.18 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  451. Zkouska LA2 2, Bárny Modrá pampeliška: 2/35, 58.82 s, 2.82 tr. b., 3.23 m/s

  452. Zkouska LA2 3, Bárny Modrá pampeliška: 18/32, 53.08 s, 18.08 tr. b., 3.01 m/s

  453. Zkouska LA2 4, Bárny Modrá pampeliška: 2/32, 54.22 s, 4.22 tr. b., 3.32 m/s

  454. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  455. Agility Open L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  456. Jumping Open L, Bárny Modrá pampeliška: 24/46, 48.27 s, 18.27 tr. b., 3.29 m/s

  457. Vousatý pohár A L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  458. Vousatý pohár J L, Bárny Modrá pampeliška: 6/8, 48.27 s, 18.27 tr. b., 3.29 m/s

  459. Zkoušky LA2, Bárny Modrá pampeliška: 2/17, 60.61 s, 4.61 tr. b., 3.17 m/s

  460. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  461. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 9/18, 52.99 s, 11.99 tr. b., 3.26 m/s

  462. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 8/18, 63.11 s, 27.11 tr. b., 2.74 m/s

  463. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/13, 57.35 s, 11.35 tr. b., 3.02 m/s

  464. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  465. Agility Open L, Bárny Modrá pampeliška: 4/30, 47.6 s, 3.6 tr. b., 3.11 m/s

  466. Finále L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  467. Zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  468. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  469. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 4/20, 59.75 s, 7.75 tr. b., 3.01 m/s

  470. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 4/20, 61.74 s, 11.74 tr. b., 3.08 m/s

  471. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  472. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  473. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 10/20, 56.78 s, 15.78 tr. b., 3.08 m/s

  474. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/20, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  475. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  476. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 16/55, 52.92 s, 5.92 tr. b., 3.21 m/s

  477. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 31/55, 51.29 s, 26.29 tr. b., 2.67 m/s

  478. Zkouška, Bárny Modrá pampeliška: 6/20, 44.57 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  479. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  480. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 5/27, 61.74 s, 11.74 tr. b., 3.03 m/s

  481. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 11/27, 52.19 s, 20.19 tr. b., 3.03 m/s

  482. JUNIOŘI L, Bárny Modrá pampeliška: 2/14, 48.5 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  483. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  484. Czech Imp Jump Large, Bárny Modrá pampeliška: 27/52, 28.72 s, 5.72 tr. b., 3.83 m/s

  485. Jumping 1 Large, Bárny Modrá pampeliška: 10/54, 45.72 s, 1.72 tr. b., 3.83 m/s

  486. Jumping 2 Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  487. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  488. agility, Bárny Modrá pampeliška: 14/51, 59.53 s, 24.53 tr. b., 2.91 m/s

  489. jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  490. zkouška, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  491. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  492. Czech Imp Jump Large, Bárny Modrá pampeliška: 33/63, 27.63 s, 9.63 tr. b., 3.62 m/s

  493. Jumping 1 Large, Bárny Modrá pampeliška: 25/63, 39.44 s, 13.44 tr. b., 4.01 m/s

  494. Jumping 2 Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  495. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  496. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  497. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 10/26, 66.07 s, 16.07 tr. b., 3.0 m/s

  498. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 1/10, 40.2 s, 3.2 tr. b., 3.48 m/s

  499. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  500. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  501. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 13/36, 43.5 s, 16.5 tr. b., 3.63 m/s

  502. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: 7/11, 48.05 s, 24.05 tr. b., 3.1 m/s

  503. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  504. Agility LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: 22/61, 55.79 s, 7.79 tr. b., 3.14 m/s

  505. Jumping LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: 28/63, 61.62 s, 29.62 tr. b., 2.92 m/s

  506. Jumping LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  507. Zkoušky LA2 neděle, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  508. Zkoušky LA2 sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  509. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  510. Heroutice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  511. Heroutice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  512. Heroutice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: 8/23, 48.18 s, 10.18 tr. b., 2.74 m/s

  513. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  514. Czech Imp Jump Large, Bárny Modrá pampeliška: 22/49, 25.68 s, 0.68 tr. b., 3.82 m/s

  515. Jumping 1 Large, Bárny Modrá pampeliška: 23/49, 42.51 s, 12.51 tr. b., 3.69 m/s

  516. Jumping 2 Large, Bárny Modrá pampeliška: 9/49, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  517. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  518. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  519. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  520. Jumping LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  521. Zkouška A2 - 1 LA2, Bárny Modrá pampeliška: 12/17, 40.29 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  522. Zkouška A2 - 2 LA2, Bárny Modrá pampeliška: 5/17, 51.07 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  523. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  524. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 21/43, 51.22 s, 19.22 tr. b., 3.44 m/s

  525. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  526. ZkA, Bárny Modrá pampeliška: 7/15, 46.0 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  527. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  528. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  529. Zkouška Agility LA2, Bárny Modrá pampeliška: 9/20, 58.53 s, 16.53 tr. b., 3.01 m/s

  530. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  531. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 41/72, 49.72 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  532. Agility - D, Bárny Modrá pampeliška: 9/23, 59.01 s, 13.01 tr. b., 2.91 m/s

  533. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  534. Jumping - D, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  535. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  536. JUMPING, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  537. LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/24, 50.58 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  538. ŠTAFETA DVOJIC LARGE, Bárny Modrá pampeliška: 6/48, 55.89 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  539. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  540. 1. ZkA, Bárny Modrá pampeliška: 5/18, 39.05 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  541. 2. ZkA, Bárny Modrá pampeliška: 9/18, 47.19 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  542. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  543. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  544. Agility LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  545. Jumping LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  546. Jumping LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: 26/35, 69.75 s, 36.75 tr. b., 2.51 m/s

  547. Malé finále LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: 4/4, 62.13 s, 15.13 tr. b., 2.95 m/s

  548. Zkoušky LA1 neděle, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  549. Zkoušky LA1 sobota, Bárny Modrá pampeliška: 3/11, 59.94 s, 24.94 tr. b., 2.7 m/s

  550. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  551. Agility I, Bárny Modrá pampeliška: 4/10, 39.82 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  552. Agility II, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  553. Agility Open, Bárny Modrá pampeliška: 8/21, 48.76 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  554. Jumping Open, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  555. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  556. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  557. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 31/44, 45.96 s, 11.96 tr. b., 2.92 m/s

  558. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: 4/12, 39.2 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  559. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  560. Agility III - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: 7/15, 50.48 s, 12.48 tr. b., 2.91 m/s

  561. Agility II - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  562. Agility I - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: 10/15, 45.03 s, 15.03 tr. b., 3.44 m/s

  563. Agility IV - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  564. Jumping II - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  565. Jumping I - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: 12/15, 44.66 s, 17.66 tr. b., 3.25 m/s

  566. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  567. LA1 druhý běh LA1, Bárny Modrá pampeliška: 8/18, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  568. LA1 první běh LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  569. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  570. 1. ZK LA1, Bárny Modrá pampeliška: 1/12, 46.6 s, 8.6 tr. b., 3.24 m/s

  571. 2. ZK LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  572. Junioři jump L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  573. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  574. 1. ZK LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  575. 2.ZK LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  576. Juniorský běh - 4.kolo L, Bárny Modrá pampeliška: 3/8, 51.59 s, 28.59 tr. b., 2.83 m/s

  577. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  578. zkouška 1 LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  579. zkouška 2 LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  580. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  581. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Bárny Modrá pampeliška: 12/48, 55.2 s, 10.2 tr. b., 3.12 m/s

  582. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 25/47, 48.13 s, 23.13 tr. b., 2.78 m/s

  583. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: 2/13, 42.13 s, 4.13 tr. b., 3.13 m/s

  584. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  585. Jumping LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: 23/72, 58.43 s, 17.43 tr. b., 3.11 m/s

  586. Zkoušky LA1 neděle, Bárny Modrá pampeliška: 4/16, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  587. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  588. Heroutice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  589. Heroutice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 7/16, 59.21 s, 26.21 tr. b., 2.45 m/s

  590. Heroutice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  591. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  592. LA1 I , Bárny Modrá pampeliška: 15/32, 78.41 s, 34.41 tr. b., 2.26 m/s

  593. LA1 II , Bárny Modrá pampeliška: 15/32, 38.96 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  594. Mrtník - Mrtnické dvojzkoušky, 06. 09. 2014

  595. LA1/1 LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  596. LA1/2 LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  597. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  598. Horní Počernice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 5/10, 71.18 s, 44.18 tr. b., 2.23 m/s

  599. Horní Počernice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  600. Plzeň Křimice - „Prázdninový pohár Václava“, 05. 07. 2014

  601. Zkouška 1 - LA1, Bárny Modrá pampeliška: 8/14, 39.71 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  602. Zkouška 2 - LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  603. Zkouška 3 - LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  604. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  605. 1. zk LA1, Bárny Modrá pampeliška: 7/10, 56.22 s, 23.22 tr. b., 2.44 m/s

  606. 2. zk LA1, Bárny Modrá pampeliška: 5/10, 75.25 s, 25.25 tr. b., 2.29 m/s

  607. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  608. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 20/30, 68.41 s, 23.41 tr. b., 2.46 m/s

  609. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  610. ZkA, Bárny Modrá pampeliška: 4/12, 48.93 s, 6.93 tr. b., 2.7 m/s

  611. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  612. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  613. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  614. ZkA 1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  615. ZkA 2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován