SOUTĚŽ KLUBŮ

  1. Datum: 26. 08. 2022
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068317 Natálie Šišovská A3Ch Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 40.7 4.91
2 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 42.12 4.75
3 049816 Ivana Vošahlíková A3Ch Aerosmith Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 45.37 4.41
4 073020 Jakub Coufal Bernie 0 0 0.0 0.0 48.64 4.11
5 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 36.58 5.47
6 086918 Lenka Přádná A3Ch Olly Odysee Hafkins 1 0 0.0 5.0 40.58 4.93
7 003521 Darina Hanusková Koki 0 1 0.0 5.0 41.82 4.78
8 009120 Kateřina Ošmerová Quickie Kwanah 1 0 0.0 5.0 42.53 4.7
9 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 1 0 0.0 5.0 46.5 4.3
10 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah 0 1 0.0 5.0 49.42 4.05
11 004119 Vanessa Vaníčková Lady Anabell 0 1 0.0 5.0 49.83 4.01
12 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 1 0 1.18 6.18 54.18 3.69
13 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 2 0 0.0 10.0 38.55 5.19
14 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 0 2 0.0 10.0 47.54 4.21
15 040322 Jana Kalibová Battle Mountain Bohemian Bluemoon 0 0 13.14 13.14 66.14 3.02
16 027817 Růžena Hronová Kelly 3 0 0.0 15.0 45.2 4.42
17 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně 3 0 0.0 15.0 46.76 4.28
18 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty 0 1 10.75 15.75 63.75 3.14
19 034122 Nikola Gálová The Believe in Hope Od Halířů 1 1 7.5 17.5 60.5 3.31
20 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 3 1 0.0 20.0 39.21 5.1
21 039720 Stella Polášková Bentley Arlet Star 1 1 33.83 43.83 86.83 2.3
22 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen 1 1 33.91 43.91 86.91 2.3
DIS 038420 Aneta Pechoušková Aina De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055021 Iveta Ouředníčková Archibald Crazy destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044221 Adam Grygar Pande-Mia z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059720 Milena Vaníčková Elizabeth Queen From Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061220 Michal Svatoš Engien Without Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081820 Adéla Mühlbacherová Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021922 Hana Stuchlíková Highway to Hell Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054721 Klára Havlíčková Twin Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065922 Anna Lálová X-tra Fine Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007820 Veronika Veselá Bandicoot Quick Dash DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063318 Barbara Matějková Erin Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012420 Ivana Vošahlíková Geo DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084316 Hana Stuchlíková A3Ch AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054422 Jana Grygarová Quantum Mr Q Beautiful Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS