Cz En

068317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Natálie Šišovská, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Alla Marcía z Údolí květin, Border kolie

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  2. Agility ML Krmení.cz: 5/23, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  3. Jumping ML PET2Me registr zvířat: 11/24, 41.25 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  4. Zkouška MLA3 Vento.cz PPP: 3/9, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  6. Agility: 27/58, 46.85 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  7. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 9/58, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  8. Jumping: 13/58, 39.93 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 12/59, 42.61 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  10. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  11. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 11/43, 38.56 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  12. SOUTĚŽ DVOJIC: 11/43, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  13. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  14. SOUTĚŽ KLUBŮ: 1/42, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  15. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 5/41, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  16. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  17. Agility 1 ML: 12/48, 41.49 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  18. Agility 2 ML: 5/48, 43.76 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  19. Jumping 1 ML: 21/49, 40.39 s, 20.0 tr. b., 5.45 m/s

  20. Jumping 2 ML: 3/43, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  21. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  22. 1. Agility L - Z l e t.: 17/29, 40.51 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  23. 2. Agility L - Z l e t.: 8/29, 42.1 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  24. 3. Jumping L - Z l e t.: 15/28, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  25. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  26. Agility ML: 3/17, 40.19 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  27. Jumping ML: 3/17, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  28. Zkouška MLA3: 1/3, 49.35 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  29. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  30. Zkouška MLA3 I.: 1/2, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  31. Zkouška MLA3 II.: 2/2, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  32. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  33. FINÁLE ML: 1/12, 44.58 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  34. neděle Jumping2+3 ML: 4/11, 40.38 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  35. Sobota Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  36. sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  37. sobota MLA3 II: 1/9, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  38. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  39. U19 Agility I: 10/13, 45.44 s, 11.96 tr. b., 4.8 m/s

  40. U19 Agility II: 6/13, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  41. U19 Agility III: Diskvalifikován

  42. U19 Jumping I: 5/13, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  43. U19 Jumping II: 4/13, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  44. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  45. Zkouška MLA3 I.: 1/3, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  46. Zkouška MLA3 II.: 1/3, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  48. Sobota Jumping2+3 ML: 2/14, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  49. Sobota MLA3 I.: 2/9, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  50. Sobota MLA3 II.: Diskvalifikován

  51. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  52. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 - MiniLarge: 1/16, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  54. Jumping 2 - MiniLarge: 7/16, 41.23 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  55. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  56. Agility open ML sobota: 4/11, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  57. FINÁLE agility ML: 1/4, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  58. Jumping ML neděle: 2/10, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  59. Jumping ML sobota: 3/11, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  60. Zkouška MLA3 neděle: Diskvalifikován

  61. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  62. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  63. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  64. 2. Jumping ML: 2/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  65. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  66. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  67. Jumping 2+3 ML: 2/13, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  68. MLA3 So I: Diskvalifikován

  69. MLA3 So II: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  71. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  72. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  73. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  74. Jumping L: Diskvalifikován

  75. Zkouška II. LA3: 8/15, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  76. Zkouška I. LA3: 3/15, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  77. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  78. MLA3 I.: 1/2, 48.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  79. MLA3 II.: 1/2, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  80. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  81. Agility Individual - J: 13/33, 49.56 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  82. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  83. Jumping Individual - J: 8/33, 42.05 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  84. Jumping Squads as Individual: 3/41, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  85. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  86. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 20/37, 33.15 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  87. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  88. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 9/35, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  89. SOUTĚŽ KLUBŮ: 8/37, 37.29 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  90. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 1/36, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  91. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 10/36, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  92. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  93. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  94. Agility 2 ML: 4/29, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  95. Jumping 1 ML: 2/34, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  96. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  97. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  98. 1. Zkouška MLA3: 2/2, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  99. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 43.69 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  100. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  101. 1. Zkouška MLA3: 2/10, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  102. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  103. 3. Zkouška MLA3: 7/10, 38.55 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  104. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  105. TRIAL I.: 1/5, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  106. TRIAL II.: 1/5, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  107. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  108. ZkA. MLA3 I.: 1/10, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  109. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  110. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  111. 1. Agility L Děti: 1/6, 45.76 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  112. 2. Agility L Děti: 2/6, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  113. 3. Jumping L Děti: Diskvalifikován

  114. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  115. Agility ML: Diskvalifikován

  116. Jumping ML: 7/18, 29.37 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  117. Zkouška A3 ML: 2/7, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  118. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  119. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 6/14, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  120. Agility Spokojenypes.cz ML: 8/14, 50.68 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  121. Jelení Jumping ML: Diskvalifikován

  122. Jumping Short ML Jacob & Joseph: 5/14, 23.01 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  123. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  124. Agility D Individual: 3/8, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  125. Agility Squads: Diskvalifikován

  126. Jumping D Individual: 1/8, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  127. Jumping Squads: 8/22, 37.71 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  128. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  129. Jumping 1 - ML: 3/13, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  130. Jumping 2 - ML: 8/13, 36.21 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  131. Jumping 3 - ML: 1/13, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  132. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  133. I. agility ML: Diskvalifikován

  134. II. agility ML: 10/37, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  135. II. jumping ML: Diskvalifikován

  136. I. jumping ML: 21/37, 34.59 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  137. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  138. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  139. Agility 2 ML: 4/10, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  140. Finále ML: 1/8, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  141. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  142. Jumping 2 ML: 5/10, 38.38 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  143. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  144. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  145. A3 II ML: 2/7, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  146. A3 I ML: Diskvalifikován

  147. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  148. Agility ML: 2/14, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  149. Jumping ML: 2/14, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  150. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  151. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  153. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  154. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  155. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  156. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  157. A3 II ML: Diskvalifikován

  158. A3 I ML: 1/6, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  159. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  160. A3 II ML: 5/10, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  161. A3 I ML: 2/10, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  162. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  163. Agility ML: 1/11, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  164. Jumping ML: Diskvalifikován

  165. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  166. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  167. Jumping ML: Diskvalifikován

  168. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  169. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  170. Agility D: Diskvalifikován

  171. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  172. Jumping D: Diskvalifikován

  173. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  174. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  175. A3 Large: 3/12, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  176. A3 Large: Diskvalifikován

  177. Agility Open Large: Diskvalifikován

  178. Agility Open Large: Diskvalifikován

  179. Jumping Open Large: 2/31, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  180. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  181. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  182. Agility Open: 44/125, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  183. Agility Squads as Individual: 17/137, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  184. Jumping Open: 24/136, 41.14 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  185. Jumping Squads as Individual: 23/138, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  186. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  187. Soutěž družstev: 12/41, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  188. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  189. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 4/39, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  190. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  191. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 5/39, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  192. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  193. Agility L: Diskvalifikován

  194. Jumping L: 15/37, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  195. Zkouška LA3: 5/16, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  196. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  197. Ne. - Agility II. L: 3/105, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  198. Ne. - Jumping II. L: 18/96, 37.44 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  199. So. - Agility I. L: 30/105, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  200. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  201. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  202. 1. Large - Agi - Děti: 3/7, 48.66 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  203. 2. Large - Agi - Děti: 1/7, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  204. 3. Large - Jum - Děti: 1/7, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  205. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  206. QA1 agility: 12/123, 46.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  207. QA2 agility: 51/120, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  208. QA3 agility: 31/120, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  209. QJ1 jumping: 74/123, 40.33 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  210. QJ2 jumping: 18/122, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  211. QJ3 jumping: 14/111, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  212. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  213. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  214. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 22/109, 16.94 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  215. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 42/169, 37.5 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  216. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 10/110, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  217. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  218. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  219. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 56/170, 37.26 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  220. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  221. Agility LA: 12/32, 33.86 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  222. Jumping LA: 7/32, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  223. Zkouška LA2: 1/12, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  224. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  225. Agility Finále: 3/14, 40.27 s, 2.27 tr. b., 4.82 m/s

  226. Agility I.: 9/47, 41.0 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  227. Agility II.: 3/45, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  228. Agility III.: 7/42, 44.04 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  229. Jumping Finále: Diskvalifikován

  230. Jumping I.: 3/47, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  231. Jumping II.: 16/45, 37.97 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  232. Jumping III.: 6/40, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  233. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  234. D Agility IV: Diskvalifikován

  235. D Agility V: 1/7, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  236. D Agility VI: 2/6, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  237. D Jumping III: 3/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  238. D Jumping IV: 3/7, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  239. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  240. Tuneliáda L: 1/13, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  241. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  242. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  243. Agility open L: 3/36, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  244. Jumping open L: Diskvalifikován

  245. Zkouška LA2: 2/9, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  246. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  247. D Agility I: 4/8, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  248. D Agility II: 2/8, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  249. D Agility III: 4/8, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  250. D Jumping I: 2/8, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  251. D Jumping II: 4/8, 31.09 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  252. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  253. Jumping: Diskvalifikován

  254. Zkouška 1: 5/17, 43.56 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  255. Zkouška 2: 1/17, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  256. Zkouška 3: 3/16, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  257. Zkouška 4: 5/16, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  258. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  259. Agility LA sobota: 13/70, 37.86 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  260. Finále LA neděle: 14/33, 49.23 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  261. Jumping LA neděle: 9/70, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  262. Jumping LA sobota: 7/71, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  263. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  264. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  265. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  266. Tuneliada L: 1/15, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  267. Zkouška LA2: 2/7, 46.99 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  268. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  269. Jumping DUO L: 3/11, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  270. Jumping Open L: 2/17, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  271. zkouška jumping J1 LA2: 1/7, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  272. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  273. Jumping: 16/22, 29.79 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  274. Jumping DUO: 1/11, 26.1 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  275. Zkouška: 4/8, 29.95 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  276. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  277. Jumping: Diskvalifikován

  278. Jumping DUO: 2/16, 25.61 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  279. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  280. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  281. Jumping: 10/24, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  282. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  283. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  284. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  285. Druhá zkouška neděle LA2: 1/7, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  286. Druhá zkouška sobota LA2: Diskvalifikován

  287. První zkouška neděle LA2: 1/7, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  288. První zkouška sobota LA2: 1/6, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  289. SuperG Basic agility L: 1/8, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  290. SuperG Basic jumping L: 4/11, 36.32 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  291. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  292. Agility L: 3/22, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  293. Jumping L: 2/22, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  294. Zkoušky LA2: 1/8, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  295. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  296. Agility L: 13/29, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  297. Jumping L: 11/29, 28.55 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  298. Zkouška - LA2: 4/8, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  299. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  300. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  301. D Agility: 3/26, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  302. D Hra: 13/25, 32.13 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  303. D Jumping: Diskvalifikován

  304. JUMPING DRUZSTVA: 28/79, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  305. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  306. Agility L: 9/27, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  307. Jumping L: 2/26, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  308. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  309. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  310. Agility 1: 3/54, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  311. Agility 2: 7/51, 53.02 s, 11.02 tr. b., 3.43 m/s

  312. Agility 3: Diskvalifikován

  313. Finále Agility LA: Diskvalifikován

  314. Finále Jumping LA: Diskvalifikován

  315. Jumping 1: 11/54, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  316. Jumping 2: Diskvalifikován

  317. Jumping 3: 3/45, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  318. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  319. Agility_: Diskvalifikován

  320. Jumping_: 7/40, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  321. Zkouška - LA2: 9/20, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  322. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  323. 1. zkouška LA1: 1/9, 32.88 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  324. 2. zkouška LA1: 1/9, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  325. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  326. Barelový a tunelový běh L: 2/35, 26.17 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  327. Zkouška LA1: 1/12, 34.61 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  328. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  329. 1. zkouška LA1: 2/12, 28.33 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  330. 2. zkouška LA1: 1/12, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  331. Junioři L: Diskvalifikován