Cz En

068317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Natálie Šišovská, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Alla Marcía z Údolí květin, Border kolie

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  2. 1. Agility L - Z l e t.: 17/29, 40.51 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  3. 2. Agility L - Z l e t.: 8/29, 42.1 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  4. 3. Jumping L - Z l e t.: 15/28, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  5. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  6. Agility ML: 3/17, 40.19 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  7. Jumping ML: 3/17, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  8. Zkouška MLA3: 1/3, 49.35 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  9. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  10. Zkouška MLA3 I.: 1/2, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  11. Zkouška MLA3 II.: 2/2, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  12. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  13. FINÁLE ML: 1/12, 44.58 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  14. neděle Jumping2+3 ML: 4/11, 40.38 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  15. Sobota Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  16. sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  17. sobota MLA3 II: 1/9, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  18. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  19. U19 Agility I: 10/13, 45.44 s, 11.96 tr. b., 4.8 m/s

  20. U19 Agility II: 6/13, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  21. U19 Agility III: Diskvalifikován

  22. U19 Jumping I: 5/13, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  23. U19 Jumping II: 4/13, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  24. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  25. Zkouška MLA3 I.: 1/3, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  26. Zkouška MLA3 II.: 1/3, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  27. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  28. Sobota Jumping2+3 ML: 2/14, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  29. Sobota MLA3 I.: 2/9, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  30. Sobota MLA3 II.: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  32. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  33. Jumping 1 - MiniLarge: 1/16, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  34. Jumping 2 - MiniLarge: 7/16, 41.23 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  35. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  36. Agility open ML sobota: 4/11, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  37. FINÁLE agility ML: 1/4, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  38. Jumping ML neděle: 2/10, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  39. Jumping ML sobota: 3/11, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  40. Zkouška MLA3 neděle: Diskvalifikován

  41. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  42. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  43. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  44. 2. Jumping ML: 2/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  45. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  46. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  47. Jumping 2+3 ML: 2/13, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  48. MLA3 So I: Diskvalifikován

  49. MLA3 So II: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  51. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  52. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  53. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  54. Jumping L: Diskvalifikován

  55. Zkouška II. LA3: 8/15, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  56. Zkouška I. LA3: 3/15, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  57. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  58. MLA3 I.: 1/2, 48.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  59. MLA3 II.: 1/2, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  60. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  61. Agility Individual - J: 13/33, 49.56 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  62. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  63. Jumping Individual - J: 8/33, 42.05 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  64. Jumping Squads as Individual: 3/41, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  65. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  66. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 20/37, 33.15 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  67. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  68. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 9/35, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  69. SOUTĚŽ KLUBŮ: 8/37, 37.29 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  70. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 1/36, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  71. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 10/36, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  72. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  73. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  74. Agility 2 ML: 4/29, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  75. Jumping 1 ML: 2/34, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  76. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  77. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  78. 1. Zkouška MLA3: 2/2, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  79. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 43.69 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  80. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  81. 1. Zkouška MLA3: 2/10, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  82. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  83. 3. Zkouška MLA3: 7/10, 38.55 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  84. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  85. TRIAL I.: 1/5, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  86. TRIAL II.: 1/5, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  87. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  88. ZkA. MLA3 I.: 1/10, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  89. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  90. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  91. 1. Agility L Děti: 1/6, 45.76 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  92. 2. Agility L Děti: 2/6, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  93. 3. Jumping L Děti: Diskvalifikován

  94. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  95. Agility ML: Diskvalifikován

  96. Jumping ML: 7/18, 29.37 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  97. Zkouška A3 ML: 2/7, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  98. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  99. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 6/14, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  100. Agility Spokojenypes.cz ML: 8/14, 50.68 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  101. Jelení Jumping ML: Diskvalifikován

  102. Jumping Short ML Jacob & Joseph: 5/14, 23.01 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  103. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  104. Agility D Individual: 3/8, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  105. Agility Squads: Diskvalifikován

  106. Jumping D Individual: 1/8, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  107. Jumping Squads: 8/22, 37.71 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  108. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  109. Jumping 1 - ML: 3/13, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  110. Jumping 2 - ML: 8/13, 36.21 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  111. Jumping 3 - ML: 1/13, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  112. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  113. I. agility ML: Diskvalifikován

  114. II. agility ML: 10/37, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  115. II. jumping ML: Diskvalifikován

  116. I. jumping ML: 21/37, 34.59 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  117. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  118. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  119. Agility 2 ML: 4/10, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  120. Finále ML: 1/8, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  121. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  122. Jumping 2 ML: 5/10, 38.38 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  123. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  125. A3 II ML: 2/7, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  126. A3 I ML: Diskvalifikován

  127. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  128. Agility ML: 2/14, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  129. Jumping ML: 2/14, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  130. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  131. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  132. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  133. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  134. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  135. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  136. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  137. A3 II ML: Diskvalifikován

  138. A3 I ML: 1/6, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  139. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  140. A3 II ML: 5/10, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  141. A3 I ML: 2/10, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  142. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  143. Agility ML: 1/11, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  144. Jumping ML: Diskvalifikován

  145. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  146. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  147. Jumping ML: Diskvalifikován

  148. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  149. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  150. Agility D: Diskvalifikován

  151. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  152. Jumping D: Diskvalifikován

  153. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  154. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  155. A3 Large: 3/12, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  156. A3 Large: Diskvalifikován

  157. Agility Open Large: Diskvalifikován

  158. Agility Open Large: Diskvalifikován

  159. Jumping Open Large: 2/31, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  160. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  161. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  162. Agility Open: 44/125, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  163. Agility Squads as Individual: 17/137, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  164. Jumping Open: 24/136, 41.14 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  165. Jumping Squads as Individual: 23/138, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  166. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  167. Soutěž družstev: 12/41, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  168. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  169. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 4/39, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  170. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  171. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 5/39, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  172. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  173. Agility L: Diskvalifikován

  174. Jumping L: 15/37, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  175. Zkouška LA3: 5/16, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  176. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  177. Ne. - Agility II. L: 3/105, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  178. Ne. - Jumping II. L: 18/96, 37.44 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  179. So. - Agility I. L: 30/105, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  180. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  181. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  182. 1. Large - Agi - Děti: 3/7, 48.66 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  183. 2. Large - Agi - Děti: 1/7, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  184. 3. Large - Jum - Děti: 1/7, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  185. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  186. QA1 agility: 12/123, 46.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  187. QA2 agility: 51/120, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  188. QA3 agility: 31/120, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  189. QJ1 jumping: 74/123, 40.33 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  190. QJ2 jumping: 18/122, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  191. QJ3 jumping: 14/111, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  192. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  193. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  194. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 22/109, 16.94 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  195. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 42/169, 37.5 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  196. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 10/110, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  197. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  198. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  199. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 56/170, 37.26 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  200. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  201. Agility LA: 12/32, 33.86 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  202. Jumping LA: 7/32, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  203. Zkouška LA2: 1/12, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  204. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  205. Agility Finále: 3/14, 40.27 s, 2.27 tr. b., 4.82 m/s

  206. Agility I.: 9/47, 41.0 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  207. Agility II.: 3/45, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  208. Agility III.: 7/42, 44.04 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  209. Jumping Finále: Diskvalifikován

  210. Jumping I.: 3/47, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  211. Jumping II.: 16/45, 37.97 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  212. Jumping III.: 6/40, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  213. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  214. D Agility IV: Diskvalifikován

  215. D Agility V: 1/7, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  216. D Agility VI: 2/6, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  217. D Jumping III: 3/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  218. D Jumping IV: 3/7, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  219. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  220. Tuneliáda L: 1/13, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  221. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  223. Agility open L: 3/36, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  224. Jumping open L: Diskvalifikován

  225. Zkouška LA2: 2/9, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  226. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  227. D Agility I: 4/8, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  228. D Agility II: 2/8, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  229. D Agility III: 4/8, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  230. D Jumping I: 2/8, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  231. D Jumping II: 4/8, 31.09 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  232. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  233. Jumping: Diskvalifikován

  234. Zkouška 1: 5/17, 43.56 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  235. Zkouška 2: 1/17, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  236. Zkouška 3: 3/16, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  237. Zkouška 4: 5/16, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  238. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  239. Agility LA sobota: 13/70, 37.86 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  240. Finále LA neděle: 14/33, 49.23 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  241. Jumping LA neděle: 9/70, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  242. Jumping LA sobota: 7/71, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  243. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  244. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  245. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  246. Tuneliada L: 1/15, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  247. Zkouška LA2: 2/7, 46.99 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  248. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  249. Jumping DUO L: 3/11, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  250. Jumping Open L: 2/17, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  251. zkouška jumping J1 LA2: 1/7, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  252. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  253. Jumping: 16/22, 29.79 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  254. Jumping DUO: 1/11, 26.1 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  255. Zkouška: 4/8, 29.95 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  256. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  257. Jumping: Diskvalifikován

  258. Jumping DUO: 2/16, 25.61 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  259. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  260. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  261. Jumping: 10/24, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  262. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  263. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  264. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  265. Druhá zkouška neděle LA2: 1/7, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  266. Druhá zkouška sobota LA2: Diskvalifikován

  267. První zkouška neděle LA2: 1/7, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  268. První zkouška sobota LA2: 1/6, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  269. SuperG Basic agility L: 1/8, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  270. SuperG Basic jumping L: 4/11, 36.32 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  271. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  272. Agility L: 3/22, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  273. Jumping L: 2/22, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  274. Zkoušky LA2: 1/8, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  275. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  276. Agility L: 13/29, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  277. Jumping L: 11/29, 28.55 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  278. Zkouška - LA2: 4/8, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  279. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  280. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  281. D Agility: 3/26, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  282. D Hra: 13/25, 32.13 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  283. D Jumping: Diskvalifikován

  284. JUMPING DRUZSTVA: 28/79, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  285. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  286. Agility L: 9/27, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  287. Jumping L: 2/26, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  288. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  289. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  290. Agility 1: 3/54, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  291. Agility 2: 7/51, 53.02 s, 11.02 tr. b., 3.43 m/s

  292. Agility 3: Diskvalifikován

  293. Finále Agility LA: Diskvalifikován

  294. Finále Jumping LA: Diskvalifikován

  295. Jumping 1: 11/54, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  296. Jumping 2: Diskvalifikován

  297. Jumping 3: 3/45, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  298. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  299. Agility_: Diskvalifikován

  300. Jumping_: 7/40, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  301. Zkouška - LA2: 9/20, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  302. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  303. 1. zkouška LA1: 1/9, 32.88 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  304. 2. zkouška LA1: 1/9, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  305. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  306. Barelový a tunelový běh L: 2/35, 26.17 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  307. Zkouška LA1: 1/12, 34.61 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  308. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  309. 1. zkouška LA1: 2/12, 28.33 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  310. 2. zkouška LA1: 1/12, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  311. Junioři L: Diskvalifikován