055021

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Ouředníčková

    Arrow_down

Pes

  1. Archibald Crazy destiny, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 11. 05. 2024

  2. Jumping Družstev: 11/15, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  3. Jumping Dva krát Dva: 9/17, 25.08 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. Jumping EKOgility: Diskvalifikován

  5. Praha 14, Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2024

  6. LA1: Diskvalifikován

  7. LA1 II: Diskvalifikován

  8. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  9. 1. Zkouška LA1: 7/24, 38.68 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  10. 2. Zkouška LA1: 7/24, 33.62 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  11. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  12. 3. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  13. 4. zkouška A1 L: 4/7, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  14. Kladno - Zkoušky - březen 2024, 08. 03. 2024

  15. 1. Zkouška LA1: 3/8, 36.48 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  16. 2. zkouška LA1: 3/8, 28.6 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  17. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  18. 1. zkouška A1 L: 2/9, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  19. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  20. 3. zkouška A1 L: 5/9, 35.91 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s

  21. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  22. 1. Zkouška LA1: 7/12, 36.81 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  23. 2. Zkouška LA1: 6/12, 35.58 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  24. Kladno - Zkoušky - únor 2024, 16. 02. 2024

  25. 1. Zkouška LA1: 1/4, 30.16 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  26. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  27. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 02. 2024

  28. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  29. První zkouška: Diskvalifikován

  30. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 03. 02. 2024

  31. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  32. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  33. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  34. 1. Zkouška LA1: 4/12, 30.61 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  35. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  37. Czech Imp Jump Large: 21/33, 28.06 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  38. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  40. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 08. 12. 2023

  41. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  42. První zkouška: Diskvalifikován

  43. Kladno - Zkoušky - prosinec 2023, 01. 12. 2023

  44. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  47. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  48. První zkouška: Diskvalifikován

  49. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  50. Czech Imp Jump Large: 38/52, 25.84 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  51. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  52. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  53. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  54. Jumping L: 9/24, 43.8 s, 15.8 tr. b., 3.77 m/s

  55. Zkouška I. LA1: 3/9, 34.35 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  56. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  57. Agility družstev L: 13/28, 42.36 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  58. Agility jednotlivců L: Diskvalifikován

  59. Hra neděle L: 24/33, 15.82 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  60. Hra sobota L: 20/28, 22.71 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  61. Jumping družstev L: 15/28, 35.26 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  62. Jumping jednotlivců L: Diskvalifikován

  63. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 21. 10. 2023

  64. 1. Zkouška LA1: 2/7, 35.91 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  65. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  67. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  68. 2.zkouška LA1: 3/15, 35.81 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  69. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  70. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  71. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  72. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  73. 1. Zkouška LA1: 4/9, 36.44 s, 30.0 tr. b., 3.92 m/s

  74. 2. Zkouška LA1: 2/9, 34.25 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  75. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  76. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  77. Zkouška L A1 - II.: 3/8, 35.43 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  78. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 24. 09. 2023

  79. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  81. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  82. 1. Zkouška LA1: 5/15, 27.21 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  83. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  85. Agility – soutěž klubů: Diskvalifikován

  86. Jumping soutež družstev: Diskvalifikován

  87. Jumping soutež dvojic: 16/28, 40.41 s, 20.41 tr. b., 3.93 m/s

  88. Jumping soutež Feny x Psi: Diskvalifikován

  89. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  90. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška LA1: 2/7, 33.89 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  92. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  93. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. 2.zkouška LA1: 12/16, 25.95 s, 20.0 tr. b., 6.28 m/s

  95. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  96. 1. Zkouška LA1: 3/16, 32.76 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  97. 2. Zkouška LA1: 1/16, 32.63 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  98. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  99. Agility – soutěž jednotlivců: Diskvalifikován

  100. Jumping družstev: Diskvalifikován

  101. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  102. LA1 I: 1/7, 32.69 s, 20.0 tr. b., 4.93 m/s

  103. LA 1 II: Diskvalifikován

  104. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  105. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA1: 9/12, 31.67 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  107. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  108. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  109. 2.zkouška LA1: 7/14, 44.11 s, 25.0 tr. b., 3.74 m/s

  110. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  111. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  112. První zkouška: Diskvalifikován

  113. Kladno - Zkoušky - březen 2023, 10. 03. 2023

  114. 1. zkouška LA1: 6/8, 37.74 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  115. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  116. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  117. Zkouška I. A1 L: Diskvalifikován

  118. Zkouška II. A1 L: 3/5, 37.88 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  119. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  120. 1. Zkouška LA1: 5/13, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  121. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  122. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 18. 11. 2022

  123. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  124. První zkouška: 1/10, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  125. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  126. Jumping L: Diskvalifikován

  127. Zkouška II. LA1: 2/9, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  128. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  129. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  130. Czech Imp Jump Large: 11/17, 35.22 s, 19.22 tr. b., 3.41 m/s

  131. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  132. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  133. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  134. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška LA1: 6/13, 34.7 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  136. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  137. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  138. I. Zk LA1: 3/9, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  139. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  140. 1.zkouška LA1: 5/12, 33.12 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  141. 2.zkouška LA1: 3/12, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  142. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  143. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA1 II.: 6/12, 30.94 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  145. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  146. LA1: 2/5, 43.25 s, 31.25 tr. b., 3.38 m/s

  147. LA1 II: Diskvalifikován

  148. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  149. Součty 1. zkoušky MLA1 + LA1: Diskvalifikován

  150. Součty 2. zkoušky MLA1 + LA1: Diskvalifikován

  151. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  153. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  154. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  155. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  156. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  157. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  158. SOUTĚŽ DVOJIC: 32/43, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  159. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  160. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  161. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 24/41, 45.06 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  162. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  163. 1. Zkouška LA1: 4/10, 38.31 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  164. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  165. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  166. Zkouška L A1 - I.: 3/7, 33.34 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  167. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  168. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  169. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  170. Zkouška L A1 - II.: 6/10, 35.97 s, 25.0 tr. b., 4.64 m/s

  171. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  172. DVA KRÁT DVA 1.: Diskvalifikován

  173. DVA KRÁT DVA 2.: 6/17, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  174. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců: Diskvalifikován

  175. Skok do výběhu – Jumping družstev: Diskvalifikován

  176. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  177. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  178. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  180. 1. zkouška L A1: Diskvalifikován

  181. 2. zkouška L A1: 2/7, 44.37 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s