074320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Keyřová

    Arrow_down

Pes

  1. Oconee Mystic Maze Fallcat, Australský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. 3.zkouška: 4/15, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  6. Jumping LIGHT: 7/14, 22.94 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  7. Jumping OPEN I: Diskvalifikován

  8. Jumping OPEN II: 8/10, 31.93 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  9. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  10. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  11. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  12. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  13. ZkA. III. MLA1: Diskvalifikován

  14. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  15. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  16. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  17. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  18. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  20. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  21. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  23. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  24. 1. zkouška A1 ML: 1/1, 45.68 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  25. 2. zkouška A1 ML: 1/1, 43.56 s, 20.0 tr. b., 3.44 m/s

  26. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  27. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  28. 2 zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  29. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  30. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  32. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  33. 1. zkouška A1 ML: 1/4, 47.67 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  34. 2.zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  35. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  36. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  38. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  39. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  40. 1. Zkouška MLA1: 2/6, 45.25 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  41. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  42. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  43. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  44. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  46. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  47. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  48. I. zkouška A1 ML: 3/3, 34.04 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  49. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  50. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  52. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  53. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  54. I. zkouška A1 ML: 6/7, 52.65 s, 16.65 tr. b., 3.04 m/s

  55. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  56. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  57. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  58. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  59. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  61. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  62. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  63. 1. zkouška A1 ML: 3/3, 58.32 s, 19.32 tr. b., 3.02 m/s

  64. 2. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  65. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  66. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  67. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  68. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  69. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  71. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován