008721

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikol Cholastová

    Arrow_down

Pes

  1. Be Ready to Win Bellis Hope, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 1 I: Diskvalifikován

  3. Agility 2 I: Diskvalifikován

  4. Agility 3 I: 15/54, 41.75 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  5. Agility 4 I: Diskvalifikován

  6. Grand Final I: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 I: 4/58, 39.64 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  8. Jumping 2 I: Diskvalifikován

  9. Warm Up I: 14/56, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  10. Sedlec u Mikulova - CZECH CUP, 30. 06. 2024

  11. Agility M/L: 1/9, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  12. Jumping M/L: 3/9, 28.1 s, 5.0 tr. b., 6.26 m/s

  13. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd 2024, 29. 06. 2024

  14. 1. Zkouška A3 ML: 1/5, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  15. 2. Zkouška A3 ML: 1/5, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  16. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky I., 08. 05. 2024

  17. druhá zkouška A3 ML: 1/2, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  18. první zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  19. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  20. QA4 Agility: Diskvalifikován

  21. QA5 Agility: 22/69, 40.34 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  22. QA6 Agility: Diskvalifikován

  23. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ5 Jumping: 3/69, 40.09 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  25. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  26. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  27. QA1 Agility: Diskvalifikován

  28. QA2 Agility: 6/81, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  29. QA3 Agility: Diskvalifikován

  30. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  31. QJ2 Jumping: 33/80, 38.45 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  32. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  33. Zlechov - Jarní dvojzkoušky, 13. 04. 2024

  34. 1 Zkouška: 1/3, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  35. 2. Zkouška: 1/3, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  36. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  37. Zkouška I. A3 ML: Diskvalifikován

  38. Zkouška II. A3 ML: Diskvalifikován

  39. Zkouška III. A3 ML: Diskvalifikován

  40. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  41. A3 ML 1.zkouška: 3/7, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  42. A3 ML 2.zkouška: Diskvalifikován

  43. Jumping ML: 1/13, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  44. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  45. A3 ML 1.zkouška: Diskvalifikován

  46. A3 ML 2.zkouška: Diskvalifikován

  47. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  48. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  50. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  51. 1. zkouška agility: 1/11, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  52. 2. zkouška agility: 3/11, 41.21 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  53. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  54. Agility ML: 1/14, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  55. Jumping ML: Diskvalifikován

  56. ZkouškaMLA3: Diskvalifikován

  57. Brno - Páteční disco!, 24. 11. 2023

  58. 1. A3 zkouška I: 1/3, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  59. 2. A3 zkouška I: Diskvalifikován

  60. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  61. Jumping I.: 5/12, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  62. Jumping II.: 1/12, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  63. Jumping III.: 2/12, 17.39 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  64. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  65. Agility: 1/8, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  66. Agility CHALLENGE: 1/6, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  67. Jumping: Diskvalifikován

  68. Jumping CHALLENGE: 2/6, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  69. Rohatec - Podzimní jumpingy, 01. 10. 2023

  70. 1. jumping ML: 1/6, 28.95 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  71. 2. jumping ML: 1/6, 27.87 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  72. 3. jumping ML: 1/6, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  73. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  74. Jumping ML: Diskvalifikován

  75. Open ML: 1/13, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  76. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  77. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  78. Agility družstev ML: 7/42, 43.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  79. Agility jednotlivci ML: Diskvalifikován

  80. Jumping družstev ML: Diskvalifikován

  81. Jumping jednotlivci ML: 8/41, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  82. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  83. 1. Zkouška MLA3: 3/9, 43.48 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  84. 2. Zkouška MLA3: 2/9, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  85. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky I., 21. 07. 2023

  86. druhá zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  87. první zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  88. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  89. Agility II. M/L: 1/8, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  90. Agility I. M/L: 3/8, 44.57 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  91. Jumpingy M/L: Diskvalifikován

  92. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  93. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále ML: 1/20, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  94. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML: 10/22, 31.91 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  95. Power & Speed MASTERS ML: Diskvalifikován

  96. Speciální závod - Finále ML: Diskvalifikován

  97. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: 3/33, 29.13 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  98. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  99. Tachyon Trophy MASTERS ML: Diskvalifikován

  100. Závod družstev OPEN + MASTERS ML: 15/33, 42.06 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  101. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  102. Agility 1: 1/49, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  103. Agility 2: 1/43, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  104. Jumping 1: Diskvalifikován

  105. Jumping 2: Diskvalifikován

  106. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2023

  107. druhá zkouška : Diskvalifikován

  108. první zkouška: 1/4, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  109. třetí zkouška: Diskvalifikován

  110. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  111. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  112. 2nd Agility Trial: 1/3, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  113. 3rd Agility Trial: Diskvalifikován

  114. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  115. Agility MLA: Diskvalifikován

  116. Jumping MLA: Diskvalifikován

  117. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  118. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  119. Agility III 500: 5/29, 43.73 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  120. Agility II 500: Diskvalifikován

  121. Agility I 500: 8/36, 36.62 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  122. Jumping III 500: 2/33, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  123. Jumping II 500: 22/36, 40.29 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  124. Jumping I 500: Diskvalifikován

  125. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  126. Zkouška I.: Diskvalifikován

  127. Zkouška II.: 3/10, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  128. Zkouška III.: Diskvalifikován

  129. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  130. 1. zkouška: 1/11, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  131. 2. zkouška: 1/12, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  132. 3. zkouška: Diskvalifikován

  133. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  134. 1. Zkouška LA2: 1/14, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  135. 2. Zkouška LA2: 1/14, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  136. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  137. Zkouška 1.: 5/8, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  138. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  139. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  140. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  141. Agility J: Diskvalifikován

  142. Agility Squads as Individual: 1/29, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  143. Jumping J: 6/21, 32.57 s, 5.0 tr. b., 6.45 m/s

  144. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  145. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 17. 09. 2022

  146. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. 3.Zkouška LA2: 2/6, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  149. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III., 26. 08. 2022

  150. druhá A2 ML: Diskvalifikován

  151. první A2 ML: 1/3, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  152. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 20. 08. 2022

  153. Agility Trial I: Diskvalifikován

  154. Agility Trial II: Diskvalifikován

  155. Agility Trial III: Diskvalifikován

  156. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  157. I. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  158. ll. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  159. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 2/2022, 31. 07. 2022

  160. 1. Zkouška LA2: 3/13, 34.25 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  161. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  163. I. Zkouška MLA2: 2/11, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  164. lll. Zkouška MLA2: 7/11, 33.95 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  165. ll. Zkouška MLA2: 1/11, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  166. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 11. 06. 2022

  167. 1. Zkouška MLA2: 2/6, 42.26 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  168. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  169. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  170. zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  171. zkouška MLA2 2: 1/8, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  172. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  173. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  175. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  176. 1. Zkouška MLA2: 2/5, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  177. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  178. 3. Zkouška MLA2: 5/10, 32.74 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  179. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  180. 1. Zkouška LA1: 7/17, 31.52 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  181. 2. Zkouška LA1: 1/17, 27.08 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  182. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  183. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  184. 1. Zkouška A1 ML: 1/10, 32.64 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  185. 2. Zkouška A1 ML: 2/10, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  186. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  187. 1. Zkouška MLA1: 2/5, 42.77 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  188. 2. Zkouška MLA1: 1/5, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  189. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  190. Rožnovský dvojboj 1. A1: Diskvalifikován

  191. Rožnovský dvojboj 2. A1: Diskvalifikován

  192. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  193. TRIAL I.: Diskvalifikován

  194. TRIAL II.: Diskvalifikován

  195. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  196. Agility MLA: Diskvalifikován

  197. Jumping MLA: Diskvalifikován

  198. Zkouška MLA1: 2/4, 32.4 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  199. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  200. TRIAL I.: Diskvalifikován

  201. TRIAL II.: 2/6, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  202. TRIAL III.: 1/6, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  203. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  204. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  206. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  207. Agility Trial I: 4/11, 34.73 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  208. Agility Trial II: Diskvalifikován

  209. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  210. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  211. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  212. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  213. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  214. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  215. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  216. Jumping Individual - J: 16/33, 54.17 s, 12.17 tr. b., 4.06 m/s

  217. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  218. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  219. Agility Trial I: 3/8, 40.18 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  220. Agility Trial II: Diskvalifikován

  221. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  222. 1. Agility - L - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  223. 2. Agility - L - J u n i o ř i: 9/18, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  224. 3. Jumping - L - J u n i o ř i: 11/18, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s