Cz En

055216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Truijensová

    Člen KA

Pes

  1. Agnes Of Nettlefield, Maďarský ohař krátkosrstý

Výsledky

  1. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  2. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  3. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  4. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  5. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  8. LA2 - I.: 2/13, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  9. LA2 - II.: Diskvalifikován

  10. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  11. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  14. Zkouška1 LA2: 1/9, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  15. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  16. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  17. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. 2.zkouška LA2: 2/8, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  19. 3.zkouška LA2: 4/8, 32.71 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  20. 4.zkouška LA2: 5/8, 70.59 s, 40.59 tr. b., 2.27 m/s

  21. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  22. Agility J: Diskvalifikován

  23. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  24. Jumping J: Diskvalifikován

  25. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  26. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  27. III. jumping L: 5/31, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  28. II. jumping L: Diskvalifikován

  29. I. jumping L: Diskvalifikován

  30. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  31. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  34. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  37. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  38. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  39. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  40. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  41. Horní Počernice, 2. běh: 1/13, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  42. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  43. 1. zkouška LA2: 1/7, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  44. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  46. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  49. II. zkouška LA2: 4/28, 36.93 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  50. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  52. Jumping LA1: 4/11, 20.94 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  53. Zkouška první LA1: 2/11, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  54. Zkouška VIP LA1: 4/11, 32.57 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  55. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  56. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  57. I. zkouška LA1: 3/8, 27.36 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  58. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  59. Jumping II. L: Diskvalifikován

  60. Jumping I. L: Diskvalifikován

  61. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  62. 1. zkouška LA1: 1/7, 33.16 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  63. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  65. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  68. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován