Cz En

II. jumping L

  1. Datum: 17. 08. 2019
  2. Závod: Dobříš - Dobříšský trojskok
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 25.65 5.54 V V
2 042614 Eliška Vernerová Sati 0 0 0.0 0.0 26.67 5.32 V V
3 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 27.53 5.16 V V
4 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 28.5 4.98 V V
5 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 28.52 4.98 V V
6 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin 0 0 0.0 0.0 28.72 4.94 V V
7 022014 Hana Světelská Bat Colors of the Wind 0 0 0.0 0.0 32.99 4.3 V V
8 052917 Markéta Vajnerová Bairrada z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 35.42 4.01 V V
9 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 1 0 0.0 5.0 27.18 5.22 V V
10 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých 1 0 0.0 5.0 33.33 4.26 V V
11 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 1 0 0.18 5.18 36.18 3.92 V V
12 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 2 0 0.0 10.0 26.84 5.29 VD VD
13 015519 Eliška Vernerová #thepupu 1 1 0.0 10.0 32.82 4.33 VD VD
14 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 33.31 4.26 VD VD
15 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 1 1 0.0 10.0 35.67 3.98 VD VD
16 085917 Eliška Hornofová Elros Voronda Nildo 0 1 8.78 13.78 44.78 3.17 VD VD
17 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 0 2 4.73 14.73 40.73 3.49 VD VD
18 080818 Kateřina Kubátová Enye 0 2 5.43 15.43 41.43 3.43 VD VD
19 071218 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty 1 2 3.63 18.63 39.63 3.58 D D
20 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 1 7.76 22.76 43.76 3.24 D D
21 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 1 1 13.03 23.03 49.03 2.9 D D
DIS 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055216 Denisa Truijensová Agnes Of Nettlefield DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023619 Kateřina Háse Tim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076917 Martina Cibulková Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021718 Věra Šaldová Dizzy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO