Cz En

042614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Vernerová, UNICORNS AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. Sati, Border kolie

Výsledky

  1. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  2. LA3- 1 běh: 3/12, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  3. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  4. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  5. III. jumping L: 12/31, 28.35 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  6. II. jumping L: 2/32, 26.67 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  7. I. jumping L: Diskvalifikován

  8. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  9. 1.zkouška LA3 : Diskvalifikován

  10. 2. zkouška LA3 : 3/12, 39.76 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  11. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  12. Agility 1: Diskvalifikován

  13. Agility 2: 63/222, 41.92 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  14. Agility 3: Diskvalifikován

  15. Agility 4: Diskvalifikován

  16. Agility Trial: Diskvalifikován

  17. Jumping 1: Diskvalifikován

  18. Jumping 2: Diskvalifikován

  19. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  20. Ne. - Agility II. L: 12/105, 37.24 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  21. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  22. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  23. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  24. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  25. II.zkouška LA3: 3/13, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  26. I. zkouška LA3: 5/14, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  27. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  28. QA4 Agility: Diskvalifikován

  29. QA5 Agility: 14/96, 42.91 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. QA6 Agility: Diskvalifikován

  31. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  32. QJ5 Jumping: 40/94, 41.99 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  33. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  34. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  35. QA1 agility: Diskvalifikován

  36. QA2 agility: 20/120, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  37. QA3 agility: Diskvalifikován

  38. QJ1 jumping: 52/123, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  39. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  40. QJ3 jumping: 44/111, 39.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  41. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  42. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  43. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 30/109, 21.16 s, 6.16 tr. b., 4.02 m/s

  44. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  45. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  46. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  47. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  48. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  49. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  50. Agility I: Diskvalifikován

  51. Agility II: Diskvalifikován

  52. Jumping I: Diskvalifikován

  53. Jumping II: Diskvalifikován

  54. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  55. 2. zkouška LA3: 4/17, 37.69 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  56. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  58. Jumping: Diskvalifikován

  59. Zkouška 1: Diskvalifikován

  60. Zkouška 2: Diskvalifikován

  61. Zkouška 3: Diskvalifikován

  62. Zkouška 4: 10/36, 49.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  64. Horní Počernice, 1. běh: 1/8, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  65. Horní Počernice, 2. běh: 1/8, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  66. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  67. Agility LA sobota: 9/70, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  68. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  69. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  70. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  71. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  72. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  73. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  74. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  75. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  76. Jumping LA neděle: 3/43, 34.59 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  77. Jumping LA sobota: 8/43, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  78. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  79. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  80. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  81. II. zkouška LA3: 3/18, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  82. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. I. zkouška LA3: 9/19, 39.16 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  84. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  86. Agility: Diskvalifikován

  87. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  88. Jumping: Diskvalifikován

  89. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  90. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  91. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  93. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  94. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  95. 1. Zkouška - neděle LA3: Diskvalifikován

  96. 1. Zkouška - sobota LA3: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška - neděle LA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška - sobota LA3: 1/2, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  99. 3. Zkouška - neděle LA3: Diskvalifikován

  100. 3. Zkouška - sobota LA3: Diskvalifikován

  101. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  102. Agility I: Diskvalifikován

  103. Agility II: 20/74, 47.88 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  104. Jumping I: 53/76, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  105. Jumping II: 1/73, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  106. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  107. QA4 Agility: Diskvalifikován

  108. QA5 Agility: 50/93, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  109. QA6 Agility: 24/88, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  110. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  111. QJ5 Jumping: 29/90, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  112. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  113. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  114. QA1 agility: 12/127, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  115. QA2 agility: Diskvalifikován

  116. QA3 agility: Diskvalifikován

  117. QJ1 jumping: 46/126, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  118. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  119. QJ3 jumping: 42/122, 39.28 s, 6.28 tr. b., 4.74 m/s

  120. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  121. Agility A2A3: Diskvalifikován

  122. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  123. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  124. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  125. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  126. Special Agility: 67/159, 42.93 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  127. Special Jumping: 32/153, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  128. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  129. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  130. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  133. Agility L Ne: Diskvalifikován

  134. Agility L So: Diskvalifikován

  135. Jumping L Ne: 41/96, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  136. Jumping L So: 41/100, 29.87 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  137. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  138. Agility I: Diskvalifikován

  139. Agility II: 6/10, 31.84 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  140. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  141. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  143. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  144. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  145. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška LA3: 6/15, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  147. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  148. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  149. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  150. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  151. Agility LA sobota: 6/60, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  152. Jumping LA neděle: 3/62, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  153. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  154. Velké finále LA neděle: 6/32, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  155. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  156. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  157. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  158. zkouška 1 LA3: 1/10, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  159. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  160. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  161. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  162. Jumping LA neděle: 21/58, 33.52 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  163. Jumping LA sobota: 11/61, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  164. Velké finále LA neděle: 4/34, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  165. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  166. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  167. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  168. Agility Open: Diskvalifikován

  169. Agility Trial: Diskvalifikován

  170. Jumping Open: 9/47, 36.19 s, 5.19 tr. b., 3.81 m/s

  171. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  172. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  173. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  174. Zkouška LA3: 5/7, 42.56 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  175. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  176. LA3/1 LA3: Diskvalifikován

  177. LA3/2 LA3: Diskvalifikován

  178. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  179. Agility 1: Diskvalifikován

  180. Agility 2: Diskvalifikován

  181. Jumping 1: 37/77, 42.93 s, 25.0 tr. b., 3.96 m/s

  182. Jumping 2: Diskvalifikován

  183. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  184. QA4 agility: Diskvalifikován

  185. QA5 agility: Diskvalifikován

  186. QA6 agility: Diskvalifikován

  187. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  188. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  189. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  190. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  191. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  192. 2Q Agility: Diskvalifikován

  193. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  194. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 53/117, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  195. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  196. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  197. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  198. Jumping 1 L: 9/36, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  199. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  200. Zkoušky LA3: 4/7, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  201. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  202. QA1 agility: Diskvalifikován

  203. QA2 agility: Diskvalifikován

  204. QA3 agility: Diskvalifikován

  205. QJ1 jumping: 47/135, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  206. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  207. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  208. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  209. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  210. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  211. 1. LA3: Diskvalifikován

  212. 2. LA3: 6/12, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  213. 3. LA3: Diskvalifikován

  214. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  215. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  216. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  217. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  218. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  219. 2. zkouška LA3: 4/14, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  220. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  221. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  222. Agility Lar So: 18/87, 38.47 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  223. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  224. Jumping Lar So: 39/87, 30.92 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  225. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  226. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  227. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  228. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  229. 1.běh LA3: Diskvalifikován

  230. 2.běh LA3: Diskvalifikován

  231. 3.běh LA3: Diskvalifikován

  232. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  233. 1. zkouška LA3: 3/9, 36.88 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  234. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  235. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  236. I Agility: Diskvalifikován

  237. II Agility: Diskvalifikován

  238. III Agility: 1/16, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  239. IV Agility: Diskvalifikován

  240. V Agility: Diskvalifikován

  241. VI Agility: 3/10, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  242. VII Agility: Diskvalifikován

  243. VIII Agility: 1/9, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  244. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  245. 1. Zkouška LA2: 2/21, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  246. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  247. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  248. Agility LA sobota: 25/63, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  249. Jumping LA neděle: 16/63, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  250. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  251. Velké finále LA neděle: 15/35, 43.52 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  252. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  253. Zkoušky LA2 sobota: 3/24, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  254. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  255. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  256. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  257. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  258. Agility družstva: 15/66, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  259. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  260. Jumping družstva: Diskvalifikován

  261. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  262. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  263. Zkouška LA2: 4/10, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  264. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  265. Agility: 1/7, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  266. Agility Open: Diskvalifikován

  267. Jumping Open: 18/40, 29.13 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  268. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  269. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  270. Cvikov - 23. Cvikovské zkoušky agility, 08. 08. 2016

  271. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  272. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  273. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  274. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  275. Třetí zkouška LA2: 3/17, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  276. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  277. QA5 Agility: Diskvalifikován

  278. QA6 Agility: Diskvalifikován

  279. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  280. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  281. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  282. I Agility: Diskvalifikován

  283. II Agility: Diskvalifikován

  284. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  285. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  286. 2Q Agility: Diskvalifikován

  287. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  288. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  289. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  290. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  291. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  292. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  293. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  294. QA3 Agility: Diskvalifikován

  295. QA4 Agility: 24/174, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  296. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  297. QJ4 Jumping: 64/174, 38.91 s, 6.91 tr. b., 4.34 m/s

  298. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2016

  299. druhá zkouška LA2: 2/12, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  300. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  301. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  302. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  303. Agility I: Diskvalifikován

  304. Agility II: Diskvalifikován

  305. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  306. QA1 Agility: 7/213, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  307. QA2 Agility: 72/204, 43.24 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  308. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  309. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  310. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  311. Agility I: Diskvalifikován

  312. Agility II: 13/41, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  313. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  314. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  315. 2. zkouška LA2: 4/18, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  316. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  317. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  318. Agility Ne L: 1/35, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  319. Agility So L: 1/39, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  320. Jumping Ne L: 25/40, 28.48 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  321. Jumping So L: 14/41, 31.34 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  322. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  323. Zkouška So LA2: 5/14, 29.83 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  324. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  325. Agility LA sobota: 26/67, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  326. Jumping LA neděle: 29/65, 28.9 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  327. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  328. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  329. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  330. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  331. Agility L L: Diskvalifikován

  332. Jumping L L: Diskvalifikován

  333. Zk LA2 LA2: Diskvalifikován

  334. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  335. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  336. 2. Zkouška LA2: 4/21, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  337. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  338. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  339. Jumping LA neděle: 3/63, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  340. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  341. Velké finále LA neděle: 17/34, 50.15 s, 17.15 tr. b., 3.73 m/s

  342. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  343. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  344. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  345. Agility: Diskvalifikován

  346. Agility Open I: Diskvalifikován

  347. Agility Open II: Diskvalifikován

  348. Jumping Open I: Diskvalifikován

  349. Jumping Open II: Diskvalifikován

  350. Jumping Open III: Diskvalifikován

  351. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  352. Agility I: Diskvalifikován

  353. Agility III: Diskvalifikován

  354. Aglility II: Diskvalifikován

  355. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  356. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  357. I.zkouška LA2: Diskvalifikován

  358. JUMPING L: 9/32, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  359. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  360. 1. zkouška: Diskvalifikován

  361. 2. zkouška: Diskvalifikován

  362. Jumping: Diskvalifikován

  363. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  364. 1.zkouška LA2: 7/22, 39.5 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  365. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  366. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  367. Agility 1: Diskvalifikován

  368. Agility 2: Diskvalifikován

  369. Jumping 1: Diskvalifikován

  370. Jumping 2: Diskvalifikován

  371. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  372. Zkouška 1: Diskvalifikován

  373. Zkouška 2: 3/42, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  374. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  375. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  376. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  377. 3.zkouška LA2: 5/13, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  378. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  379. 1 zkouska LA2 LA2: Diskvalifikován

  380. 2 zkouska LA2 LA2: 4/9, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  381. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  382. Agility I: Diskvalifikován

  383. Agility II: Diskvalifikován

  384. Agility III: Diskvalifikován

  385. Agility IV: Diskvalifikován

  386. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  387. Agility: Diskvalifikován

  388. Jumping: Diskvalifikován

  389. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  390. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  391. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  392. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  393. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  394. Zkoušky LA1 sobota: 2/12, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  395. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  396. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  397. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  398. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  399. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  400. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  401. Zkoušky LA1 sobota: 5/14, 38.61 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  402. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  403. Agility: Diskvalifikován

  404. Agility Open: Diskvalifikován

  405. Jumping Open: Diskvalifikován

  406. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  407. Agility: 5/12, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  408. Agility FINAL: Diskvalifikován

  409. Agility II: Diskvalifikován

  410. Agility Open: Diskvalifikován

  411. Agility Open II: Diskvalifikován

  412. Jumping Open: 5/35, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  413. Jumping Open II: 2/34, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s