Cz En

I. jumping L

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 93.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 31.58 5.89 V V
2 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 31.61 5.88 V V
3 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 32.19 5.78 V V
4 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 32.22 5.77 V V
5 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 33.09 5.62 V V
6 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 33.45 5.56 V V
7 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 33.51 5.55 V V
8 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 0 0 0.0 0.0 33.86 5.49 V V
9 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 33.92 5.48 V V
10 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 0 0.0 0.0 34.34 5.42 V V
11 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter 0 0 0.0 0.0 34.37 5.41 V V
12 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 34.78 5.35 V V
13 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 35.04 5.31 V V
14 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.64 5.22 V V
15 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 35.72 5.21 V V
16 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 36.12 5.15 V V
17 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 36.45 5.1 V V
18 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 0 0 0.0 0.0 36.55 5.09 V V
19 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 37.74 4.93 V V
20 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 0 0 0.0 0.0 38.55 4.82 V V
21 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 32.14 5.79 V V
22 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 32.54 5.72 V V
23 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 32.66 5.7 V V
24 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 33.41 5.57 V V
25 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.16 5.44 V V
26 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 34.57 5.38 V V
27 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 34.64 5.37 V V
28 042614 Eliška Vernerová Sati 1 0 0.0 5.0 35.32 5.27 V V
29 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 35.42 5.25 V V
30 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 35.74 5.2 V V
31 003220 Pavel Košek Ametrine Dream Freaysway 1 0 0.0 5.0 36.85 5.05 V V
32 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border 0 1 0.0 5.0 36.87 5.04 V V
33 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 1 0 0.0 5.0 36.9 5.04 V V
34 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 1 0 0.0 5.0 36.98 5.03 V V
35 007417 Jana Pošvářová Cassie 1 0 0.0 5.0 37.2 5.0 V V
36 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 0 1 0.0 5.0 37.61 4.95 V V
37 004217 Tereza Kropáčová Tessi 1 0 0.0 5.0 39.83 4.67 V V
38 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 2 0 0.0 10.0 32.41 5.74 VD VD
39 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod 2 0 0.0 10.0 32.75 5.68 VD VD
40 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 2 0 0.0 10.0 33.66 5.53 VD VD
41 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 33.85 5.49 VD VD
42 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 33.94 5.48 VD VD
43 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 1 0.0 10.0 34.44 5.4 VD VD
44 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 2 0 0.0 10.0 35.89 5.18 VD VD
45 035515 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya 2 0 0.0 10.0 36.65 5.08 VD VD
46 059415 Veronika Grešáková Ambiente 1 1 0.0 10.0 40.73 4.57 VD VD
47 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 2 0.0 10.0 41.43 4.49 VD VD
48 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 3 0 0.0 15.0 33.43 5.56 VD VD
49 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 3 0 0.0 15.0 34.03 5.47 VD VD
50 044417 Hana Klimšová Polar 1 2 0.0 15.0 41.5 4.48 VD VD
51 027116 Radka Křelinová Timmy 2 1 0.25 15.25 42.25 4.4 VD VD
52 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion 1 2 3.33 18.33 45.33 4.1 D D
53 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 2 9.03 19.03 51.03 3.64 D D
54 083319 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands 2 2 0.0 20.0 38.49 4.83 D D
55 085319 Monika Svatošová Hell Czech Imp 2 2 0.0 20.0 40.41 4.6 D D
56 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix 4 1 0.0 25.0 35.55 5.23 D D
57 071218 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty 5 1 0.0 30.0 40.55 4.59 BO BO
DIS 019414 Markéta Procházková Rafael SHR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004919 Lenka Donskovová Vanilla Satin Pardál z Asuanu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055619 Marie Šikýřová Toffi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001319 Eva Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019418 Tomáš Novotný A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041619 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003519 Alena Rybová Croft Lara Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046017 Vít Vávra Chase The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012919 Jana Mikešová Earleen de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO