Cz En

041619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Liebichová, Lomáci

    Člen KA

Pes

  1. Akil Drogo Rascabes, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  2. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  5. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  7. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  8. LA2 So I: 1/7, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  9. LA2 So II: 3/7, 44.58 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  10. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  11. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 - Large: 20/34, 46.95 s, 18.95 tr. b., 4.47 m/s

  13. Jumping 2 - Large: 12/33, 54.58 s, 25.58 tr. b., 4.03 m/s

  14. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  15. 1. Zkouška LA2: 4/9, 48.96 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  16. 2. Zkouška LA2: 1/9, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  17. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  19. Agility L: Diskvalifikován

  20. Jumping L: 15/32, 42.53 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  21. LA2: Diskvalifikován

  22. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  23. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  26. Druhá zkouška: 2/4, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  27. První zkouška: Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  29. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  31. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  32. Jumping II L A1: Diskvalifikován

  33. Jumping I L A1: 4/12, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  34. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  35. Druhá zkouška: 1/7, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  36. První zkouška: 1/7, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  37. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  38. 1. zkouška LA1: 3/6, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  39. 2. zkouška LA1: 2/6, 31.71 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  40. 3. zkouška LA1: 4/6, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  41. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  42. Agility L: Diskvalifikován

  43. Jumping L: 7/25, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  44. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  45. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  46. Trial I.: Diskvalifikován

  47. TRIAL II.: 2/8, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  48. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  49. NE Agility L: 14/24, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  50. NE Jumping L: Diskvalifikován

  51. NE Zkouška LA1: 2/6, 29.74 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  52. SO Agility L: Diskvalifikován

  53. So Jumping L: Diskvalifikován

  54. SO Zkouška LA1: 3/10, 34.15 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  55. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  56. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  59. Agility: Diskvalifikován

  60. Jumping L1: 1/10, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  61. Zkouška L1: 5/9, 32.45 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  62. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  63. Open AGI L: Diskvalifikován

  64. Open JUMP L: 10/20, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  65. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  66. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  67. I. agility L: Diskvalifikován

  68. II. agility L: Diskvalifikován

  69. II. jumping L: Diskvalifikován

  70. I. jumping L: Diskvalifikován

  71. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  72. II. zkouška L: 2/8, 32.92 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  73. I. zkouška L: Diskvalifikován

  74. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  75. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA1: 3/10, 34.86 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  77. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  78. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  79. První zkouška: 6/8, 27.25 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  80. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  81. Druhá zkouška: 3/7, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. První zkouška: 4/7, 41.58 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  83. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  84. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  85. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  86. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  87. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  89. A1 II L: Diskvalifikován

  90. A1 I L: Diskvalifikován

  91. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  92. III. jumping L: Diskvalifikován

  93. II. jumping L: 19/43, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  94. I. jumping L: Diskvalifikován