041619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Liebichová, Lomáci

    Arrow_down

Pes

  1. Akil Drogo Rascabes, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  2. Agility Open L: Diskvalifikován

  3. Jumping Open L: 7/15, 43.15 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  4. Zkouška A2 L: 2/4, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  5. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  6. Jumping / L / 2: 10/12, 40.74 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  7. TACHYON AGILITY / L: 20/35, 44.77 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  8. TACHYON JUMPING / L: 18/34, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  9. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  10. 1. zkouška LA2: 1/5, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  11. 2. zkouška LA2: 2/5, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  12. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  13. Agility L: 15/23, 34.72 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. Agility Neděle LA: Diskvalifikován

  15. Jumping L: 11/24, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  16. Jumping neděle LA: Diskvalifikován

  17. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. Zkouška Neděle LA2: Diskvalifikován

  19. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  20. ZKOUŠKA I.: 5/11, 38.85 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  21. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  23. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  24. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  25. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  26. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  27. Agility "Simplebiotix" L: Diskvalifikován

  28. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L: 4/15, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  29. Zkouška "Natural bars" LA2: Diskvalifikován

  30. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  31. Agility L: Diskvalifikován

  32. Jumping L: Diskvalifikován

  33. Jumping 2 L: 9/22, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  34. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  36. Zkouška 3 LA2: 4/5, 46.23 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  37. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  38. Agility L: Diskvalifikován

  39. Jumping L: 7/23, 39.14 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  40. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  42. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  43. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  47. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  48. LA2 So I: 1/7, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  49. LA2 So II: 3/7, 44.58 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  50. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  51. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  52. Jumping 1 - Large: 20/34, 46.95 s, 18.95 tr. b., 4.47 m/s

  53. Jumping 2 - Large: 12/33, 54.58 s, 25.58 tr. b., 4.03 m/s

  54. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  55. 1. Zkouška LA2: 4/9, 48.96 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  56. 2. Zkouška LA2: 1/9, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  57. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  59. Agility L: Diskvalifikován

  60. Jumping L: 15/32, 42.53 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  61. LA2: Diskvalifikován

  62. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  63. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  66. Druhá zkouška: 2/4, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  67. První zkouška: Diskvalifikován

  68. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  69. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  72. Jumping II L A1: Diskvalifikován

  73. Jumping I L A1: 4/12, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  74. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  75. Druhá zkouška: 1/7, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  76. První zkouška: 1/7, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  77. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  78. 1. zkouška LA1: 3/6, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  79. 2. zkouška LA1: 2/6, 31.71 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  80. 3. zkouška LA1: 4/6, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  81. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  82. Agility L: Diskvalifikován

  83. Jumping L: 7/25, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  84. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  85. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  86. Trial I.: Diskvalifikován

  87. TRIAL II.: 2/8, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  88. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  89. NE Agility L: 14/24, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  90. NE Jumping L: Diskvalifikován

  91. NE Zkouška LA1: 2/6, 29.74 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  92. SO Agility L: Diskvalifikován

  93. So Jumping L: Diskvalifikován

  94. SO Zkouška LA1: 3/10, 34.15 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  95. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  96. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  99. Agility: Diskvalifikován

  100. Jumping L1: 1/10, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  101. Zkouška L1: 5/9, 32.45 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  102. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  103. Open AGI L: Diskvalifikován

  104. Open JUMP L: 10/20, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  105. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  106. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  107. I. agility L: Diskvalifikován

  108. II. agility L: Diskvalifikován

  109. II. jumping L: Diskvalifikován

  110. I. jumping L: Diskvalifikován

  111. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  112. II. zkouška L: 2/8, 32.92 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  113. I. zkouška L: Diskvalifikován

  114. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  115. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška LA1: 3/10, 34.86 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  117. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  118. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  119. První zkouška: 6/8, 27.25 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  120. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  121. Druhá zkouška: 3/7, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  122. První zkouška: 4/7, 41.58 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  123. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  124. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  125. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  126. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  127. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  129. A1 II L: Diskvalifikován

  130. A1 I L: Diskvalifikován

  131. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  132. III. jumping L: Diskvalifikován

  133. II. jumping L: 19/43, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  134. I. jumping L: Diskvalifikován