004818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Zavřelová, Dogs in Action

    Arrow_down

Pes

  1. MyZAK Ferenčík, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: 58/137, 43.34 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: 61/137, 47.01 s, 18.01 tr. b., 4.3 m/s

  7. QJ6 Jumping: 86/132, 41.02 s, 16.02 tr. b., 4.41 m/s

  8. Liberec - Psola dubnové dvojzkoušky, 13. 04. 2024

  9. 1. Zkouška LA2: 2/3, 44.8 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  10. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  12. 3. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  13. 4 zkouška A2 L: Diskvalifikován

  14. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  15. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  17. 3. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  18. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  19. 1. zkouška A2 L: 3/7, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  20. 2. zkouška A2 L: 5/7, 33.2 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  21. 3. zkouška A2 L: 2/7, 32.45 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  22. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  23. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  24. Jumping 1 - Large: 22/52, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  25. Jumping 2 - Large: 31/50, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  26. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  27. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA2: 2/11, 27.25 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  29. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  31. 1. zkouška A2 L: 1/6, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  32. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  33. 3. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  34. Liberec - 3x jumpingy + 3x zkoušky + J0, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  35. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  36. Liberec - 2x zkoušky + J0, 03. 09. 2023

  37. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  39. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  40. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  41. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  42. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  43. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  44. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 53/156, 41.5 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  45. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  46. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  47. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  48. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška A2 L: 3/7, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  50. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  51. Agility 1 L: 31/117, 36.37 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  52. Agility 2 L: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 L: 36/114, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  54. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  55. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  56. Agility 1 L: Diskvalifikován

  57. Agility 2 L: 53/99, 42.15 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  58. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  59. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  60. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  61. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  63. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  64. QA1 Agility: 56/117, 40.32 s, 20.0 tr. b., 5.41 m/s

  65. QA2 Agility: Diskvalifikován

  66. QA3 Agility: Diskvalifikován

  67. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  68. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  69. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  70. 1. Zkouška LA2: 5/11, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  71. 2. Zkouška LA2: 2/11, 42.73 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  72. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  73. 1. Zkouška LA2: 2/7, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  74. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  77. 1. Zkouška LA2: 2/6, 41.49 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  78. 2. Zkouška LA2: 4/6, 33.19 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  79. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  81. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  82. I. zkouška A2 L: 1/6, 33.64 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  83. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  84. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  85. 2. zkouškA A2 L: Diskvalifikován

  86. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  87. Agility 1 L: Diskvalifikován

  88. Agility 2 L: Diskvalifikován

  89. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  90. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  91. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  92. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  95. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  96. ZkA. I. LA2: 2/7, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  97. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 28. 05. 2022

  98. 1. Zkouška LA2: 1/5, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  99. 2. Zkouška LA2: 2/5, 43.96 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  100. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  101. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  104. Agility III 600: Diskvalifikován

  105. Agility II 600: Diskvalifikován

  106. Agility I 600: Diskvalifikován

  107. Jumping III 600: Diskvalifikován

  108. Jumping II 600: Diskvalifikován

  109. Jumping I 600: 22/37, 42.85 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  110. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  111. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  112. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  113. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  114. 1. zkouška: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška: Diskvalifikován

  116. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  117. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  118. I. zkouška A2 L: 2/8, 32.18 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  119. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  120. dr.A2: Diskvalifikován

  121. pr.A2: 8/11, 30.73 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  122. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  123. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška LA2: 1/8, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  125. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  126. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  127. I. zkouška A2 L: 2/7, 33.99 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  128. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  129. I. agility L: Diskvalifikován

  130. II. agility L: 30/90, 42.82 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  131. II. jumping L: Diskvalifikován

  132. I. jumping L: Diskvalifikován

  133. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  134. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  137. II, zkouška A2 L: 4/18, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  138. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  139. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  140. A2 II L: Diskvalifikován

  141. A2 I L: 1/6, 29.29 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  142. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  143. LA2 - I.: 2/4, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  144. LA2 - II.: 3/4, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  145. LA2 - III.: Diskvalifikován

  146. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  147. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  149. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  150. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  152. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  153. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  154. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  155. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  156. Agility Spokojeného psa L: 1/34, 25.17 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  157. Jacob & Joseph Jumping L: 4/33, 21.01 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  158. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  159. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  160. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  161. 1.studenecká: 1/10, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  162. 2.studenecká: 1/10, 27.11 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  163. 3.studenecká: 1/9, 27.7 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  164. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  165. ZkA. LA1 I.: 3/8, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  166. ZkA. LA1 II.: 2/8, 30.4 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  167. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  168. II. zkouška LA1: 7/13, 40.28 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  169. II. zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  170. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  171. I. zkouška LA1 neděle: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  172. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  173. 1. Zkouška LA1: 6/8, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  174. 2. Zkouška LA1: 3/8, 28.07 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  175. 3. Jumping LA1: 6/8, 29.14 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  176. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  177. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  178. Jumping superhrdinů L: 6/21, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  179. Kapitánský jumping L: Diskvalifikován

  180. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  181. Batmanova zkouška LA1: 2/10, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  182. Supermanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  183. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  184. Zk - LA 1 I.: Diskvalifikován

  185. Zk LA1 II.: 3/8, 30.22 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  186. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  187. Zkouška 1: 2/13, 26.68 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  188. Zkouška 2: Diskvalifikován

  189. Zkouška 3: Diskvalifikován

  190. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  191. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  192. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  193. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  194. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  195. PhysioDOG Agility L: 12/24, 37.62 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  196. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  197. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  198. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  199. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  200. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  201. Agility Trial: Diskvalifikován

  202. Agility 1: Diskvalifikován

  203. Agility 2: Diskvalifikován

  204. Agility 3: Diskvalifikován

  205. Agility 4: Diskvalifikován

  206. Jumping 1: Diskvalifikován

  207. Jumping 2: Diskvalifikován

  208. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  209. 1. běh LA1: 4/7, 27.99 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  210. 2. běh LA1: 4/7, 25.65 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  211. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  212. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  213. zkouška 2 LA1: 2/12, 37.27 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  214. zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  215. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  216. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  217. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  218. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 66/169, 43.0 s, 20.0 tr. b., 4.86 m/s

  219. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 6/61, 27.31 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  220. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  221. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  222. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  223. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  224. Zkouska LA1 1: Diskvalifikován

  225. Zkouska LA1 2: 8/11, 28.88 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  226. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  227. Hra - tuneliáda A1 L: 6/14, 17.72 s, 0.0 tr. b., 7.22 m/s

  228. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  229. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  230. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  231. Agility I: Diskvalifikován

  232. Agility II: Diskvalifikován

  233. Jumping I: Diskvalifikován

  234. Jumping II: Diskvalifikován

  235. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  236. LA1 I.: 4/14, 24.12 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  237. LA1 II.: 1/14, 25.22 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  238. LA1 III.: 2/14, 25.69 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  239. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  240. LA1 I.: 6/17, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  241. LA1 II.: 4/17, 38.56 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  242. LA1 III.: Diskvalifikován

  243. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  244. III.jumping L: Diskvalifikován

  245. II. jumping L: Diskvalifikován

  246. I. jumping L: Diskvalifikován

  247. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  248. Batmanova zkouška LA1: 2/7, 30.47 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  249. Supermanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  250. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  251. LA1 1. LA1: Diskvalifikován

  252. LA1 2. LA1: Diskvalifikován

  253. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  254. 1. Zka - LA1: 9/22, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  255. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  256. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  257. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  258. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  259. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  260. Jumping L 1: Diskvalifikován

  261. Jumping L 2: Diskvalifikován

  262. Jumping L 3: Diskvalifikován

  263. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  264. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  265. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  266. I. zkouška LA1: 7/12, 32.52 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  267. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  268. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  269. Zkouška III. LA1: Diskvalifikován

  270. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  271. Zkouška I. LA1: 4/16, 26.22 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  272. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  273. LA1 1: Diskvalifikován

  274. LA1 2: 3/15, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  275. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  276. AGILITY: Diskvalifikován

  277. AGILITY: Diskvalifikován

  278. JUMPING: 29/38, 42.89 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  279. JUMPING: Diskvalifikován

  280. LA1: Diskvalifikován

  281. LA1: Diskvalifikován

  282. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  283. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  284. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  285. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  286. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  287. Agility L: Diskvalifikován

  288. Jumping L: Diskvalifikován

  289. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  290. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  291. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  292. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  293. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  294. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  295. II. zkouška LA1: 7/10, 30.19 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  296. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  297. jumping LA1: Diskvalifikován

  298. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  299. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  300. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  301. 3. zkouška LA1: 2/11, 27.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  302. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  303. III. jumping L: Diskvalifikován

  304. II. jumping L: Diskvalifikován

  305. I. jumping L: 9/21, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  306. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  307. Agility Trial: Diskvalifikován

  308. Agility 1: Diskvalifikován

  309. Agility 2: Diskvalifikován

  310. Agility 3: Diskvalifikován

  311. Agility 4: Diskvalifikován

  312. Jumping 1: Diskvalifikován

  313. Jumping 2: Diskvalifikován