Cz En

047117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ondřej Rambousek, GoBeast

    Člen KA

Pes

  1. Amnesty International World of Matrix, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  5. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  6. První zkouška: Diskvalifikován

  7. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  8. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  9. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  10. Jumping družstev BO: Diskvalifikován

  11. Jumping jednotlivců BO: Diskvalifikován

  12. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  13. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  14. I. Zk LA3: 3/6, 55.32 s, 18.32 tr. b., 3.72 m/s

  15. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  16. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  17. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  18. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  19. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  20. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  21. Jumping Short L Jacob & Joseph: 13/29, 22.2 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  22. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  23. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  25. 1. Jumping L: 15/21, 23.68 s, 10.0 tr. b., 6.25 m/s

  26. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  30. LA3 - I.: 3/12, 39.33 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  31. LA3 - II.: Diskvalifikován

  32. LA3 - III.: 5/12, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  33. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  34. Jumping 1 - L: 13/29, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  35. Jumping 2 - L: 16/29, 38.19 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  36. Jumping 3 - L: 13/26, 45.15 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  37. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  38. II. Zk LA3: 6/7, 54.34 s, 22.34 tr. b., 3.5 m/s

  39. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  40. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  41. I. agility L: 17/95, 41.11 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  42. II. agility L: 34/90, 52.07 s, 22.07 tr. b., 4.03 m/s

  43. II. jumping L: Diskvalifikován

  44. I. jumping L: 56/97, 35.55 s, 25.0 tr. b., 5.23 m/s

  45. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  46. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  47. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  48. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  49. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  50. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  51. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  52. Canviťácký Jumping L: 8/21, 32.75 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  53. Husse Jumping L: Diskvalifikován

  54. Stávečkovo jumping L: Diskvalifikován

  55. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  56. LA3 - I.: 1/7, 46.25 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  57. LA3 - II.: Diskvalifikován

  58. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  59. LA3- 1 běh: 2/11, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  60. LA3- 2 běh: 1/11, 47.59 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  61. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  62. II. zkouška A3 L: 3/10, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  63. I. zkouška A3 L: 6/10, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  64. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  65. LA3 - I.: Diskvalifikován

  66. LA3 - II.: 3/9, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  67. LA3 - III.: Diskvalifikován

  68. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  69. Agility L sobota: Diskvalifikován

  70. Jumping L neděle: 13/36, 31.2 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  71. Jumping L sobota: 24/38, 39.0 s, 25.0 tr. b., 5.1 m/s

  72. Zkouška LA3 neděle: 10/18, 53.5 s, 23.5 tr. b., 4.04 m/s

  73. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  74. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  75. II. zkouška LA3: 3/17, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  76. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  78. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA2 II: 2/9, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  80. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  81. LA2 - I.: Diskvalifikován

  82. LA2 - II.: Diskvalifikován

  83. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  84. III. jumping L: 17/41, 33.29 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  85. II. jumping L: 16/43, 31.98 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  86. I. jumping L: Diskvalifikován

  87. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  88. II. zkouška LA2: 3/15, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  89. I. zkouška LA2: 4/15, 34.95 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  90. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  91. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  92. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  93. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  94. Druhá zkouška: 5/8, 39.18 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  95. První zkouška: Diskvalifikován

  96. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  97. 1.studenecká: 2/9, 28.66 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  98. 2.studenecká: Diskvalifikován

  99. 3.studenecká: Diskvalifikován

  100. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  101. 1. Zkouška LA2: 2/13, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  102. 2. Zkouška LA2: 7/13, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  103. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  104. II. zkouška LA2: 2/11, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  105. II. zkouška LA2 neděle: 4/12, 38.56 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  106. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. I. zkouška LA2 neděle: 3/12, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  108. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  109. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  112. 1. Zkouška LA2: 2/5, 34.98 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  113. 2. Zkouška LA2: 2/5, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  114. 3. Jumping LA2: 2/5, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  115. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  116. LA2 - I.: 3/10, 33.98 s, 20.0 tr. b., 5.56 m/s

  117. LA2 - II.: 7/10, 32.56 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  118. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  119. Agility družstev: 14/70, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  120. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  121. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  122. Jumping jednotlivců: 21/69, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  123. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  124. Zkouška II LA2: 4/10, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  125. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  126. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  127. Zk LA2 I.: Diskvalifikován

  128. Zk LA2 II.: Diskvalifikován

  129. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  130. Jumping L: 16/25, 31.58 s, 15.0 tr. b., 6.02 m/s

  131. Zkouška LA2: 2/7, 36.07 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  132. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  133. 1.zkouška: 1/9, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  134. 2.zkouška: 2/9, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  135. Jumping Light: 1/7, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  136. Jumping Standard: 5/13, 33.89 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  137. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  138. LA2: Diskvalifikován

  139. LA2-2: 10/19, 30.65 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  140. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  141. Zkouška LA2 I: 2/7, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  142. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  143. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  144. Jumping II. large: Diskvalifikován

  145. Jumping I. large: 8/19, 32.41 s, 15.0 tr. b., 6.08 m/s

  146. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  147. Zkouška II. LA2: 4/15, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  148. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  149. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  150. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  151. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  152. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  153. LA2 I.: 7/14, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  154. LA2 II.: 4/14, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  155. LA2 III.: Diskvalifikován

  156. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  157. LA2 I.: 7/17, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  158. LA2 II.: Diskvalifikován

  159. LA2 III.: Diskvalifikován

  160. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  161. Zkouška LA2 I: 5/13, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  162. Zkouška LA2 II: 7/13, 33.48 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  163. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  164. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  167. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. 2. Zkouška LA2: 3/9, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  169. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  170. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  171. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  172. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  173. Agility LA sobota: 26/70, 39.64 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  174. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  175. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  176. Zkoušky LA2 neděle: 11/21, 29.16 s, 20.0 tr. b., 5.42 m/s

  177. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  178. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  179. Czech Imp Jump: 6/39, 20.67 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  180. Jumping 1: Diskvalifikován

  181. Jumping 2: Diskvalifikován

  182. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  183. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. I. zkouška LA2: 5/16, 30.64 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  185. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  186. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  187. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  188. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  189. Agility klubů L: Diskvalifikován

  190. Jumping L: Diskvalifikován

  191. Zkouška LA2: 6/9, 41.95 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  192. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  193. 1. zkouška LA2: 2/7, 34.42 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  194. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  196. Czech Imp Jump : 1/35, 15.99 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  197. Jumping 1: Diskvalifikován

  198. Jumping 2: 3/35, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  199. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  200. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  201. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  202. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  203. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  204. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  205. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  206. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  207. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  208. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  209. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška LA2: 5/11, 38.74 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  211. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  212. Agility 1 L: Diskvalifikován

  213. Agility 2 L: Diskvalifikován

  214. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  215. Jumping 2 L: 7/28, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  216. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  217. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  218. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  219. Jumping L: 10/30, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  220. Zkouška LA2: 2/11, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  221. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  222. LA2 1: Diskvalifikován

  223. LA2 2: Diskvalifikován

  224. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  225. 1. Zka - LA2: 3/14, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  226. 2. Zka - LA2: 1/14, 34.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  227. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  228. Agility Družstva L: Diskvalifikován

  229. Agility jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  230. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  231. Jumping jednotlivci BO L: 12/27, 30.02 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  232. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  233. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  234. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  235. Zk.A LA2: Diskvalifikován

  236. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  237. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  238. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  239. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  240. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  241. I. zkouška LA2: 2/14, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  242. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  243. 1. BĚH LA2: 5/20, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  244. 2. BĚH LA2: 2/20, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  245. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  246. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  247. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  248. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  249. Agility L: 1/21, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  250. Jumping L: Diskvalifikován

  251. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  252. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  253. Jumping III L: 16/35, 30.44 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  254. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  255. ZkA. II. LA2: 7/13, 38.37 s, 20.37 tr. b., 3.49 m/s

  256. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  257. LA1 - 1. LA1: 2/15, 32.62 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  258. LA1 - 2. LA1: 1/15, 26.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  259. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  260. 1.zkouška: 1/10, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  261. 2.zkouška: 4/10, 29.49 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  262. Jumping Light: 1/13, 19.47 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  263. Jumping Standard: 9/27, 30.56 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  264. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  265. Agility II. L: Diskvalifikován

  266. Agility I. L: 45/94, 45.86 s, 19.86 tr. b., 3.97 m/s

  267. Jumping II. L: Diskvalifikován

  268. Jumping I. L: Diskvalifikován

  269. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  270. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  271. 2. Zka - LA1: 1/7, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  272. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  273. A1 zkouška LA1: 1/4, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  274. Agility L L: 2/21, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  275. Jumping L L: Diskvalifikován

  276. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  277. Agility L: Diskvalifikován

  278. JUMPING L: Diskvalifikován

  279. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  280. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  281. AGILITY: Diskvalifikován

  282. AGILITY: Diskvalifikován

  283. JUMPING: Diskvalifikován

  284. JUMPING: Diskvalifikován

  285. LA1: 2/10, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  286. LA1: 4/9, 31.31 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  287. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  288. Agility: Diskvalifikován

  289. Agility: Diskvalifikován

  290. Jumping: 23/42, 37.75 s, 21.75 tr. b., 4.13 m/s

  291. Jumping: 36/53, 36.03 s, 25.0 tr. b., 4.36 m/s

  292. Zkouška LA1: 4/13, 29.17 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  293. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  294. 1 LA1: 3/16, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  295. 2 LA1: 12/16, 32.26 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  296. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  297. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  298. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  299. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  300. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  301. ZkA I. LA1: 4/11, 47.22 s, 16.22 tr. b., 3.45 m/s

  302. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  303. Barelový a tunelový běh L: 6/35, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  304. Zkouška LA1: 4/12, 33.98 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  305. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  306. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  307. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  308. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  309. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  310. II. zkouška LA1: 6/18, 25.22 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  311. I. zkouška LA1: 14/18, 30.24 s, 25.0 tr. b., 4.37 m/s

  312. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  313. Agility L (Ne): Diskvalifikován

  314. Agility L (So): Diskvalifikován

  315. Jumping L (Ne): 14/20, 35.2 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  316. Jumping L (So): Diskvalifikován

  317. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  318. AGILITY: 26/38, 37.57 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  319. AGILITY: Diskvalifikován

  320. JUMPING: Diskvalifikován

  321. JUMPING: Diskvalifikován

  322. LA1: Diskvalifikován

  323. LA1: Diskvalifikován

  324. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  325. 1. Zka - LA1: 2/14, 31.34 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  326. 2. Zka - LA1: 5/14, 38.02 s, 35.0 tr. b., 3.87 m/s