Cz En

047117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ondřej Rambousek, GoBeast

    Člen KA

Pes

  1. Amnesty International World of Matrix, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  2. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  3. Jumping 2 - L: 8/16, 35.83 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  4. Jumping 3 - L: 13/16, 36.7 s, 15.0 tr. b., 5.78 m/s

  5. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  6. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  9. Czech Imp Jump Large: 10/27, 23.97 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  10. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  11. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  12. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  13. Zkouška LA3: 1/7, 48.98 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  14. Zkouška LA3 II : Diskvalifikován

  15. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  16. Czech Imp Jump Large: 21/33, 27.6 s, 11.6 tr. b., 5.07 m/s

  17. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  20. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  21. 2. Jumping L: 3/18, 51.48 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  22. 3. Jumping L: 4/17, 26.85 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  23. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  24. 1. Agility L: 15/37, 35.91 s, 25.0 tr. b., 4.09 m/s

  25. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  26. 2. Jumping L: 14/33, 20.16 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  27. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  28. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  31. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  32. První zkouška: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  34. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  35. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  36. Jumping družstev BO: Diskvalifikován

  37. Jumping jednotlivců BO: Diskvalifikován

  38. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  39. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  40. I. Zk LA3: 3/6, 55.32 s, 18.32 tr. b., 3.72 m/s

  41. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  42. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  43. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  44. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  45. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  46. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  47. Jumping Short L Jacob & Joseph: 13/29, 22.2 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  48. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  49. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  51. 1. Jumping L: 15/21, 23.68 s, 10.0 tr. b., 6.25 m/s

  52. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  56. LA3 - I.: 3/12, 39.33 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  57. LA3 - II.: Diskvalifikován

  58. LA3 - III.: 5/12, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  59. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  60. Jumping 1 - L: 13/29, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  61. Jumping 2 - L: 16/29, 38.19 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  62. Jumping 3 - L: 13/26, 45.15 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  63. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  64. II. Zk LA3: 6/7, 54.34 s, 22.34 tr. b., 3.5 m/s

  65. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  66. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  67. I. agility L: 17/95, 41.11 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  68. II. agility L: 34/90, 52.07 s, 22.07 tr. b., 4.03 m/s

  69. II. jumping L: Diskvalifikován

  70. I. jumping L: 56/97, 35.55 s, 25.0 tr. b., 5.23 m/s

  71. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  72. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  73. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  74. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  75. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  76. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  77. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  78. Canviťácký Jumping L: 8/21, 32.75 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  79. Husse Jumping L: Diskvalifikován

  80. Stávečkovo jumping L: Diskvalifikován

  81. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  82. LA3 - I.: 1/7, 46.25 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  83. LA3 - II.: Diskvalifikován

  84. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  85. LA3- 1 běh: 2/11, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  86. LA3- 2 běh: 1/11, 47.59 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  87. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  88. II. zkouška A3 L: 3/10, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  89. I. zkouška A3 L: 6/10, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  90. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  91. LA3 - I.: Diskvalifikován

  92. LA3 - II.: 3/9, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  93. LA3 - III.: Diskvalifikován

  94. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  95. Agility L sobota: Diskvalifikován

  96. Jumping L neděle: 13/36, 31.2 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  97. Jumping L sobota: 24/38, 39.0 s, 25.0 tr. b., 5.1 m/s

  98. Zkouška LA3 neděle: 10/18, 53.5 s, 23.5 tr. b., 4.04 m/s

  99. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  100. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  101. II. zkouška LA3: 3/17, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  102. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  104. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  105. Zkouška LA2 II: 2/9, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  106. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  107. LA2 - I.: Diskvalifikován

  108. LA2 - II.: Diskvalifikován

  109. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  110. III. jumping L: 17/41, 33.29 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  111. II. jumping L: 16/43, 31.98 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  112. I. jumping L: Diskvalifikován

  113. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  114. II. zkouška LA2: 3/15, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  115. I. zkouška LA2: 4/15, 34.95 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  116. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  117. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  118. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  119. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  120. Druhá zkouška: 5/8, 39.18 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  121. První zkouška: Diskvalifikován

  122. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  123. 1.studenecká: 2/9, 28.66 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  124. 2.studenecká: Diskvalifikován

  125. 3.studenecká: Diskvalifikován

  126. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  127. 1. Zkouška LA2: 2/13, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  128. 2. Zkouška LA2: 7/13, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  129. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  130. II. zkouška LA2: 2/11, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  131. II. zkouška LA2 neděle: 4/12, 38.56 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  132. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. I. zkouška LA2 neděle: 3/12, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  134. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  135. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  138. 1. Zkouška LA2: 2/5, 34.98 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  139. 2. Zkouška LA2: 2/5, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  140. 3. Jumping LA2: 2/5, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  141. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  142. LA2 - I.: 3/10, 33.98 s, 20.0 tr. b., 5.56 m/s

  143. LA2 - II.: 7/10, 32.56 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  144. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  145. Agility družstev: 14/70, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  146. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  147. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  148. Jumping jednotlivců: 21/69, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  149. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  150. Zkouška II LA2: 4/10, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  151. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  152. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  153. Zk LA2 I.: Diskvalifikován

  154. Zk LA2 II.: Diskvalifikován

  155. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  156. Jumping L: 16/25, 31.58 s, 15.0 tr. b., 6.02 m/s

  157. Zkouška LA2: 2/7, 36.07 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  158. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  159. 1.zkouška: 1/9, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  160. 2.zkouška: 2/9, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  161. Jumping Light: 1/7, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  162. Jumping Standard: 5/13, 33.89 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  163. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  164. LA2: Diskvalifikován

  165. LA2-2: 10/19, 30.65 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  166. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  167. Zkouška LA2 I: 2/7, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  168. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  169. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  170. Jumping II. large: Diskvalifikován

  171. Jumping I. large: 8/19, 32.41 s, 15.0 tr. b., 6.08 m/s

  172. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  173. Zkouška II. LA2: 4/15, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  174. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  175. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  176. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  177. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  178. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  179. LA2 I.: 7/14, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  180. LA2 II.: 4/14, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  181. LA2 III.: Diskvalifikován

  182. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  183. LA2 I.: 7/17, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  184. LA2 II.: Diskvalifikován

  185. LA2 III.: Diskvalifikován

  186. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  187. Zkouška LA2 I: 5/13, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  188. Zkouška LA2 II: 7/13, 33.48 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  189. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  190. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  193. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. 2. Zkouška LA2: 3/9, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  195. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  196. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  197. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  198. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  199. Agility LA sobota: 26/70, 39.64 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  200. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  201. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  202. Zkoušky LA2 neděle: 11/21, 29.16 s, 20.0 tr. b., 5.42 m/s

  203. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  204. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  205. Czech Imp Jump: 6/39, 20.67 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  206. Jumping 1: Diskvalifikován

  207. Jumping 2: Diskvalifikován

  208. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  209. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  210. I. zkouška LA2: 5/16, 30.64 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  211. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  212. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  213. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  214. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  215. Agility klubů L: Diskvalifikován

  216. Jumping L: Diskvalifikován

  217. Zkouška LA2: 6/9, 41.95 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  218. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  219. 1. zkouška LA2: 2/7, 34.42 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  220. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  222. Czech Imp Jump : 1/35, 15.99 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  223. Jumping 1: Diskvalifikován

  224. Jumping 2: 3/35, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  225. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  226. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  227. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  228. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  229. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  230. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  231. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  232. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  233. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  234. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  235. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  236. 2. zkouška LA2: 5/11, 38.74 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  237. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  238. Agility 1 L: Diskvalifikován

  239. Agility 2 L: Diskvalifikován

  240. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  241. Jumping 2 L: 7/28, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  242. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  243. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  244. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  245. Jumping L: 10/30, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  246. Zkouška LA2: 2/11, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  247. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  248. LA2 1: Diskvalifikován

  249. LA2 2: Diskvalifikován

  250. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  251. 1. Zka - LA2: 3/14, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  252. 2. Zka - LA2: 1/14, 34.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  253. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  254. Agility Družstva L: Diskvalifikován

  255. Agility jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  256. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  257. Jumping jednotlivci BO L: 12/27, 30.02 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  258. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  259. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  260. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  261. Zk.A LA2: Diskvalifikován

  262. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  263. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  264. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  265. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  266. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  267. I. zkouška LA2: 2/14, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  268. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  269. 1. BĚH LA2: 5/20, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  270. 2. BĚH LA2: 2/20, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  271. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  272. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  273. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  274. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  275. Agility L: 1/21, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  276. Jumping L: Diskvalifikován

  277. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  278. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  279. Jumping III L: 16/35, 30.44 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  280. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  281. ZkA. II. LA2: 7/13, 38.37 s, 20.37 tr. b., 3.49 m/s

  282. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  283. LA1 - 1. LA1: 2/15, 32.62 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  284. LA1 - 2. LA1: 1/15, 26.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  285. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  286. 1.zkouška: 1/10, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  287. 2.zkouška: 4/10, 29.49 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  288. Jumping Light: 1/13, 19.47 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  289. Jumping Standard: 9/27, 30.56 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  290. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  291. Agility II. L: Diskvalifikován

  292. Agility I. L: 45/94, 45.86 s, 19.86 tr. b., 3.97 m/s

  293. Jumping II. L: Diskvalifikován

  294. Jumping I. L: Diskvalifikován

  295. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  296. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  297. 2. Zka - LA1: 1/7, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  298. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  299. A1 zkouška LA1: 1/4, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  300. Agility L L: 2/21, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  301. Jumping L L: Diskvalifikován

  302. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  303. Agility L: Diskvalifikován

  304. JUMPING L: Diskvalifikován

  305. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  306. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  307. AGILITY: Diskvalifikován

  308. AGILITY: Diskvalifikován

  309. JUMPING: Diskvalifikován

  310. JUMPING: Diskvalifikován

  311. LA1: 2/10, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  312. LA1: 4/9, 31.31 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  313. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  314. Agility: Diskvalifikován

  315. Agility: Diskvalifikován

  316. Jumping: 23/42, 37.75 s, 21.75 tr. b., 4.13 m/s

  317. Jumping: 36/53, 36.03 s, 25.0 tr. b., 4.36 m/s

  318. Zkouška LA1: 4/13, 29.17 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  319. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  320. 1 LA1: 3/16, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  321. 2 LA1: 12/16, 32.26 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  322. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  323. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  324. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  325. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  326. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  327. ZkA I. LA1: 4/11, 47.22 s, 16.22 tr. b., 3.45 m/s

  328. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  329. Barelový a tunelový běh L: 6/35, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  330. Zkouška LA1: 4/12, 33.98 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  331. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  332. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  333. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  334. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  335. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  336. II. zkouška LA1: 6/18, 25.22 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  337. I. zkouška LA1: 14/18, 30.24 s, 25.0 tr. b., 4.37 m/s

  338. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  339. Agility L (Ne): Diskvalifikován

  340. Agility L (So): Diskvalifikován

  341. Jumping L (Ne): 14/20, 35.2 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  342. Jumping L (So): Diskvalifikován

  343. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  344. AGILITY: 26/38, 37.57 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  345. AGILITY: Diskvalifikován

  346. JUMPING: Diskvalifikován

  347. JUMPING: Diskvalifikován

  348. LA1: Diskvalifikován

  349. LA1: Diskvalifikován

  350. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  351. 1. Zka - LA1: 2/14, 31.34 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  352. 2. Zka - LA1: 5/14, 38.02 s, 35.0 tr. b., 3.87 m/s