Cz En

Jumping 2 - Large

  1. Datum: 02. 01. 2022
  2. Závod: Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 5.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 39.76 5.53 V V
2 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 41.46 5.31 V V
3 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 42.66 5.16 V V
4 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 0 0 3.36 3.36 47.36 4.65 V V
5 019414 Markéta Procházková Rafael SHR 0 0 4.59 4.59 48.59 4.53 V V
6 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 39.75 5.53 V V
7 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 1 0 0.0 5.0 41.59 5.29 V V
8 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 1 0 0.03 5.03 44.03 5.0 V V
9 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 41.0 5.37 VD VD
10 079820 Eva Vostřáková Jet ISDS PL/368396 2 0 0.81 10.81 44.81 4.91 VD VD
11 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 3 0 0.0 15.0 41.12 5.35 VD VD
12 041619 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes 2 1 10.58 25.58 54.58 4.03 D D
13 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 2 2 7.29 27.29 51.29 4.29 BO BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029521 Barbora Bouchalová Barney De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080520 Ondřej Rambousek Barracuda Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO