009719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Natálie Mlejnková, Grant agility

    Arrow_down

Pes

  1. Fanny Storytelling, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  2. Agility IV L: 5/26, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  3. Agility V L: 8/24, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  4. Jumping IV L: 5/26, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  5. Jumping V L: 5/25, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  6. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  7. Agility III. L: 5/32, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  8. Agility II. L: 10/33, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  9. Agility I. L: 7/32, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  10. Jumping III. L: 9/31, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  11. Jumping II. L: 7/33, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  12. Jumping I. L: 4/33, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  13. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  14. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška LA3: 3/16, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  16. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  17. Agility 1 - Large: Diskvalifikován

  18. Agility 2 - Large: 11/36, 25.96 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  19. Jumping 1 - Large: 8/36, 20.64 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  20. Jumping 2 - Large: 10/36, 20.34 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  21. Kladno - Zkoušky - březen 2024, 08. 03. 2024

  22. 1. zkouška LA3: 1/5, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  23. 2. zkouška LA3: 1/5, 43.95 s, 11.95 tr. b., 4.19 m/s

  24. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  25. Czech Imp Jump Large: 18/34, 21.16 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  26. Jumping 1 - Large: 2/36, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  27. Jumping 2 - Large: 6/36, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  28. Kladno - Zkoušky - únor 2024, 16. 02. 2024

  29. 1. zkouška LA3: 1/7, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  30. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  32. Jumping 2+3 L: 5/19, 33.4 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  33. LA3 I: Diskvalifikován

  34. LA3 II: 6/14, 47.11 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  35. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  36. Agility III 600: 27/50, 44.65 s, 11.65 tr. b., 4.55 m/s

  37. Agility II 600: 12/49, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  38. Agility I 600: 11/50, 39.52 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  39. Jumping III 600: 4/44, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  40. Jumping II 600: 22/49, 39.4 s, 6.4 tr. b., 4.59 m/s

  41. Jumping I 600: 9/49, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  42. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  43. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  46. Czech Imp Jump Large: 3/33, 23.01 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  47. Jumping 1 - Large: 9/33, 41.77 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  48. Jumping 2 - Large: 5/31, 37.92 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  49. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  50. Czech Imp Jump Large: 14/37, 20.94 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  51. Jumping 1 - Large: 6/37, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  52. Jumping 2 - Large: 5/37, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  53. Kladno - Zkoušky - prosinec 2023, 01. 12. 2023

  54. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA3: 2/6, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  56. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  57. Czech Imp Jump Large: 16/52, 21.29 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  58. Jumping 1 - Large: 12/52, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  59. Jumping 2 - Large: 25/50, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  60. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  61. Jumping L: Diskvalifikován

  62. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  64. 1.zkouška LA3: 2/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  65. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. Pňov - Předhradí - 10. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 23. 09. 2023

  67. 1.Zkouška: 2/5, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  68. 2.Zkouška: 1/5, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  69. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  70. 1. Zkouška LA3: 5/19, 43.87 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  71. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  73. Agility Družstev L: 20/47, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  74. Agility Jednotlivci Junioři L: 7/39, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  75. Jumping Družstev L: 8/47, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  76. Jumping Jednotlivci Junioři L: 9/39, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  77. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  78. Agility 1 L: Diskvalifikován

  79. Agility 2 L: Diskvalifikován

  80. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  81. Agility – soutěž klubů: 6/28, 48.16 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  82. Jumping soutež družstev: 1/29, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  83. Jumping soutež dvojic: 6/28, 34.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  84. Jumping soutež Feny x Psi: 7/26, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  85. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  86. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. 3. Zkouška LA3: 1/12, 43.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  89. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  90. Agility II. L JUN: Diskvalifikován

  91. Agility I. L JUN: 5/11, 45.44 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  92. Jumpingy L JUN: 4/11, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  93. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  94. Agility 1 L: 44/117, 37.69 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  95. Agility 2 L: Diskvalifikován

  96. Jumping 1 L: 41/114, 39.79 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  97. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  98. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  99. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  102. Agility IV Large: 10/23, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  103. Agility VI Large: Diskvalifikován

  104. Agility V Large: 14/23, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  105. Jumping III Large: 3/23, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  106. Jumping IV Large: 5/24, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  107. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  108. 1. Zkouška LA3: 3/11, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  109. 2. Zkouška LA3: 4/11, 39.9 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  110. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  111. QA1 Agility: 42/117, 46.24 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  112. QA2 Agility: 25/114, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  113. QA3 Agility: 45/114, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  114. QJ1 Jumping: 10/117, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  115. QJ2 Jumping: 64/112, 46.7 s, 5.7 tr. b., 4.03 m/s

  116. QJ3 Jumping: 57/108, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  117. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  118. LA3 I: Diskvalifikován

  119. LA3 II: Diskvalifikován

  120. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  121. Agility 1 L: 14/32, 28.44 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  122. Agility 2 L: 6/32, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  123. Agility 3 L: Diskvalifikován

  124. Jumping 1 L: 2/32, 30.71 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  125. Jumping 2 L: 2/31, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  126. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  127. Agility 1 - Large: 12/36, 23.2 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  128. Agility 2 - Large: 5/36, 25.17 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  129. Jumping 1 - Large: 5/36, 22.6 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  130. Jumping 2 - Large: 4/36, 21.67 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  131. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  132. zkouška II / L / A3: 2/10, 43.58 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  133. zkouška I / L / A3: Diskvalifikován

  134. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  135. 1. Zkouška LA3: 7/18, 43.53 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  136. 2. Zkouška LA3: 5/17, 47.66 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  137. 3. Zkouška LA3: 4/17, 39.93 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  138. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  139. Agility III 600: 8/53, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  140. Agility II 600: 17/53, 45.89 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  141. Agility I 600: 24/54, 37.1 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  142. Jumping III 600: 11/53, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  143. Jumping II 600: 13/54, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  144. Jumping I 600: 12/54, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  145. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  146. 1. Zkouška LA3: 7/14, 41.69 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  147. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  148. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  149. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  152. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  153. Agility II / L: 8/36, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  154. Agility I / L: 9/31, 38.94 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  155. Finále / L: 12/18, 46.08 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  156. Jumping III / L: 3/34, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  157. Jumping II / L: 3/28, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  158. Jumping I / L: 8/31, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  159. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  160. Jumping L: 2/30, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  161. Zkouška II. LA3: 2/12, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  162. Zkouška I. LA3: 3/13, 46.77 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  163. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  164. Agility D: 4/12, 35.52 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  165. Agility Squads as Individual: 20/30, 34.82 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  166. Jumping D: 1/12, 27.35 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  167. Jumping Squads as Individual: 13/30, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  168. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  169. Agility / L: 7/35, 42.66 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  170. Jumping / L: 7/37, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  171. Zkouška A3 / L: 8/15, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  172. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  173. 1.zkouška LA3: 4/13, 41.28 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  174. 2.zkouška LA3: 7/13, 47.45 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  175. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  176. Agility: 70/100, 45.6 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  177. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 7/102, 48.07 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  178. Jumping: 63/101, 47.28 s, 10.28 tr. b., 4.65 m/s

  179. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 60/102, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  180. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  181. I. agility L: 1/13, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  182. II. agility L: Diskvalifikován

  183. JUMPING L: 4/13, 37.93 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  184. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  185. Agility 1 L: 3/92, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  186. Agility 2 L: 28/88, 46.35 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  187. Jumping 1 L: 12/91, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  188. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  189. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  190. 1. Agility L - N e z l.: 1/4, 41.69 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  191. 2. Agility L - N e z l.: 2/4, 39.11 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  192. 3. Jumping L - N e z l.: 1/4, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  193. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  194. 1. Zkouška LA3: 4/13, 39.4 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  195. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  197. U15 Agility I: 4/6, 35.29 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  198. U15 Agility II: 4/6, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  199. U15 Agility III: 4/6, 29.68 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  200. U15 Jumping I: 3/6, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  201. U15 Jumping II: 1/6, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  202. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  203. 1. zkouška L A3: 1/7, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  204. 2. zkouška L A3: Diskvalifikován

  205. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  206. U15 Agility I: 4/6, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.99 m/s

  207. U15 Agility II: 1/6, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  208. U15 Agility III: 1/6, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  209. U15 Jumping I: 3/6, 33.61 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  210. U15 Jumping II: 3/6, 28.39 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  211. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  212. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška LA3: 6/15, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  214. 3. Zkouška LA3: 6/15, 50.96 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  215. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  216. Agility III 600: Diskvalifikován

  217. Agility II 600: 14/35, 43.38 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  218. Agility I 600: 9/36, 45.8 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  219. Jumping III 600: 8/33, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  220. Jumping II 600: 20/37, 41.99 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  221. Jumping I 600: 12/37, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  222. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  223. Czech Imp Jump Large: 18/33, 29.71 s, 8.71 tr. b., 4.71 m/s

  224. Jumping 1 - Large: 7/34, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  225. Jumping 2 - Large: 4/33, 47.36 s, 3.36 tr. b., 4.65 m/s

  226. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  227. 1. Zkouška LA3: 1/11, 42.27 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  228. 2. Zkouška LA3: 6/10, 42.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  229. 3. Zkouška LA3: 1/10, 43.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  230. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  231. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  232. 2.zkouška LA2: 6/11, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  233. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  234. Druhá zkouška: 1/3, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  235. První zkouška: Diskvalifikován

  236. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  237. Druhá zkouška: 1/5, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  238. První zkouška: Diskvalifikován

  239. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  240. II. Zk LA2: 4/7, 33.65 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  241. I. Zk LA2: 1/7, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  242. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  243. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  244. 2. Zkouška LA2: 1/5, 30.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  245. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  246. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  247. První zkouška: 1/3, 41.71 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  248. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  249. 1. Agility L: 10/17, 36.33 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  250. 1. Jumping L: 4/18, 28.04 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  251. 2. Agility L: Diskvalifikován

  252. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  253. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  254. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  255. I. Zk LA2: 1/5, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  256. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  257. Agility Individual: 38/85, 43.53 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  258. Agility Squads as Individual: 42/94, 44.44 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  259. Jumping Individual: Diskvalifikován

  260. Jumping Squads as Individual: 18/94, 39.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  261. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  262. Agility Individual - D: Diskvalifikován

  263. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  264. Jumping Individual - D: 7/12, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  265. Jumping Squads as Individual: 9/44, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  266. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  267. TRIAL I.: Diskvalifikován

  268. TRIAL II.: Diskvalifikován

  269. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  270. 1. Zkouška LA2: 4/17, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  271. 2. Zkouška LA2: 1/17, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  272. 3. Zkouška LA2: 5/16, 42.57 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  273. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  274. 1. Jumping L: 2/17, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  275. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  276. 2. Jumping L: 3/10, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  277. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  278. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  279. 1. Agility - L - D ě t i: 2/6, 45.91 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  280. 2. Agility - L - D ě t i: 2/6, 36.81 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  281. 3. Jumping - L - D ě t i: 1/6, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  282. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  283. 1. Agility - L - Nezletilí: 3/5, 41.6 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  284. 2. Agility - L - Nezletilí: 2/5, 40.59 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  285. 3. Jumping - L - Nezletilí: 3/5, 40.44 s, 7.44 tr. b., 4.4 m/s

  286. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  287. 1.zkouška LA2: 5/10, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  288. 2.zkouška LA2: 1/10, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  289. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  290. Druhá zkouška: 2/8, 37.06 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  291. První zkouška: 2/8, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  292. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  293. 1. Agility L Děti: Diskvalifikován

  294. 2. Agility L Děti: 5/6, 43.39 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  295. 3. Jumping L Děti: Diskvalifikován

  296. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  297. 1. Zkouška LA2: 6/9, 39.49 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  298. 2. Zkouška LA2: 3/9, 36.27 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  299. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  300. Agility Individual: Diskvalifikován

  301. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  302. Jumping Individual: 45/108, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  303. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  304. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  305. 1. běh LA2: 7/10, 54.77 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  306. 2. běh LA2: 1/10, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  307. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  308. Agility D Individual: 1/11, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  309. Agility Squads: 14/61, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  310. Jumping D Individual: 4/11, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  311. Jumping Squads: 20/61, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  312. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  313. II. Zk LA1: 2/6, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  314. I. Zk LA1: 2/6, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  315. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  316. Druhá zkouška: 2/8, 28.43 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  317. První zkouška: 5/8, 38.79 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  318. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  319. ZkA. LA1 I.: 6/14, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  320. ZkA. LA1 II.: 6/14, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  321. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  322. Druhá zkouška: 2/7, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  323. První zkouška: 2/7, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  324. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  325. 1. zkouška LA1: 4/12, 45.03 s, 9.03 tr. b., 3.02 m/s

  326. 2. zkouška LA1: 4/12, 41.11 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  327. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  328. II. zkouška L1: 8/18, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  329. I. zkouška L1: Diskvalifikován

  330. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  331. L A1 I.: Diskvalifikován

  332. L A1 II.: 2/11, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  333. L A1 III.: 1/11, 43.6 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  334. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  335. LA1 - I.: 5/11, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  336. LA1 II.: 4/11, 30.4 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  337. LA1 - III.: 5/11, 39.13 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  338. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  339. 1. Zkouška A1 L: 11/19, 44.33 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  340. 2. Zkouška A1 L: 5/18, 41.17 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  341. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  342. II. zkouška LA1: 3/13, 38.73 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  343. I. zkouška LA1: 2/13, 44.18 s, 9.18 tr. b., 3.15 m/s

  344. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  345. Zkouška LA1 I: 2/11, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  346. Zkouška LA1 II: 2/11, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  347. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  348. Druhá zkouška: 4/8, 38.13 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  349. První zkouška: 5/8, 41.03 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  350. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  351. II. zkouška LA1: 3/17, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  352. I. zkouška LA1: 4/17, 46.03 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  353. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  354. Druhá zkouška: 3/8, 31.5 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  355. První zkouška: 3/8, 41.43 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  356. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  357. Jump Zk LA1 I.: 1/11, 28.36 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  358. Jump Zk LA1 II.: Diskvalifikován

  359. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  360. III. jumping L: 6/31, 30.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  361. II. jumping L: 21/32, 49.03 s, 23.03 tr. b., 2.9 m/s

  362. I. jumping L: 10/32, 50.32 s, 7.32 tr. b., 3.76 m/s

  363. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  364. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  365. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  366. 1. Jumping L: 18/22, 49.98 s, 22.98 tr. b., 3.34 m/s

  367. 2. Jumping L: Diskvalifikován