Cz En

000819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Krejčí, Tachyon Sport Arena

    Člen KA

Pes

  1. Freestyle Torii Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  2. Agility / L: Diskvalifikován

  3. Jumping / L: 5/37, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  4. Jumping / L / 3: Diskvalifikován

  5. TACHYON AGILITY / L: 2/35, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  6. TACHYON JUMPING / L: Diskvalifikován

  7. Zkouška A3 / L: Diskvalifikován

  8. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  9. Agility III / L: Diskvalifikován

  10. Agility II / L: 6/30, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  11. Agility I / L: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  13. 1.zkouška LA3: 6/13, 39.44 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  14. 2.zkouška LA3: 5/13, 46.1 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  15. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  16. Agility: Diskvalifikován

  17. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 2/102, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  18. Jumping: 56/101, 43.85 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  19. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  20. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  21. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  22. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  23. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  24. 1.zkouška: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška: 1/6, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  26. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  27. I. agility L: Diskvalifikován

  28. II. agility L: 2/13, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  29. JUMPING L: Diskvalifikován

  30. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  31. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  33. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  34. QA4 Agility: Diskvalifikován

  35. QA5 Agility: 42/70, 41.41 s, 11.15 tr. b., 5.02 m/s

  36. QA6 Agility: Diskvalifikován

  37. QJ4 Jumping: 5/73, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  38. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  39. QJ6 Jumping: 31/69, 38.35 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  40. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  41. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 24/65, 46.1 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  42. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  43. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  44. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  45. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  46. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 19/76, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  47. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 11/106, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  48. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  49. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  52. QA1 Agility: 27/108, 44.04 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  53. QA2 Agility: 13/107, 41.27 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  54. QA3 Agility: Diskvalifikován

  55. QJ1 Jumping: 8/109, 39.85 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  56. QJ2 Jumping: 41/108, 39.34 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  57. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  58. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  59. 1.Zk. LA3 neděle: Diskvalifikován

  60. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. 2.Zk. LA3 neděle: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 3.Zk. LA3 neděle: 1/7, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  64. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  66. Agility 1 - Large: 16/47, 23.6 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  67. Agility 2 - Large: Diskvalifikován

  68. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  69. Jumping 2 - Large: 23/45, 28.09 s, 5.09 tr. b., 4.63 m/s

  70. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  71. Agility I 500: Diskvalifikován

  72. Agility II 500: 1/26, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  73. Agility III 500: 8/25, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  74. Jumping I 500: Diskvalifikován

  75. Jumping II 500: Diskvalifikován

  76. Jumping III 500: Diskvalifikován

  77. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  78. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  79. Jumping 1 - Large: 1/34, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  80. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  81. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  82. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  85. Czech Imp Jump Large: 3/36, 20.83 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  86. Jumping 1 - Large: 2/36, 36.31 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  87. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  88. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  89. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. 2.zkouška LA3: 5/7, 41.02 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  91. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  92. 1.zkouška LA3: 3/9, 39.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  93. 2.zkouška LA3: 2/9, 46.39 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  94. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  95. Agility L: Diskvalifikován

  96. Jumping L: Diskvalifikován

  97. Zkouška LA3: 1/11, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  98. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  99. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. 2.zkouška LA3: 1/13, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  101. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  102. Agility Individual: 15/85, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  103. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  104. Jumping Individual: Diskvalifikován

  105. Jumping Squads as Individual: 44/94, 44.27 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  106. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  107. 1. zkouška: Diskvalifikován

  108. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  109. 1.zkouška LA3: 1/12, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  110. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  112. 1.zkouška: Diskvalifikován

  113. 2.zkouška: Diskvalifikován

  114. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  115. AGILITY II L: 2/12, 36.41 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  116. AGILITY I L: Diskvalifikován

  117. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  118. AGILITY II L: Diskvalifikován

  119. AGILITY I L: Diskvalifikován

  120. Zkouška A3 L: 1/4, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  121. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  122. Agility 1 L: Diskvalifikován

  123. Agility 2 L: Diskvalifikován

  124. Jumping 1 L: 20/83, 38.02 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  125. Jumping 2 L: 17/82, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  126. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  127. 1. zkouška A3 L: 3/14, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  128. 1. zkouška A3 L: 3/14, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  129. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  130. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  131. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  133. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. 3. Zkouška LA3: 8/19, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  136. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  137. 1. Zkouška LA2: 1/6, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  138. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  140. ZkA. LA2 I.: 1/10, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  141. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  142. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  143. 1. Zkouška LA2: 2/10, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  144. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  146. Jumping: Diskvalifikován

  147. Zkouška 1: 4/8, 31.6 s, 20.0 tr. b., 5.38 m/s

  148. Zkouška 2: Diskvalifikován

  149. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  150. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška LA2: 4/11, 33.13 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  152. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  153. 1. zkouška: Diskvalifikován

  154. 2. zkouška: 6/9, 34.6 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  155. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  156. Jumping Open L: Diskvalifikován

  157. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  158. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  159. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  160. I. agility ML: Diskvalifikován

  161. II. agility ML: 16/37, 41.27 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  162. II. jumping ML: Diskvalifikován

  163. I. jumping ML: Diskvalifikován

  164. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  165. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  166. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  167. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  168. Agility Trial I: 1/11, 37.15 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  169. Agility Trial II: Diskvalifikován

  170. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  171. ZkA. LA2 I.: 1/14, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  172. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  173. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  174. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  175. ZkA. LA2 II.: 2/7, 28.89 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  176. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  177. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  178. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  179. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  180. LA2 - I.: Diskvalifikován

  181. LA2 - II.: 2/13, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  182. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  183. Czech Imp Jump: 19/30, 21.79 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  184. Jumping 1: Diskvalifikován

  185. Jumping 2: 18/39, 38.41 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  186. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  187. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  188. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  189. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  190. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  192. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  193. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. I. zkouška LA2: 3/11, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  195. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  196. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  197. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  198. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  199. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  200. LA2 - I.: Diskvalifikován

  201. LA2 - II.: Diskvalifikován

  202. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  203. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  204. Zkouška I LA2: 4/10, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  205. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  206. II. zkouška LA2: 4/9, 39.28 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  207. I. zkouška LA2: 4/9, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  208. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  209. LA2- 1 běh: 1/5, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  210. LA2 - 2běh: 1/5, 34.44 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  211. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  212. Agility Open L: Diskvalifikován

  213. Jumping Open L: Diskvalifikován

  214. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  215. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  216. Jumping 1: Diskvalifikován

  217. Jumping 2: Diskvalifikován

  218. Jumping 3: Diskvalifikován

  219. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  220. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  221. I. zkouška LA1: 1/8, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  222. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  223. Jumping Open L I.: Diskvalifikován

  224. Jumping Open L II.: Diskvalifikován

  225. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  226. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  227. 1.zkouška: Diskvalifikován

  228. 2.zkouška: 2/5, 28.71 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  229. Jumping Light: 3/7, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  230. Jumping Standard: Diskvalifikován

  231. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  232. 1. Jumping L: 14/22, 35.35 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  233. Zkouška LA1 I: 1/13, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  234. Zkouška LA1 II: 3/13, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  235. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  236. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  237. Zkouška LA1 II: 1/7, 32.93 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  238. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  239. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  240. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  241. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  242. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  243. LA1: 1/7, 23.56 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  244. LA1-2: 3/7, 28.68 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  245. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  246. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  247. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  248. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  249. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 35/62, 39.36 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  250. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 69/175, 38.83 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  251. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  252. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  253. Agility sobota L: 2/51, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  254. Jumping sobota L: 1/50, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  255. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován

  256. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  257. 1.Zkouška LA1: 3/10, 26.78 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  258. 2.Zkouška LA1 : Diskvalifikován

  259. 3.Zkouška LA1: 4/10, 28.96 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s