Cz En

000819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Krejčí, Tachyon Sport Arena

    Člen KA

Pes

  1. Freestyle Torii Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  2. Agility I 500: Diskvalifikován

  3. Agility II 500: 1/26, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  4. Agility III 500: 8/25, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  5. Jumping I 500: Diskvalifikován

  6. Jumping II 500: Diskvalifikován

  7. Jumping III 500: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  9. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  10. Jumping 1 - Large: 1/34, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  11. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  13. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  16. Czech Imp Jump Large: 3/36, 20.83 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  17. Jumping 1 - Large: 2/36, 36.31 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  18. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  19. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  20. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. 2.zkouška LA3: 5/7, 41.02 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  22. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  23. 1.zkouška LA3: 3/9, 39.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  24. 2.zkouška LA3: 2/9, 46.39 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  25. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  26. Agility L: Diskvalifikován

  27. Jumping L: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA3: 1/11, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  29. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  30. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška LA3: 1/13, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  32. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  33. Agility Individual: 15/85, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  34. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  35. Jumping Individual: Diskvalifikován

  36. Jumping Squads as Individual: 44/94, 44.27 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  37. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  38. 1. zkouška: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  40. 1.zkouška LA3: 1/12, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  41. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  43. 1.zkouška: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  46. AGILITY II L: 2/12, 36.41 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  47. AGILITY I L: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  49. AGILITY II L: Diskvalifikován

  50. AGILITY I L: Diskvalifikován

  51. Zkouška A3 L: 1/4, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  52. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  53. Agility 1 L: Diskvalifikován

  54. Agility 2 L: Diskvalifikován

  55. Jumping 1 L: 20/83, 38.02 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  56. Jumping 2 L: 17/82, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  57. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  58. 1. zkouška A3 L: 3/14, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  59. 1. zkouška A3 L: 3/14, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  60. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  61. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  64. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. 3. Zkouška LA3: 8/19, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  67. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  68. 1. Zkouška LA2: 1/6, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  69. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  71. ZkA. LA2 I.: 1/10, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  72. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  73. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  74. 1. Zkouška LA2: 2/10, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  75. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  77. Jumping: Diskvalifikován

  78. Zkouška 1: 4/8, 31.6 s, 20.0 tr. b., 5.38 m/s

  79. Zkouška 2: Diskvalifikován

  80. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  81. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška LA2: 4/11, 33.13 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  83. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  84. 1. zkouška: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška: 6/9, 34.6 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  86. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  87. Jumping Open L: Diskvalifikován

  88. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  89. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  90. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  91. I. agility ML: Diskvalifikován

  92. II. agility ML: 16/37, 41.27 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  93. II. jumping ML: Diskvalifikován

  94. I. jumping ML: Diskvalifikován

  95. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  96. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  97. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  98. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  99. Agility Trial I: 1/11, 37.15 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  100. Agility Trial II: Diskvalifikován

  101. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  102. ZkA. LA2 I.: 1/14, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  103. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  104. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  105. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  106. ZkA. LA2 II.: 2/7, 28.89 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  107. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  108. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  111. LA2 - I.: Diskvalifikován

  112. LA2 - II.: 2/13, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  113. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  114. Czech Imp Jump: 19/30, 21.79 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  115. Jumping 1: Diskvalifikován

  116. Jumping 2: 18/39, 38.41 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  117. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  118. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  121. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  123. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  124. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. I. zkouška LA2: 3/11, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  126. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  127. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  128. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  129. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  130. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  131. LA2 - I.: Diskvalifikován

  132. LA2 - II.: Diskvalifikován

  133. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  134. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  135. Zkouška I LA2: 4/10, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  136. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  137. II. zkouška LA2: 4/9, 39.28 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  138. I. zkouška LA2: 4/9, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  139. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  140. LA2- 1 běh: 1/5, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  141. LA2 - 2běh: 1/5, 34.44 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  142. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  143. Agility Open L: Diskvalifikován

  144. Jumping Open L: Diskvalifikován

  145. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  146. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  147. Jumping 1: Diskvalifikován

  148. Jumping 2: Diskvalifikován

  149. Jumping 3: Diskvalifikován

  150. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  151. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  152. I. zkouška LA1: 1/8, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  153. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  154. Jumping Open L I.: Diskvalifikován

  155. Jumping Open L II.: Diskvalifikován

  156. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  157. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  158. 1.zkouška: Diskvalifikován

  159. 2.zkouška: 2/5, 28.71 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  160. Jumping Light: 3/7, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  161. Jumping Standard: Diskvalifikován

  162. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  163. 1. Jumping L: 14/22, 35.35 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  164. Zkouška LA1 I: 1/13, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  165. Zkouška LA1 II: 3/13, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  166. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  167. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  168. Zkouška LA1 II: 1/7, 32.93 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  169. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  170. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  171. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  172. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  173. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  174. LA1: 1/7, 23.56 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  175. LA1-2: 3/7, 28.68 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  176. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  177. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  178. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  179. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  180. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 35/62, 39.36 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  181. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 69/175, 38.83 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  182. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  183. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  184. Agility sobota L: 2/51, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  185. Jumping sobota L: 1/50, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  186. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován

  187. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  188. 1.Zkouška LA1: 3/10, 26.78 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  189. 2.Zkouška LA1 : Diskvalifikován

  190. 3.Zkouška LA1: 4/10, 28.96 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s